Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 18:47)
man nuo tokiu zodziu jau nostalgija


Įdomumo dėlei - va čia: Sala rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 15, 15:21)
as visa laika stengiuosi kiekviena kryziuka pradeti is tos pacios puses. dar viena "gudrybe", jei taip galima pavadinti, - jeigu matai kad virsutinis kryziuko siulas kazkoks susisukes, suimk ji pirstais prie pat kitos audinio puses ir pasukiok - dazniausiai siulas po to sugula lygiai smile.gif zinoma, kartais ir nepaisant visu pastangu atsiranda kazkokiu paslaptingu neklauzadu kryzeliu, kurie negula taip, kaip reikia, nors tu ka  biggrin.gif



Va va, apie tokias "gudrybes" ir kalbu, reiks pasikankinti su tais siūliukų sukiojimais.
Atsakyti
pasirodau: Mosey N Me , baltarusiškas linas, dmc siūlai, kreiniko dvi spalvos, dydis 12*12
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 09 15, 21:21)
pasirodau: Mosey N Me , baltarusiškas linas, dmc siūlai, kreiniko dvi spalvos, dydis 12*12

gražu ir šilta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 09 15, 22:21)
pasirodau: Mosey N Me , baltarusiškas linas, dmc siūlai, kreiniko dvi spalvos, dydis 12*12


Įdomus apipavidalinimas ir darbelis mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 09 15, 21:21)
pasirodau: Mosey N Me , baltarusiškas linas, dmc siūlai, kreiniko dvi spalvos, dydis 12*12


labai mielas wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles 4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti.. wub.gif

http://imageshack.us.../dsc023401.jpg/
Atsakyti

http://imageshack.us.../dsc023401.jpg/
[/quote]

Puiku! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 09:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..  wub.gif



Oho!!! Aš tai visada apanku, kai pamatau didelius darbus, o ypač jeigu tai pirmasis (nors gal ne? g.gif ) Labai gražu, man tik ta oranžinė spalva akį rėžia, labai kažkaip rusiškai atrodo (nieko prieš rusus neturiu, tik jų skonis šiek tiek man ne prie širdies...), per daug konrastuoja su mėlyna ir žalia. Va, jei būtų kokia aukso spalva... Bet nesvarbu, labai gražiai ir tvarkingai atliktas darbelis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 09:32)
Sveikos mergaites  smile.gif  prisidedu ir as prie jusu. Noriu pagirti pirmiausia,labai grazus visu darbeliai. Saunuoles  4u.gif
ir rodau savo.. beliko isskalbti ir ireminti..  wub.gif

oho. kokios spalvos gražios 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu..

Zhuvycia, is tikro tai spalvos nera tokios aky reziancios cia ant foto tik taip gavosi.. blush2.gif kaip ireminsiu manau bus grazesnis vaizdas smile.gif gal kas zinot kur Dubline yra koks ireminimo centras ir ar isvis yra g.gif
pats pirmas darbelis buvo sitas

http://imageshack.us...1/p1114537.jpg/

paskui tik nusprendziau su taiis povais pazaisti biggrin.gif ir neseniai baigiau..

Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 16, 09:46)
aciu aciu..

Zhuvycia, is tikro tai spalvos nera tokios aky reziancios cia ant foto tik taip gavosi.. blush2.gif  kaip ireminsiu manau bus grazesnis vaizdas smile.gif gal kas zinot kur Dubline yra koks ireminimo centras  ir ar isvis yra  g.gif
pats pirmas darbelis buvo sitas

http://imageshack.us...1/p1114537.jpg/

paskui tik nusprendziau su taiis povais pazaisti biggrin.gif ir neseniai baigiau..


Oho, tai pirmasis darbelis atrodo dar sudėtingesnis blink.gif blink.gif blink.gif Labai šaunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mano pirmieji tai buvo gal koks 100 kryžiukų balvonėlis, net nebeatsimenu ax.gif O čia - stačiai į parodą dėk biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 15, 17:52)
Bet kad, žinok, nebemoku siuvinėti ant aidos  biggrin.gif Ji man kaip skardos gabalas, net nesinori į rankas imti... Tai todėl ir keičiau medžiagą, o lino turiu tik 32ct. Na, jei man pritrūks siūlų, prašysiu tavęs perleisti likučius  biggrin.gif Pasirodyk kartas nuo karto, kaip seksis smile.gif Aš kol kas tik vieną nosį dar išsiuvinėjau  blush2.gif


O man ant Aidos visai nieko, būtent todėl, kad ji tokia skardinė, kažkaip tvirčiau viskas. Nors kitą darbelį jau siuvinėsiu ant ewe, reikia ir man persilaužti. Gal ir kryžiukai lygesni tada gausis, tikiuosi. O siūlais, aišku kad pasidalinsiu, juo labiau, kad meškiai mūsų turbūt panašių spalvų biggrin.gif Aš va tuoj mamai meškai sarafaną išsiuvinėsiu ir pasirodysiu. (na, tas tuoj tai gali būi ir po savaitės ax.gif )
Atsakyti