Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 16:18)
xiuke, tą žiedą ne nešioti reikia biggrin.gif  o kai siūni ar matuojiesi kažką, kad tiesiog po ranka adatėlės būtų... Čia darbinė priemonė, o ne papuošalas

blush2.gif ot vista as.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(elzeda @ 2011 09 14, 16:30)

Mielas katinukas, primena mano močiutės darbus wub.gif 

lotuliukas.gif  smile.gif
Pasižymiu tik pačią pradžią, dar jei būna tarpai tarp objektų, tai atsiskaičiavus langelius pasižymiu. Šis markeris tikrai išnyksta po kelių valandų. O siuvinėjant tiesiog nusitrina nuo rankų.

man nuo lino jis lb greit isnyksta...
Atsakyti
per kiek laiko tas išnykstantis markeris maždaug dingsta? bent viena siuvinejimo vakara atlaiko? smile.gif ir ar nelieka jau po jo metams bėgant dėmių? 4u.gif
ir dar klausimukas apie juos: ar būna tokių markerių, kur brėžia labai plonas linijas? ar su savuoju nepataikau tarp dviejų audinio gijų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 14, 17:17)
per kiek laiko tas išnykstantis markeris maždaug dingsta? bent viena siuvinejimo vakara atlaiko? smile.gif ir ar nelieka jau po jo metams bėgant dėmių? 4u.gif


Turiu vieną darbelį prieš metus maždaug siuvinėtą, tai ant jo dėmių nėra nuo šio markerio. Šis markeris, jei darbelio nejudini, neišblunka maksimum vieną dieną, o jei siuvinėjant, tai greitai nuo rankų nusitrina. Manau, kad jis skirtas greitam pasižymėjimui, pvz., kur pradėt ir kt., o ne linijų braukymui.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 14, 16:33)
Turiu vieną darbelį prieš metus maždaug siuvinėtą, tai ant jo dėmių nėra nuo šio markerio. Šis markeris, jei darbelio nejudini, neišblunka maksimum  vieną dieną, o jei siuvinėjant, tai greitai nuo rankų nusitrina. Manau, kad jis skirtas greitam pasižymėjimui, pvz., kur pradėt ir kt., o ne linijų braukymui.



Dar juk kitos daro, kad ne linijas braiž, o tiesiog taškiukus dėlioja, tada, jeigu užsisiuvinėja visas pplotas, net ir nevisai išblunkantis markeris nebėda
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 13, 22:57)
Ir dabar susimąsčiau, o kodėl gi aš niekada nesu susižymėjusi nei su siūlu, nei su markeriu  doh.gif Nu aišku, skaitai SM ir mokaisi  drinks_cheers.gif


Tai ir gerai - jei tau nereikia, ir nesižymėk, tas žymėjimas tik papildomas problemas gali sukelti. Kai kurios siuvinėtojos be jo nemoka dirbti, už tai ir žymisi. Aš, tarkim, irgi niekada nesižymėjau ir niekad nejaučiau tam poreikio - nei ant aidos, nei ant lino...

Little angel - puikūs darbai thumbup.gif Man labiausiai patiko pagalvėlė - tiek pati idėja, tiek išpildymas wub.gif

Šiandien sulaukiau siuntinio iš 123stitch.com bigsmile.gif Na dabar jau pulsiu iškart ir kad siuvinėėėėėsiu!.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 18:55)
Šiandien sulaukiau siuntinio iš 123stitch.com  bigsmile.gif Na dabar jau pulsiu iškart ir kad siuvinėėėėėsiu!.. biggrin.gif

