Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 10:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..  wub.gif


grazu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 09:46)
aciu aciu..

Zhuvycia, is tikro tai spalvos nera tokios aky reziancios cia ant foto tik taip gavosi.. blush2.gif  kaip ireminsiu manau bus grazesnis vaizdas smile.gif gal kas zinot kur Dubline yra koks ireminimo centras  ir ar isvis yra  g.gif
pats pirmas darbelis buvo sitas

http://imageshack.us...1/p1114537.jpg/

paskui tik nusprendziau su taiis povais pazaisti biggrin.gif ir neseniai baigiau..


nu labai ispudingai 4u.gif 4u.gif O man grazu ta oranzine povu uodegose, juk tokios ju uodegos ir yra ryskios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 14:13)
taip ,matyt kad ilgai siuvinejus  ax.gif nors nelabai jie ir lygus kol siuvineji,veliau kai issiskalbia tada susivienodina,nes kai kryzeli reikia tempti ,kai kitos spalvos kryziukas,krastuose lyg siuliukas isitempes,ar pasvires.kartais ir bloga daros nuo tu nelygumu  mega_shok.gif

Ir aš tai pastebėjau. Nors ir labai stengiuosi ir siūlą atsukinėju,bet būna visokių.
Labai gražus varliukas thumbup.gif

B_Mach regis Jūs man medžiagos skaičiuoklęs nuorodą buvote numetusi,gal galite pakartoti. Po kompo perinstaliavimo nebeturiu daug ko verysad.gif
Atsakyti
Atejau pasibedavot doh.gif apiplese mane viduri dienos reminimo salone.vien uz remus ir pasparta suplojau 124lt swoon.gif vyras mane is namu isgintu suzinojes doh.gif niekada daugiau ten nebeisiu(nu tik pasiimt uzsakytu remu biggrin.gif )
ar visur taip brangu???atsoko fantazija siuvinet man... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 12:21)
Atejau pasibedavot  doh.gif apiplese mane viduri dienos reminimo salone.vien uz remus ir pasparta suplojau 124lt  swoon.gif  vyras mane is namu isgintu suzinojes  doh.gif niekada daugiau ten nebeisiu(nu tik pasiimt uzsakytu remu  biggrin.gif  )
ar visur taip brangu???atsoko fantazija siuvinet man...  g.gif

blink.gif blink.gif blink.gif be galo didele uzuojauta doh.gif o tai dydis koks buvo g.gif

siaip pati reminu ir remelius atsirenku ,cia neseniai uzsakytas,48 lt remas unsure.gif

25x39 cm

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2011 - 10:28
sveikutes, ateinu su klausimu. Užsimaniau nusipirkti siuvinėjimo rinkinį, tai vat kas tam rinkinyje gali buti? na schema tai suprantu bet siulai, medžiagytė adata ar bus? Pasakykit kas esate pirkusios nes labai įdomu pasidarė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 16, 10:22)
blink.gif  blink.gif  blink.gif be galo didele uzuojauta  doh.gif o tai dydis koks buvo  g.gif

siaip pati reminu ir remelius atsirenku ,cia neseniai uzsakytas,48 lt remas  unsure.gif
[/img][/url]

as irg pati zadu remint,ir remus is paciu pigiausiu rinkaus...sitiems
52lt 20x33,nu remas didesnis,nes paspartas dar.pati pigiausia emiau...
user posted image
72lt, 28x30 pats darbas,+5cm paspartas...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 16 rugsėjo 2011 - 10:43
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 11:21)
Atejau pasibedavot  doh.gif apiplese mane viduri dienos reminimo salone.vien uz remus ir pasparta suplojau 124lt  swoon.gif  vyras mane is namu isgintu suzinojes  doh.gif niekada daugiau ten nebeisiu(nu tik pasiimt uzsakytu remu  biggrin.gif  )
ar visur taip brangu???atsoko fantazija siuvinet man...  g.gif


Priklauso kokie rėmai ir kokio dydžio darbai... Mano rėmai dviem darbams be paspartų tik su stiklais ir nugarėlėm, kainavo 210 litų... Bet ten darbai nemaži, o ir rėmų kaina nemaža, vienas 88/metrą, kitas 44/metrą... Tai kaip čia pažiūrėsi. Aš ieškau geriausiai tinkančio rėmo, ir geriau palaikau stalčiuj darbą geresniem laikams nei į pigiausius rėmus kišt.
Atsakyti
bus man kaledine dovana (raminu cia save)
Atsakyti
o kokio dydžio darbas centimetrais?
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 16, 10:46)
Priklauso kokie rėmai ir kokio dydžio darbai... Mano rėmai dviem darbams be paspartų tik su stiklais ir nugarėlėm, kainavo 210 litų... Bet ten darbai nemaži, o ir rėmų kaina nemaža, vienas 88/metrą, kitas 44/metrą... Tai kaip čia pažiūrėsi. Aš ieškau geriausiai tinkančio rėmo, ir geriau palaikau stalčiuj darbą geresniem laikams nei į pigiausius rėmus kišt.

as sukisiu i pigiausius,nes dar brangesniu blink.gif jau niekada sau neleisciau.
Db siuvinesiu tik standartiniu remu paveiklus,bet tokiu nlb daug... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 16, 10:42)
52lt,  20x33(kokia kaina metro nzn)...
72lt, 28x30 pats darbas,+5cm paspartas...

paskaiciavau tai remai apie 26x39 ir 35x37 cm...niekad nemaniau,kad toks brangus malonumas sitas,nu bet vienakart gyvenime galima... doh.gif
beja,koks stiklas skaitosi poliruotas?db ziuriu ant kvitu,kad stiklas toks bus. g.gif sakiau paprasta stikla,tai cia netoks? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 16 rugsėjo 2011 - 10:59
tai čia dviem paveikslams tiek kainavo? Nes jei vienam tai normali kaina, o jei dviem, tai pigu
Atsakyti