Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 14, 11:50)
Aha sakyk dar ir palengvinau,kodus surašiau,kad radus vargti nereikėtų............ kažkam hihihi.gif


biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)

nerealu wub.gif o didžiausias 4u.gif (balionas) tai už originalias idėjas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu klausimą dėl siūlų- ar DIM konvertuojant į DMC gerai gaunasi, ar geriau ieškoti originalių parsisiųst. Jei kas siuntėtės- kiek galėtų jie kainuoti.
Kaimynė išsirinko tokį erelį iš Dimensions, tai dabar mastau iš kur siūlus paimti...
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 09 14, 10:46)
Turiu klausimą dėl siūlų- ar DIM konvertuojant į DMC gerai gaunasi, ar geriau ieškoti originalių parsisiųst. Jei kas siuntėtės- kiek galėtų jie kainuoti.
Kaimynė išsirinko tokį erelį iš Dimensions, tai dabar mastau iš kur siūlus paimti...


Tik konvertuoti. DIM siūlai būna tik rinkiniuose, jų pirkti nėra.
Atsakyti
Aišku, tada reiks užsiimti tuo reikalu. Ačiū Florestina.
Atsakyti
Galiu perleisti 60 psl. siuvinejimo zurnala, rusu k., Kaunas
user posted image
user posted image
Atsakyti
dėkui 4u.gif blush2.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 14, 09:25)
BS taip smulkiai gražiai atliktas. Man dar reikėtų pasimokyti, gal gali parašyti tiksliau, kaip tą BS taip smulkiai ir tiksliai atlikai?  ax.gif


siuvinėjau ant lino, schemoje daug ketvirtinių kryžiukų, tai ėjau ir per siūlą ir per daugiau, taip kaip schemoj nurodyta... Iš tiesų nieko ten yatingo, tiesiog viską dariau pagal schemą blush2.gif

o kas dėl idėjų, tai jų yra nemažai, o va laiko doh.gif šie metai produktyvumu gerokai kuklesni už pernykščius... blush2.gif
Atsakyti
Little angel - nerealūs darbukai ir kruopštumas pasakiškas. Šaunuolė 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 07:48)


Labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Little angel, aciu uz info...zodziu niekam tikusios priemones taip iseina tie markeriai...ir dar nemazai kainuojantys smile.gif
grazus siuvinejimai, man plauku juosta patiko, o va tokio ziedo nenesiociau...tiesio nepatinka tokie dideli, bet del kruopstumo tai liux 4u.gif

bandysiu ikelt naujoviskai paveiksliuka, gali ir nepavykti...

user posted image

senai buvo pradetas ir nebaigtas...vis atideliojamas, dabar paziurejau, kad medziagyte niekam tikusi ir gal reikejo 3gijom siuvineti, bet zodziu po laiko, dabaigiau siaip ne taip...ir dziaugiuosi, kad ir tox...is klaidu mokomes...o kuo toliau, juo labiau isitikinu, jog linas thumbup.gif , bet aida vis tiek reikes dabaigineti smile.gif
Atsakyti
xiuke, tą žiedą ne nešioti reikia biggrin.gif o kai siūni ar matuojiesi kažką, kad tiesiog po ranka adatėlės būtų... Čia darbinė priemonė, o ne papuošalas
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 09:48)
O kalbant apie darbus, tai keliu tiesiog savo paskutinius darbelius (schemų neturiu, atsispausdinau ir ištryniau)


Oho darbeliai blink.gif Jau pagalvėlė kokia faina - tokia vintažinė atrodo wub.gif . Dar labai patiko plaukų juosta ir dėklas telefonui.

QUOTE(xiuke @ 2011 09 14, 16:01)
senai buvo pradetas ir nebaigtas...vis atideliojamas, dabar paziurejau, kad medziagyte niekam tikusi ir gal reikejo 3gijom siuvineti, bet zodziu po laiko, dabaigiau siaip ne taip...ir dziaugiuosi, kad ir tox...is klaidu mokomes...o kuo toliau, juo labiau isitikinu, jog linas thumbup.gif , bet aida vis tiek reikes dabaigineti smile.gif


Mielas katinukas, primena mano močiutės darbus wub.gif Tada jos su draugėmis vienos iš kitų schemas persipiešdavo, pačios siūlus derindavo. O jau darbų mastai - staltiesės, lovatiesės, užuolaidėlės, ech...



Mačiau apie markerius diskutavot. Aš naudoju šį. Bet aš niekada nesusibraukau langeliais, man ir taip gerai siuvinėti. Pasižymiu tik pačią pradžią, dar jei būna tarpai tarp objektų, tai atsiskaičiavus langelius pasižymiu. Šis markeris tikrai išnyksta po kelių valandų. O siuvinėjant tiesiog nusitrina nuo rankų.
Atsakyti