Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 09:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..

Labai grazus abu darbeliai, ir kiek darbo ideta bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 09 16, 11:23)
sveikutes, ateinu su klausimu. Užsimaniau nusipirkti siuvinėjimo rinkinį, tai vat kas tam rinkinyje gali buti? na schema tai suprantu bet siulai, medžiagytė adata ar bus? Pasakykit kas esate pirkusios nes labai įdomu pasidarė g.gif


Priklauso nuo rinkinio, bet šiaip tai dažnaiusiai būna schema, medžiaga, siūlai ir adata, sėsk ir siuvinėk. Būna, tiesa, rinkinių be pvz karoliukų, be adatos. Bet dauguma su viskuo viskuo, būna parašyta ant įpakavimo.


QUOTE(Little angel @ 2011 09 16, 12:02)
tai čia dviem paveikslams tiek kainavo? Nes jei vienam tai normali kaina, o jei dviem, tai pigu


Aš irgi sakau, kad čia visai normali kaina. Žinoma, ji nėra maža, anaiptol, na bet, kaip gi žmonėms užsidirbti, jeigu viską darytų tik už savikainą ir dar nuleidinėtų? Jau hobis toks dalykas, kad pinigų jis neprideda, tik atima, bet užtad koks malonumas!!!
Atsakyti
Katik pabaigiau. liko ireminti. Bus sau i virtuve. 40-tas linas, siuvinejau puodeli vienu siulu, o zodzius- dviem biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 11:21)
Atejau pasibedavot  doh.gif apiplese mane viduri dienos reminimo salone.vien uz remus ir pasparta suplojau 124lt  swoon.gif  vyras mane is namu isgintu suzinojes  doh.gif niekada daugiau ten nebeisiu(nu tik pasiimt uzsakytu remu  biggrin.gif  )
ar visur taip brangu???atsoko fantazija siuvinet man...  g.gif

tai kad cia kaip supratau uz 2 paveikslus, veliau skaitydama. tai kas cia yra g.gif MB uz amariliu reminima sumokejo 95 litus, dejo i plastikini rema, nes mediniai, zinia, brangesni. dydis galutinis 55*55, rmeinta su paspartu, tiesa stiklas skaidrus...

Nelinkiu save isiremint i standartini dydi schmoll.gif gi didziuju darbu neissiuvineja 10 vnt per metus, kad juos visus iremint staigiai reiketu. mirksiukas.gif


QUOTE(Sela:) @ 2011 09 16, 12:39)
Katik pabaigiau.

Skanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 16, 11:12)
B_Mach regis Jūs man medžiagos skaičiuoklęs nuorodą buvote numetusi,gal galite pakartoti. Po kompo perinstaliavimo nebeturiu daug ko  verysad.gif


prasom smile.gif Skaiciuokle
Atsakyti
Na jei cia normalu,tai tada sitas malonumas ne mano kisenei reiskias...uz plonucius plastmasinius remelius tokias kainas lupt... blink.gif parduotuvej daug pigiau galiu pasakyt ,ir net mediniu galima nusipirkt pigiai,tik va kad tie standartai... doh.gif
nu antradieni idesiu fotkes...
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 14:10)
Na jei cia normalu,tai tada sitas malonumas ne mano kisenei reiskias...uz plonucius plastmasinius remelius tokias kainas lupt... blink.gif parduotuvej daug pigiau galiu pasakyt ,ir net mediniu galima nusipirkt pigiai,tik va kad tie standartai... doh.gif
nu antradieni idesiu fotkes...



Tai AIŠKU, kad parduotuvėse yra pigiau, ir turguj yra gal dar pigiau, paprasti iš pagaliukų sukalti rėmeliai, niekas nesiginčija. Viską lemia grožis, pasirinkimo galimybė, atlikimo kokybė, stiklas, pasportas ir galutinis vaizdas 4u.gif O kad rėmai plastikiniai, tai dar nereiškia, kad jie turi būti pigesni arba prastesni, juk ir faktūra lemia, ir spalva ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 10:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..  wub.gif


Gražūs povai, karališki tokie thumbup.gif ir pirmas darbelis gražus.

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 16, 12:22)
siaip pati reminu ir remelius atsirenku ,cia neseniai uzsakytas,48 lt remas  unsure.gif


Gražus darbelis, Uodegyte, ir eilinį kartą įsitikinu, kad tinkamai parinktas rėmas labai papildo darbą.


Dėl rėminimo, tai taip, brangus malonumas, bet ką gi padarysi, koks hobis bebūtų, jis dažniausiai pelno neneša, tik išlaidas. Užtat koks malonumas kryželis po kryželio stebėti kaip gimsta darbas. O dar dažniausiai kas nors pagiria pamatęs - tada visai smagu.
Man net įdomu pasidarė ar brangiai kainuoja pats rėminimas, nes man visada rėmina vyras (nepasitikiu rėmintojais blush2.gif ). Taigi, merginos, kiek maždaug mokate už patį rėminimą?
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 15:10)
Na jei cia normalu,tai tada sitas malonumas ne mano kisenei reiskias...uz plonucius plastmasinius remelius tokias kainas lupt...

tikrai brangus malonumas, kai pasisakitai cia Jusu surasytas kainas, man taip pat butu brangus malonumas...tokias sumas isleisti remams, nebent dovanai...nes ne kiekviena uzdirbam tukstancius smile.gif , bent jau siuliukus, kad ir ne po daug stengiuosi dmc pirktis smile.gif
del kryzeliu nelygumu man ir doh.gif ir dar ta antroji use, maciau jum gaunasi graziai stupeliais is kt puses, bet man niekaip, na bet atrodo duriu palei taisykles(nemoku paaiskinti...)
ir dar su tais skaiciavimas, oj nervina kai reikia koki lina atsimatuot, aida tai langiukais skaiciuoju...jei pvz schemoje nurodytas darbelio dydis, tai cia pacio siuvinio, ar jau cia su visais uzdejimais ir pan...tikiuos supratot blush2.gif doh.gif
pvas laaabai grazus wub.gif ir kavos puodelis virtuvei 4u.gif nematytas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 08:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..  wub.gif

ispudinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 16, 13:39)
Katik pabaigiau. liko ireminti. Bus sau i virtuve. 40-tas linas, siuvinejau puodeli vienu siulu, o zodzius- dviem  biggrin.gif


Labai gražus dizainas ir išsiuvinėta kruopščiai, tikrai papuoš virtuvę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 16, 15:32)
Gražūs povai, karališki tokie thumbup.gif  ir pirmas darbelis gražus.
Gražus darbelis, Uodegyte, ir eilinį kartą įsitikinu, kad tinkamai parinktas rėmas labai papildo darbą.


blush-anim-cl.gif


Klajokle drugeliai kokie grazus wub.gif spalvytes ryskios rolleyes.gif

Selos:) puodeli buvau ir as si nusiziurejus blush2.gif tik pav prie schemu tokie neimatomi,bet tavo is arciau tikrai graziai atrodo thumbup.gif norisi kavutes tavos issiuvinetos biggrin.gif



ir man reminimas buvo brangus ,todel siuvineti atsirenku darbelius kad tiktu standartiniams remeliams,kai kuriuos su akcija perku,kitus mugeje,kelis remelius dovanu gavau.taip ir sukuosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2011 - 14:30