Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 13:20)
aciu mergaites  biggrin.gif

lygiu kryziuku ismokau raund robyn zaidime,kai dar nemokejau siuvinet,kad kryziukai gultu i viena puse  ax.gif dabar dar ir lankelis padeda  smile.gif


Bet tai galima tvirtinti, kad lygūs kryžiukai atsiranda ilgai ilgai siuvinėjant, ar vis dėlto yra kažkokia gudrybė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 15, 14:46)
Bet tai galima tvirtinti, kad lygūs kryžiukai atsiranda ilgai ilgai siuvinėjant, ar vis dėlto yra kažkokia gudrybė?  g.gif

taip ,matyt kad ilgai siuvinejus ax.gif nors nelabai jie ir lygus kol siuvineji,veliau kai issiskalbia tada susivienodina,nes kai kryzeli reikia tempti ,kai kitos spalvos kryziukas,krastuose lyg siuliukas isitempes,ar pasvires.kartais ir bloga daros nuo tu nelygumu mega_shok.gif




QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 21:20)
Gavau porą Dimensions rinkinių ir tris medžiagas - du linus ir ewą (pirmą kartą pirkau ewą, nes iki šiol tik ant lino siuvinėjau). Pradėsiu nuo meškių smile.gif


siuos ir as nusiziurejus biggrin.gif tas juros tai labai labai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 rugsėjo 2011 - 13:14
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 15, 13:46)
Bet tai galima tvirtinti, kad lygūs kryžiukai atsiranda ilgai ilgai siuvinėjant, ar vis dėlto yra kažkokia gudrybė?  g.gif


as visa laika stengiuosi kiekviena kryziuka pradeti is tos pacios puses. dar viena "gudrybe", jei taip galima pavadinti, - jeigu matai kad virsutinis kryziuko siulas kazkoks susisukes, suimk ji pirstais prie pat kitos audinio puses ir pasukiok - dazniausiai siulas po to sugula lygiai smile.gif zinoma, kartais ir nepaisant visu pastangu atsiranda kazkokiu paslaptingu neklauzadu kryzeliu, kurie negula taip, kaip reikia, nors tu ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 11:42)
va tiek nuveikiau  ax.gif


Šaunuolė thumbup.gif Sau?
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2011 09 15, 06:47)
Siuvyklose dėmes nuo drabužių išvalo su vaitspiritu.. jei jau visai niekas neišima, tai gal jis padėtų.. bet aišku reiktų pabandyt ant atskiro audinio gabaliuko su tuo pačiu pieštuku "pamozot" ir pabandyt išimt.. žiūrėt, ar nelieka dėmių. Tiesiog ausų krapštuku kokiu tik per tą dėmę valant..  4u.gif

Nežinau, ką ten tose siuvyklose daro, bet šiaip kiek teko su vaitspiritu susidurti, tai jis pats palieka tokias riebias dėmes. Kažink, g.gif kaip ant jautraus audinio gali sureaguoti...
Šiaip Ringuvos yra ne tik muilas, bet ir skystas bei purškiamas dėmių valiklis su tulžimi. Purškiamas purų pavidalu man pasirodė kiek veiksmingesnis nei šiaip muilas. Tik šiuo atveju, nežinau, kaip būtų.
Atsakyti
ačiū visoms visų pirma už paguodą, ir aišku už patarimus 4u.gif
bandysiu gauti įvairių jūsų išvardintų priemonių ir darysiu viską kas tik įmanoma... jei pabandžius tik dar labiau sugadinsiu - tai koks skirtumas ar pabandžius išmest darbą ar net nebandžius iškart į šiukšlių dėžę... nors abejoju ar kas nors padės, nes čia ne šiaip dėmė, o dažai kurie dar ir gavo karščio nuo lygintuvo kad geriau prikibtų, jau jei nepadėjo tai vargu ar padės... smile.gif
gaila be proto darbo, nors iš kitos pusės gerai, kad gyvenimas tokią pamoką davė ant smukaus darbelio, o ne ant kokio metų projekto doh.gif

dar kažkuri klausėt, ar neina prisiuvinėt drugelio ar pan - neina jau nieko padaryt,, nes dviejose vietose yra matomos dėmės, o paveikslėlis yra pagal užsakymą ir keisti jo nesinori smile.gif
įkeliu paties darbelio foto, ir pora nuotraukėlių iš arčiau kur dėmės, kad suprastumėt apie ką kalbu...
user posted image user posted image user posted image

beje, Uodegytes procesas labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 15, 16:27)
įkeliu paties darbelio foto, ir pora nuotraukėlių iš arčiau kur dėmės, kad suprastumėt apie ką kalbu...

