Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Siuvyklose dėmes nuo drabužių išvalo su vaitspiritu.. jei jau visai niekas neišima, tai gal jis padėtų.. bet aišku reiktų pabandyt ant atskiro audinio gabaliuko su tuo pačiu pieštuku "pamozot" ir pabandyt išimt.. žiūrėt, ar nelieka dėmių. Tiesiog ausų krapštuku kokiu tik per tą dėmę valant.. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras. 4u.gif

Kas dėl dėmių tai sunkus reikalas su jomis. Man šiaip patinka skystas Ariel, toks kur dangtelis nusisuka ir jis kaip kolbelė gaunas. Tai man jis ir kavą iš balto megztinio išėmė ir šiaip dėmeles iš siuvinių išimu. Tik ne visur jo yra. Aš tai savo kaimo ūkinėse randu, o maksimose nėra... Bandžius ir fermentą, tai arba ten jame virint reikia, arba nieko jis ten neatskalbia... Ir per naktį mirkiau ir nieko... O va įpyliau skysto Ariel ir jau kitas rezultatas...
Atsakyti
Pries keleta dienu cia ieskojau informacijos kaip isvalyti tusinuko deme nuo baltos kanvos, nes vaikas eidamas pro sali su tokiu skaidraus korpuso tusinuku svelniai brukstelejo dvi linijas. Pradzioje atlikau tyrima ir ant dvieju skauteliu su tuo paciu tusinuku pripaisiau. Viena itryniau ukisku muilu, o kita spirituotu labai stipriu skaidriu alkoholiniu gerimu. Mano tyrimas parodo, kad veiksmingesnis antrasis variantas. Todel su ausu krapstuku ant siuvinio audinio patryniau su spiritu, demes isnyko, tada dar su vandeniu pavaliau.
Beja, ant mano bandomuju skiauteliu demes visiskai neisnyko, nes ant ju jau labai ryskiai buvau pripaisiusi.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 18:55)
Šiandien sulaukiau siuntinio iš 123stitch.com  bigsmile.gif Na dabar jau pulsiu iškart ir kad siuvinėėėėėsiu!.. biggrin.gif


Oi, 123stich tai jie ten turi melejonus nuostabių salykų, niekad tik nebandžiau iš jų dar siųstis, lyg anksčiau jie į LT nesiųsdavo g.gif O meškiai fainuoliai, galėsim abi lenktyniauti, kuri greičiau. Aš tai va jau širdelę ir du vieno meškio padukus išsiuvinėjau, labai daug jau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 20:20)
Gavau porą Dimensions rinkinių ir tris medžiagas - du linus ir ewą (pirmą kartą pirkau ewą, nes iki šiol tik ant lino siuvinėjau). Pradėsiu nuo meškių smile.gif


QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 22:20)
O aš dabar susimąsčiau...  g.gif Pasiėmiau rinkinį, kuriame buvo 18 aida. Kadangi ant aidos seniai nesiuvinėju, pasiėmiau 32 ct liną. Bet ar užteks siūlų, va klausimas g.gif Juk medžiagą pasiėmiau truputį stambesnę, nei rinkiny buvo numatyta.


Na, šiaip va lyinant su gaideliu, tai siūlų ten pridėta apsčiai, manau užteks ir ant šiek tiek stambesnės medžiagos, bet gi siuvinėk ant smulkios, gražiau gausis mirksiukas.gif Aš meškius kaip tik ant 18 ir siuvinėju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 15 rugsėjo 2011 - 08:40
va tiek nuveikiau ax.gif

user posted image
user posted image

merginos savo remelius dekupazinat,gal kuri draugauja su akriliniais dazais ,turiu keleta klausimeliu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 15 rugsėjo 2011 - 10:11
uodegyte,grazios spalvos wub.gif
na,tai gal tada ir ikalbejot,siuvinesiu ant aidos 18.ai,tiesa,dar reikia balta lina paziureti kaip atrodo,irgi mintis.dekui uz patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
kazkaip nuojauta kuzda jau ikyrejau as su savo afrikietem blush2.gif bet vistiek prasau dar patarimo.nes namie tik vyra turiu,su juo nelabai iseitu pasitarti lotuliukas.gif
tai balta lina turint omeny,tai sita? http://www.siuvineji...fast-linen.html ka galvojat?ar geriau neeksperimentuoti ir siuvineti ant aidos18? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 22:13)
gerai kad bent nedidelis darbelis, pora vakarų tik jam paaukota unsure.gif ryt nusiųsiu užsakovei žiūrėsiu ką ji sakys... jei kas tai ir perdaryt ne tragedija, būtų baisiau jeigu kokių metų darbą dėl to reiktų perdaryt... tik tiek kad šis paveiksliukas labai nemielas, atrodo ent nesinori imt į rankas, dariau tik iš didelio reikalo verysad.gif

o gal žinot kuo dar būtų galima bandyt išvalyt? aš galvoju gal acetoną bandyt ant kokios audinio atraižos pradžiai, dažus gal išimtų... unsure.gif

ringuvos nuo demiu muilas ir šepetėlis doh.gif nieko neprarasi. užuojauta verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 10:42)
va tiek nuveikiau  ax.gif
merginos savo remelius dekupazinat,gal kuri draugauja su akriliniais dazais ,turiu keleta klausimeliu  blush2.gif

ojej kaip gražiai einas wub.gif spalvos nerealios
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 15, 10:42)
va tiek nuveikiau  ax.gif

merginos savo remelius dekupazinat,gal kuri draugauja su akriliniais dazais ,turiu keleta klausimeliu  blush2.gif


Labai fainas varlius, gražuolis stačiai thumbup.gif O aš vat klausimą tokį turiu, nelabai jį paaiškinsi turbūt žmogus virtualiai, bet vis tiek. Vat žiūriu, uodegytė siuvinėja smulkiai, kryžiukai lygutėliai (aišku, dauguma taip lygiai siuvinėjat). O vat man, nors kryžiukai mažiukai, vos matosi pavieniai, na bet nelygūs jie verysad.gif Ir visaip tuos siūlelius lyginu, dėlioju, bet vat vis tiek, ypač jei siuvinėju dviem siūliukais, vienas būna vos vos mažiau ištemptas ir vis gaunasi nelygūs kalniukai. Gal turit kokį nors praktišką patarimą, gudrybę, kaip kryžiukus taip lygiai suguldyti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 15, 11:07)
kazkaip nuojauta kuzda jau ikyrejau as su savo afrikietem  blush2.gif  bet vistiek prasau dar patarimo.nes namie tik vyra turiu,su juo nelabai iseitu pasitarti  lotuliukas.gif
tai balta lina turint omeny,tai sita?  http://www.siuvineji...fast-linen.html  ka galvojat?ar geriau neeksperimentuoti ir siuvineti ant aidos18?  blush2.gif

as siuvineciau ant lino, nes neuzsisiuvineja visas fonas smile.gif
Atsakyti
Uodegytes varliukas thumbup.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 18:55)

Šiandien sulaukiau siuntinio iš 123stitch.com  bigsmile.gif Na dabar jau pulsiu iškart ir kad siuvinėėėėėsiu!.. biggrin.gif


kiek siuntimas - 4,5 USD?
Atsakyti
aciu mergaites biggrin.gif

lygiu kryziuku ismokau raund robyn zaidime,kai dar nemokejau siuvinet,kad kryziukai gultu i viena puse ax.gif dabar dar ir lankelis padeda smile.gif
Atsakyti