Pasirodyk ką gavai mirksiukas.gif

Dėl markerių - aš naudoju išplaunamą. Seniau braižiausi linijomis, bet dabar susidedu tik taškelius langelių susikirtimo vietoje, tai mažiau ir markerio susinaudoja smile.gif Nors neišsiplovęs dar niekada nebuvo...
Atsakyti
oho,kiek groziu pridejote wub.gif man tas angeliukas su karoliukais,tai suuuper thumbup.gif
Little angel,saunuole thumbup.gif
merginos,patarkit pirmokei blush2.gif noriu siuvineti sita http://www.en.corica...rican-women.htm man kazkaip noretusi pabandyti ant lino.ka galvojat?uodegyte patare,kad ir ant aidos grazu butu.ka jus galvojat?nes niekada nesiuvinejau ant lino,tai nieko apie ji ir nenutuokiu blink.gif net nezinociau,koki rinktis.tik,manau spalva tokia naturali lino turetu buti.ar vintazine,nemoku paaiskinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 14, 19:48)
Pasirodyk ką gavai mirksiukas.gif


Gavau porą Dimensions rinkinių ir tris medžiagas - du linus ir ewą (pirmą kartą pirkau ewą, nes iki šiol tik ant lino siuvinėjau). Pradėsiu nuo meškių smile.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 16:55)

Šiandien sulaukiau siuntinio iš 123stitch.com  bigsmile.gif

o cia is kokios salies siunteisi?is USA?muito nereikia moketi?atsiskaityti tik kreditine,ar kaip?dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 14, 20:06)
merginos,patarkit pirmokei  blush2.gif  noriu siuvineti sita  http://www.en.corica...rican-women.htm  man kazkaip noretusi pabandyti ant lino.ka galvojat?uodegyte patare,kad ir ant aidos grazu butu.ka jus galvojat?nes niekada nesiuvinejau ant lino,tai nieko apie ji ir nenutuokiu  blink.gif  net nezinociau,koki rinktis.tik,manau spalva tokia naturali lino turetu buti.ar vintazine,nemoku paaiskinti  ax.gif

aš kaip tik manau, kad natūrali lino spalva čia nelabai tiktų, nes paveikslėlyje daug rudos spalvos ir ant natūralaus lino ji gali prapulti (na gal ir ne, bet aš nerizikuočiau). Jeigu norit lino - aš rinkčiausi baltą liną, ir jis nė kiek neprasčiau nei aida atrodys, tik siuvinėti bus smagiau drinks_cheers.gif

Pumpurėlis bus labai gražūs darbeliai, laukiam pradžiai bent procesų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 14, 21:06)
merginos,patarkit pirmokei  blush2.gif  noriu siuvineti sita


Aš gal irgi pritarčiau Uodegytei ir siuvinėčiau ant 18 aidos. Tam piešiny tokios smarkios, linksmos moteriškės, o ant lino man gražiau žiūrisi "ramesni" darbeliai. Bet Tavo teisė rinktis, kaip benuspręstum vistiek bus gražu.

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 21:20)
Gavau porą Dimensions rinkinių ir tris medžiagas - du linus ir ewą (pirmą kartą pirkau ewą, nes iki šiol tik ant lino siuvinėjau). Pradėsiu nuo meškių smile.gif


Labai gražūs, subtilūs darbeliai bus. Įsivaizduoju, kaip nekantru pradėti.



O aš labai neturiu laiko siuvinėt - darbas ir mokslai spaudžia. Bet vakarais nors po pusvalandį savo šokėjus pasiuvinėju. Tik jau nebemielas tas darbelis pasidarė, nes jau taip dažnai klaidų priveliu, kad daugiau laiko ardau, nei siuvinėju doh.gif . Nežinau kas čia kaltas - schema ar siuvinėtoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita L @ 2011 09 14, 10:10)
Nesimato  verysad.gif


labai mielas wub.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 15:01)
bandysiu ikelt naujoviskai paveiksliuka, gali ir nepavykti...

baliončikas už kantrybe

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 14, 20:20)
Gavau porą Dimensions rinkinių ir tris medžiagas - du linus ir ewą (pirmą kartą pirkau ewą, nes iki šiol tik ant lino siuvinėjau). Pradėsiu nuo meškių smile.gif


wub.gif
Atsakyti