Pažiūrėjau, kad dėmelės tolėliau nuo paties siuvinuko, tai aš turbūt net su ACE balikliu (ne delicate, o tuo paprastuoju, kur su chloru) pabandyčiau pavalyt. Tas brudas net tamsias spalvas nuo audinio nuima iki baltumo, jei koks lašelis užtykšta ant drabužių, o čia dėmytės neryškios. Aš balinimui dar "Lilia" miltukus naudoju - irgi gerai viską panaikina. Gal stiprios koncentracijos tirpalo padarius suvilgyti tas vietas ir palikti - būtų kaip mirkymas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 15, 17:43)
Pažiūrėjau, kad dėmelės tolėliau nuo paties siuvinuko, tai aš turbūt net su ACE balikliu (ne delicate, o tuo paprastuoju, kur su chloru) pabandyčiau pavalyt. Tas brudas net tamsias spalvas nuo audinio nuima iki baltumo, jei koks lašelis užtykšta ant drabužių, o čia dėmytės neryškios. Aš balinimui dar "Lilia" miltukus naudoju - irgi gerai viską panaikina. Gal stiprios koncentracijos tirpalo padarius suvilgyti tas vietas ir palikti - būtų kaip mirkymas unsure.gif

bet jeigu čia ne gryna balta spalva, o linas dažytas pieno baltumo spalva, tai įsivaizduoju kad liks dėmės išblukę tada..? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 15, 17:46)
bet jeigu čia ne gryna balta spalva, o linas dažytas pieno baltumo spalva, tai įsivaizduoju kad liks dėmės išblukę tada..? rolleyes.gif

Jei medžiagytė ne visai balta (iš nuotraukų nesusigaudžiau), tai tikrai netiktų mano minėtos priemonės schmoll.gif Turbūt išbalintų dėmėmis unsure.gif Nors galima pabandyti ant kokios atraižėlės ax.gif
Spalvotiems drabužiams mirkyti aš "Luik" miltelius naudoju. Nuo vienos maikytės uždažytų drabužiukų dėmės išsiplovė, bet mirkiau visą naktį. Tiesa, jis pagrindinių spalvų neblukina, net virinant. Gal galima būtų visą siuvinuką pamerkti,jei jau niekas negelbės unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 15 rugsėjo 2011 - 16:56
Metaxa - nuotraukose praktiškai nieko negali įžiūrėt... gal kad prie dirbtinės šviesos fotografuota. Tikiu, kad gyvai matosi ryškiau.

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 15, 09:39)
bet gi siuvinėk ant smulkios, gražiau gausis  mirksiukas.gif Aš meškius kaip tik ant 18 ir siuvinėju.

Bet kad, žinok, nebemoku siuvinėti ant aidos biggrin.gif Ji man kaip skardos gabalas, net nesinori į rankas imti... Tai todėl ir keičiau medžiagą, o lino turiu tik 32ct. Na, jei man pritrūks siūlų, prašysiu tavęs perleisti likučius biggrin.gif Pasirodyk kartas nuo karto, kaip seksis smile.gif Aš kol kas tik vieną nosį dar išsiuvinėjau blush2.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 15, 11:07)
ar geriau neeksperimentuoti ir siuvineti ant aidos18?  blush2.gif

O kur čia eksperimentas su linu? g.gif Taigi puikiai viskas atrodys. Aš irgi pritariu kažkieno nuomonei aukščiau, kad yra neužsiuvinėtų plotų, taigi gražiau būtų ant lino. Bent jau mano kukliu supratimu cool.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 09 15, 12:50)
kiek siuntimas - 4,5 USD?

Berods daugiau buvo. Bet kad aš nepažiūrėjau... Gal kokie 10 USD. Ir taip - jie siunčia į Lietuvą, ne kartą siunčiausi.

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 14:13)
siuos ir as nusiziurejus  biggrin.gif tas juros tai labai labai  wub.gif

Aš tai nusipirkau tik dėl to, kad pamačiau pavadinimą biggrin.gif "Nantucket treasures" man iškart sukelia nostalgiją, nes Nantucket'as yra maža sala JAV rytinėje pakrantėje, Naujosios Anglijos stiliaus kurortas su mediniais namukais, hortenzijomis visur, švyturiais ir nuostabaus grožio paplūdimiais bei saulėlydžiais. Esu ten gyvenusi, po to važiavome ten atostogauti, ir man tai tooookia nostalgija tai vietai... kad net siuvinėsiu dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 15 rugsėjo 2011 - 16:53
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 15, 17:52)
Jei medžiagytė ne visai balta (iš nuotraukų nesusigaudžiau), tai tikrai netiktų mano minėtos priemonės schmoll.gif Turbūt išbalintų dėmėmis unsure.gif Nors galima pabandyti ant kokios atraižėlės ax.gif

galiu bandyt ir ant šito, jau nieko neprarasiu biggrin.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 15, 17:52)
Metaxa - nuotraukose praktiškai nieko negali įžiūrėt... gal kad prie dirbtinės šviesos fotografuota. Tikiu, kad gyvai matosi ryškiau.

matosi tikrai, nėra jau toks akį rėžiantis kleckas, nu bet matosi doh.gif o fotografuota tai šiandien per baisų litų kai kambary buvo tamsu kaip vakare ir apšvietimą patingėjau ruošt nuotraukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 15, 18:52)
Aš tai nusipirkau tik dėl to, kad pamačiau pavadinimą  biggrin.gif "Nantucket treasures" man iškart sukelia nostalgiją, nes Nantucket'as yra maža sala JAV rytinėje pakrantėje, Naujosios Anglijos stiliaus kurortas su mediniais namukais, hortenzijomis visur, švyturiais ir nuostabaus grožio paplūdimiais bei saulėlydžiais. Esu ten gyvenusi, po to važiavome ten atostogauti, ir man tai tooookia nostalgija tai vietai... kad net siuvinėsiu dabar  biggrin.gif

swoon.gif man nuo tokiu zodziu jau nostalgija

tavo pamacius is karto prisiminiau,i aplankaliuka susikeliau kuriuos zadu siuvinet wub.gif

user posted image


beje merginoms aciuks.gif uz komplimentus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 rugsėjo 2011 - 17:53