Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 14, 20:32)
o cia is kokios salies siunteisi?is USA?muito nereikia moketi?atsiskaityti tik kreditine,ar kaip?dekui  4u.gif


Iš JAV siunčia. Muito nebūna, nes muitas berods skaičiuojamas tik nuo tam tikros sumos. Jie ant voko dar parašo mažesnę sumą, nei mokėta, dėl to matyt apmuitinamos sumos ir nepasiekia (aš tiesą sakant, nebepamenu, kokia ji yra). Moku mastercard kortele, bet ji nėra kreditinė. Visur tinka tiek mastercard, tiek klasikinė visa, jokių problemų, net jei ir nėra kredito limito (aš tyčia nenaudoju savo kreditinės kortelės mokėjimams internete, dėl saugumo).
Atsakyti
Sakykit merginos, kur geriausiai rėmina Klaipėdoje? smile.gif
Atsakyti
na ir nesiseka: pabaigiau labai bjaurų darbelį, kuris buvo užsakytas nors labai nenorėjau jo siuvinėt, laimės buvo pilnos kelnės pabaigus... ir še tau kad nori, lyginant nudažė audinį rankšluostis, dabar yra kelios rožinės dėmelės, kurių neišskalbiau nė su ūkišku muilu, nė su LOC servetėlėmis, tryniau net šepetuku... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 22:41)
na ir nesiseka: pabaigiau labai bjaurų darbelį, kuris buvo užsakytas nors labai nenorėjau jo siuvinėt, laimės buvo pilnos kelnės pabaigus... ir še tau kad nori, lyginant nudažė audinį rankšluostis, dabar yra kelios rožinės dėmelės, kurių neišskalbiau nė su ūkišku muilu, nė su LOC servetėlėmis, tryniau net šepetuku... verysad.gif


Užuojauta console.gif , tikiuosi pavyks išvalyti.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 14, 22:05)
Užuojauta console.gif , tikiuosi pavyks išvalyti.

gerai kad bent nedidelis darbelis, pora vakarų tik jam paaukota unsure.gif ryt nusiųsiu užsakovei žiūrėsiu ką ji sakys... jei kas tai ir perdaryt ne tragedija, būtų baisiau jeigu kokių metų darbą dėl to reiktų perdaryt... tik tiek kad šis paveiksliukas labai nemielas, atrodo ent nesinori imt į rankas, dariau tik iš didelio reikalo verysad.gif

o gal žinot kuo dar būtų galima bandyt išvalyt? aš galvoju gal acetoną bandyt ant kokios audinio atraižos pradžiai, dažus gal išimtų... unsure.gif
Atsakyti
O aš dabar susimąsčiau... g.gif Pasiėmiau rinkinį, kuriame buvo 18 aida. Kadangi ant aidos seniai nesiuvinėju, pasiėmiau 32 ct liną. Bet ar užteks siūlų, va klausimas g.gif Juk medžiagą pasiėmiau truputį stambesnę, nei rinkiny buvo numatyta.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 22:13)

Vaje kaip nesmagu verysad.gif svarbiausia,kad nebūtų po to vietomis per daug išskalbta unsure.gif aš tai skystu LOC pieštuką valiau kai man muilas neišplovė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 23:13)

o gal žinot kuo dar būtų galima bandyt išvalyt? aš galvoju gal acetoną bandyt ant kokios audinio atraižos pradžiai, dažus gal išimtų... unsure.gif

kas per darbelis, kad tox nemielas?
jau su acetonu ne nebandyk... doh.gif nezinai kaip sureguos...nes jei ukinis, ar loc nepadeda, tuomet g.gif gal kox vanisas, bet cia ir rizikinga... rolleyes.gif

man tas isnykstantis markeris reikalingas tik ant aidos zymetis, nes ant lino jis neuzsilaiko, deja...greit isnyksta, ypac kai eina i pabaiga ( kaip flomasteris kad baigiasi), o plonu markeriu maciau ( atrodo erankdarbiai)
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 14, 22:21)
Vaje kaip nesmagu  verysad.gif svarbiausia,kad nebūtų po to vietomis per daug išskalbta unsure.gif  aš tai skystu LOC pieštuką valiau kai man muilas neišplovė  4u.gif

aš turiu tik LOC servetėlių, bet deja nepadėjo verysad.gif o tos vietos kur tryniau daug tai nieko, jau išdžiovinau ir nieko blogiau nepasidarė...
QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 22:28)
kas per darbelis, kad tox nemielas?
jau su acetonu ne nebandyk... doh.gif nezinai kaip sureguos...nes jei ukinis, ar loc nepadeda, tuomet g.gif gal kox vanisas, bet cia ir rizikinga... rolleyes.gif

acetonu galvoju bandyti pradžiai ant atraižos patrinti ir pastebėti kokia audinio reakcija, nes tos dėmės liko ne ant siūlų o tuščiam plote.
o darbelis štai šis:
user posted image

schema pati nemiela, nors darbelis ir gražus, bet siuvinėjasi kažkaip labai nesmagiai... vienintelis kas labai gerai schemoje ėjosi tai BS - dar netekę anksčiau susidurt su tokiu BS kuris smagiai siuvinėtųsi bigsmile.gif
rytoj nufotografuosiu tikrą darbelį kaip gavosi su improvizuotom spalvom, ir kaip, deja, susigadino visas vargas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 14 rugsėjo 2011 - 21:58
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 23:57)


schema pati nemiela, nors darbelis ir gražus, bet siuvinėjasi kažkaip labai nesmagiai... vienintelis kas labai gerai schemoje ėjosi tai BS - dar netekę anksčiau susidurt su tokiu BS kuris smagiai siuvinėtųsi bigsmile.gif
rytoj nufotografuosiu tikrą darbelį kaip gavosi su improvizuotom spalvom, ir kaip, deja, susigadino visas vargas 4u.gif

tikrai gaila, kai susigadina...ir laiko ir darbelio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 23:57)
schema pati nemiela, nors darbelis ir gražus, bet siuvinėjasi kažkaip labai nesmagiai... vienintelis kas labai gerai schemoje ėjosi tai BS - dar netekę anksčiau susidurt su tokiu BS kuris smagiai siuvinėtųsi bigsmile.gif


Aišku, labai gaila, bet gal galima dar drugelių prikomponuot kaip nors ant tų dėmių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 15 rugsėjo 2011 - 05:50
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)
O kalbant apie darbus, tai keliu tiesiog savo paskutinius darbelius (schemų neturiu, atsispausdinau ir ištryniau)

Puikus darbai didis.gif
Atsakyti