Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Merginos, noreciau specifinio patarimo. Gal kuri susidurete. Siuvineju prijuoste, taciau po to noreciau kazkuo ja padengti, kad ji taptu atsparesne purvinimuisi ir suslapimui. Kazi yra kokia nors priemone tam? bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar pabaigiau "greituką" metriką - susiuvinėjau duomenis. Šiandien išploviau ir vyras įrėmino. 13 spalvų. Dovanos sesutė, ji ir rėmelį išsirinko.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 16, 18:24)
Mielas darbas, Uodegytethumbup.gif



irnesakyk.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 17, 15:43)
Vakar pabaigiau "greituką" metriką - susiuvinėjau duomenis. Šiandien išploviau ir vyras įrėmino. 13 spalvų. Dovanos sesutė, ji ir rėmelį išsirinko.

Darbelis nematytas. Gražus wub.gif Tik rėmelį būčiau dėjus siauresnį, nes siuvinyje smulkios detalės, o rėmelis toks platus ir, mano nuomone, slopina paveikslėlį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 17, 17:26)
Darbelis nematytas. Gražus wub.gif Tik rėmelį būčiau dėjus siauresnį, nes siuvinyje smulkios detalės, o rėmelis toks platus ir, mano nuomone, slopina paveikslėlį unsure.gif

drinks_cheers.gif ir as pamaniau kad kazko labai truksta ax.gif prisiuvineciau tos pacios spalvos zaisliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 17, 17:26)
Darbelis nematytas. Gražus wub.gif Tik rėmelį būčiau dėjus siauresnį, nes siuvinyje smulkios detalės, o rėmelis toks platus ir, mano nuomone, slopina paveikslėlį unsure.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 17, 17:46)
drinks_cheers.gif ir as pamaniau kad kazko labai truksta  ax.gif prisiuvineciau tos pacios spalvos zaisliuku  smile.gif


Ačiū, merginos, kad pastebėjot mano darbelį. Gal ir būčiau ką nors kitaip dariusi, bet "paradui" vadovavo sesutė, taigi, kaip ji norėjo taip ir padariau. Buvau siūliusi apačioje kampuose po ornamentuką išsiuvinėt arba kokį nors įmantrų pabraukimą po vardu, bet sakė - nereikia.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 17, 14:43)
Vakar pabaigiau "greituką" metriką - susiuvinėjau duomenis. Šiandien išploviau ir vyras įrėmino. 13 spalvų. Dovanos sesutė, ji ir rėmelį išsirinko.


Visai miela idėja thumbup.gif Tik niekaip nesuprantu, kokie ten skaičiai po kojinėm g.gif Ir taip ir kitaip mąsčiau, bet tokia skaičių gausybė, o va ką reiškia 32009, taip ir nesupratau...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 17, 20:45)
Visai miela idėja  thumbup.gif Tik niekaip nesuprantu, kokie ten skaičiai po kojinėm  g.gif Ir taip ir kitaip mąsčiau, bet tokia skaičių gausybė, o va ką reiškia 32009, taip ir nesupratau...




3200 gramai
Atsakyti
Elzeda,atmetus rema, labai mielas darbelis biggrin.gif

Dedu dar siltuti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šiandien specialiai į darbą nusinešiau, kad nufotografuoti, darbe apšvietimas geresnis, spalvos geriau matosi. Ten viršui tokį kartoną įsitaisiau, jau užkniso, lieka nuo blendingo siūlas, reikia išskirti ir į rūšiuoklę pagal spalvas suverti- tai įsitaisiau rūšiuoklę blendingo likučiams.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 17, 20:45)
Visai miela idėja  thumbup.gif Tik niekaip nesuprantu, kokie ten skaičiai po kojinėm  g.gif Ir taip ir kitaip mąsčiau, bet tokia skaičių gausybė, o va ką reiškia 32009, taip ir nesupratau...


Ačiū smile.gif

QUOTE(Aruna @ 2011 09 17, 22:21)
Elzeda,atmetus rema, labai mielas darbelis  biggrin.gif

Dedu dar siltuti  biggrin.gif


Ačiū. Dėl rėmo žinau, pati būčiau pasirinkus kitokį. Bet sesutei 15 metų, pajamų dar savo neturi, o būtinai pati norėjo išrinkti ir nupirkti rėmelį, tai ir pataupė - pirko Prismoj.

Tavo darbelis mielas, lauksiu sutvarkyto ir įrėminto.

Pastebėjau, kad kraštai atirę, tai pasidalinsiu patirtimi: aš kraštus apklijuoju popierine lipnia juosta - pvz., tokia . Bet gal Jūs pačios jau seniai žinot šią gudrybę. Kai prisimenu, kad seniau gaišau laiką kraštų apsiuvinėjimui... doh.gif



Florestina, siaučia jūra, putoja. Turėsit nuostabų paveikslą thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 17 rugsėjo 2011 - 20:40
QUOTE(Aruna @ 2011 09 17, 21:21)
Dedu dar siltuti  biggrin.gif

Labai grazu wub.gif
QUOTE(Florestina @ 2011 09 17, 21:28)
Šiandien specialiai į darbą nusinešiau, kad nufotografuoti,

Bus puikus paveikslas thumbup.gif
Atsakyti