Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveiki 4u.gif

Noreciau paklaust kaip siuvinejat su blizganciu siulu? man kazkoks jis plonesnis atrodo blush2.gif o gal reikia panasaus atspalvio pridet siuliuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 16, 11:22)
siaip pati reminu ir remelius atsirenku ,cia neseniai uzsakytas,48 lt remas  unsure.gif


Mielas darbas, Uodegyte! thumbup.gif

Nežinau, kur jums pavyksta rasti įrėminimą taip pigiai... Aš kiek rėminau, tai be 60-70Lt net ir mažiausio darbo nesu įrėminusi, didelę Mirabilia fėją kai rėminau, prašiau, kad temptų ant porėmio, tai kainavo berods 200 Lt. Gal aš ne į tuos rėminimo salonus vaikštau g.gif Bet Klajoklės suminėtos kainos už du darbus man irgi atrodo normalios (bent jau pagal tai, ką pati esu mokėjusi).

Kabesita - labai priklauso nuo to, koks siūlas. Vieni būna labai ploni, juos reikia su kuo nors sudėti, kiti būna storesni, taigi siuvinėjama kaip ir paprastu siūlu - dviem gijom. Jei siuvinėji pagal schemą, skaityk, kas ten parašyta dėl to siūlo.
Atsakyti
dėkui pagyrusioms mano senį 4u.gif 4u.gif

labai dailus kavos puodelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 16, 12:39)
Katik pabaigiau. liko ireminti. Bus sau i virtuve. 40-tas linas, siuvinejau puodeli vienu siulu, o zodzius- dviem  biggrin.gif

labai gražus darbas, tik expresso labai į akis krenta... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martini: 16 rugsėjo 2011 - 17:29
Aciu visosm uz palaikyma, smagu girdeti kad kazkam grazu ir patinka... susirgau sia liga siuvinejimo... nebegaliu, vos ipuseju viena darbeli, mintyse jau kitas biggrin.gif tik niekaip neireminu..biggrin.gif
labai grazus puodelis.. iskart kavytes uzsinori..tik va sunku apsispresti..kokios??? smile.gif
na sakau jei jau pradejau girtis tai reikia iki galo parodyt viska..
cia buvo gaballelis medziagos tai zuvytes isodinau bigsmile.gif

[IMG=http://img84.imageshack.us/img84/3358/dsc02341hz.jpg][/IMG]

o cia dabartinis uzsiemimas, siuvienju zodi LOVE tik pagal schemute jis turejo buti atskiras, t.y. kiekviena raidele atskirai, tai truputuka perdirbau sujungiau viska.. blush2.gif

user posted image

Atsakyti

r85budr graziai sujungei viska, as pamaniau, kad taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maijkute @ 2011 09 16, 19:21)
r85budr graziai sujungei viska, as pamaniau, kad taip ir turi buti smile.gif



aciu cia tik ipusejau.. smile.gif bet manau per kita savaite baigsiu biggrin.gif ir imsiuos ka nors naujo g.gif gal....
Atsakyti
Kas liečia rėminimą,tai tikrai netaupau ir renku tai kas tinka ir patinka,bet pas mus labai skurdus pasirinkimas verysad.gif kai pamatau kai kuriuos merginų rėmus,regis jetau,kaip toks tiktų o pas mus nėra schmoll.gif
Atsakyti
Jei man pagal mūsų rėminimo salone esantį pasirinkimą reiktų į standartinius rėmint, tai tada jau geriau pagalves iš savo paveikslų siūčiau, nes toooks skurdus pasirinkimas doh.gif O gaminant tikrai kartais tenka ir apvalią sumelę paklot. Bet jei tai skirta dovanai, niekada netaupau, o renkuosi, kas labiausiai tinka.
Atsakyti
labas vakaras =))

man labai reikia sitos schemute,gal kas netycia turit?? =))

http://radikal.ru/F/...21d130.jpg.html

Atsakyti
QUOTE(justesn @ 2011 09 16, 19:03)
man labai reikia sitos schemute,gal kas netycia turit?? =))


Cia siuvinejimo kryzeliu tema, o Schemu paieskos tema kitur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 12:10)
Na jei cia normalu,tai tada sitas malonumas ne mano kisenei reiskias...uz plonucius plastmasinius remelius tokias kainas lupt... blink.gif parduotuvej daug pigiau galiu pasakyt ,ir net mediniu galima nusipirkt pigiai,tik va kad tie standartai... doh.gif
nu antradieni idesiu fotkes...


Bet juk ne kasdien išsiuvinėji didelį darbą, kurio rėmai kainuotų daug. Pagalvok kiek įdedi darbo, širdies į darbelį, o po to jį įkišt į pigų rėmą ir sugadint visą vaizdą. Jau geriau, kaip sakė, pasidėt darbelį į stalčių ir susitaupyt gražiam rėmui.
Toks pasirinktas hobis, kainuoja nemažai, kaip ir visi kiti.n Pagalvok, kiek išeina pinigų vyriškam hobiui - žvejybai lotuliukas.gif Oi kiek man rėmelių būt išėję lotuliukas.gif
Atsakyti