Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kas siuvinejo sita metrika kokios spalvos daret BS meskino ir kaspino g.gif schemoj paminetas tik vienas BS pilka kudikelio.
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 04, 11:12)
Kas siuvinejo sita metrika kokios spalvos daret BS meskino ir kaspino  g.gif schemoj paminetas tik vienas BS pilka kudikelio.

ta pačia pilka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 04, 11:12)
Kas siuvinejo sita metrika kokios spalvos daret BS meskino ir kaspino  g.gif schemoj paminetas tik vienas BS pilka kudikelio.

Aš darau kūdikėlio pilkai, meškino rudai, o kaspino mėlynai
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 09 03, 22:57)
geras maniau kurkas brangiau smile.gif

o kaip ta ju nuolaidu kortele gaut?  blush2.gif

Aš ją pasiėmiau per jūros šventę (buvo palapinė su atvirutėm ir įvairiom smulkmenom), buvo pridėta ten jų nuolaidų kortelių... bet jei kuriai nors reikia pasiimant darbą susisiekim per až - paskolinsiu (nes gyvenu prie pat to rėminimo centro)
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 09 04, 10:41)
Aš darau kūdikėlio pilkai, meškino rudai, o kaspino mėlynai

Vat as irgi taip galvojau ax.gif o koki imti atspalvi, tamsiausia?
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 04, 11:12)
Kas siuvinejo sita metrika kokios spalvos daret BS meskino ir kaspino  g.gif schemoj paminetas tik vienas BS pilka kudikelio.

visą paveikslėlio BS'ą ta pačia spalva dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 04, 12:10)
Vat as irgi taip galvojau  ax.gif o koki imti atspalvi, tamsiausia?

Imu vienu ar dviem atspalviais tamsesnę už tamsiausią kryželių spalvą
Atsakyti
Labutis, kiek grožių prisiuvinėjot. wub.gif
Atsakyti
as taip pat siuvinejau ta pacia pilka spalva ir man atrodo graziai ax.gif

gal kuri zinote, kokiu adresu Vilniuje reikia atsiimti prekes, darbstuole.eu pasirinkus nemokama ju atsiemima Vilniaus mieste? Jie raso, kad apie tai informuos el. pastu, jau padarius ir apmokejus uzsakyma, bet as noreciau zinoti pries tai, kad galeciau ivertinti, ar man ne labiau apsimoketu sumoketi tuos 5 lt uz siuntima uzuot galbut trenkusis i kita miesto krasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 16:43)
as taip pat siuvinejau ta pacia pilka spalva ir man atrodo graziai  ax.gif

gal kuri zinote, kokiu adresu Vilniuje reikia atsiimti prekes, darbstuole.eu pasirinkus nemokama ju atsiemima Vilniaus mieste? Jie raso, kad apie tai informuos el. pastu, jau padarius ir apmokejus uzsakyma, bet as noreciau zinoti pries tai, kad galeciau ivertinti, ar man ne labiau apsimoketu sumoketi tuos 5 lt uz siuntima uzuot galbut trenkusis i kita miesto krasta  g.gif

įtariu fabioniškės. nes ten įmonė registruota
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 04, 17:15)
įtariu fabioniškės. nes ten įmonė registruota


Parašiau jai az, yra tekę bendrauti su šia įmone.
Atsakyti
aciu uz pagalba 4u.gif

na ka, rodau savo nevykeli doh.gif lupti ar nelupti - stai klausimas koks g.gif

user posted image
Atsakyti