Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 13, 20:54)
Gaila darbelio verysad.gif aš ne taip jau seniai ant balto lino siuvinėjau, ir viskas puikiai išsiplovė 4u.gif o su siūlu aš daugiau gyvenime nieko nesižymėsiu, nes nors ir kaip saugočiau, vis tiek tas siūliukas prisisiuva (vidury gijos įsismeigia adata) ir ištraukiant susigadino darbelis doh.gif o atrodo saugojau, bet va vis tiek vietom atsitiko, todėl sakiau daugiau niekada taip nedarysiu schmoll.gif


Man ir iš lino gerai išsiplovė markeris. O dėl žymėjimo siūlu tikrai sutinku. Aš irgi daugiau niekad to nedarysiu.
Atsakyti
QUOTE(@usr@ @ 2011 09 13, 21:49)
Sutinku, neseniai baigiau MTSA gėlę, tai siuvinėt galėjau tik dienos šviesoje, nes vakare, atrodo ir prie gero apšvietimo, nieko neįžlibinau schmoll.gif . Tik va apturėjau problemėlę. Jau čia buvo kalbėta apie mėlyną žymeklį. Tai kai braižiausi ant aidos, tai viskas puikiai išsiplovė, o va nuo lino nea (tas pats žymeklis). Taip sunkiai skalbėsi, atrodo ir neliko, bet kai pradėjau lygint, tai viskas vėl išryškėjo  doh.gif , na tai po ilgų mirkymų, skalbimų su vanišu, beveik nematyt, bet aš matau. Viskas, kitą kartą liną tik su siūlu nusižymėsiu

grazios gelytes Klajokle 4u.gif daug darbo ideta...

taip taip ta pati problema ir man su linu buvo, net pagalvojau, kad dukriukas su tusinuku pasidarbavo doh.gif lb nemaloniai nustebinta buvau...vos issiplove...teko ukini muila panaudoti ir dantu sepeteli... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 13, 15:34)
pagaliau pabaigiau.  tikiuos neuzilgo iremint
Ta zalia roze man ne i tema...bet tokia buvo spalva


Labai labai nuostabiai gražu, bet gi čia ne roės anei bijūnai, čia gi labai išsiskleidusios tulpės lotuliukas.gif Jau seniai pastebėjau, kad siuvinėjimo motyvuose labai dažna gėlė yra išsiskleidusi tulpė, nors gyvenime jas gi iškart metam lauk, o va paveiksluose jos atrodo kaip kokios pasakiškos gėlės. Man tai baisiai skaniai pyragėlis dar atrodo, nors, tiesą sakant, pilnai pakaktų ir kompozicijos vien iš tulpių, jau to pyragėlio anei puodelio lyg ir nebereikėjo g.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 13, 16:29)
Man šiom dienom išties su iškalba problemos - nuaiškinau jau ne taip, ką turėjau omeny doh.gif  biggrin.gif Neturėjau omeny, kad kas nors smulkina kryžiukus ir vietoj vieno daro keturis, kad išlaikytų tokį patį darbo dydį, bet tik jį daug smulkesnį. Žodžiu, turėjau omeny tik tai, kad per vieną lino ar ewo siūlą siuvinėt yra baisi knisalynė, ir darbas daug mažesnis gaunasi nei įprastai biggrin.gif Man gražu, net labai, na bet akių gadinimas totalus.


Tikrai kad su smulkme dirbti žymiai sudėtingiau, bet rezultatas tikrai vertas darbo. Nors tikrai, siuvinėti stengiuosi tik prie dienos šviesos, nes nieko neįmanoma įžvelgti prie lempos, ypač, kai atspalviai tokie begalo panašūs arba, dar geriau, blendingas doh.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 13, 21:54)
Gaila darbelio aš ne taip jau seniai ant balto lino siuvinėjau, ir viskas puikiai išsiplovė o su siūlu aš daugiau gyvenime nieko nesižymėsiu, nes nors ir kaip saugočiau, vis tiek tas siūliukas prisisiuva (vidury gijos įsismeigia adata) ir ištraukiant susigadino darbelis doh.gif o atrodo saugojau, bet va vis tiek vietom atsitiko, todėl sakiau daugiau niekada taip nedarysiu


Bet keista, kad buka adata vis tiek sugebėjo į vidurį siūliuko pataikyti g.gif Ir dabar susimąsčiau, o kodėl gi aš niekada nesu susižymėjusi nei su siūlu, nei su markeriu doh.gif Nu aišku, skaitai SM ir mokaisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, is liudnos patirties noriu perspeti, jog to melyno rasiklio linijos net isplautos po kurio laiko ima rysketi doh.gif Gaila neturiu galimybes parodyti, taciau ant aidos siuvinetame paveiksle po metu kabejimo ant sienos gelsvai isryskejo visi mano piesti langiukai doh.gif gerai, kad paveikslelis virtuves tematika, tai atrodo kaip staltiese, taciau vis tiek nemalonu pries drauge, kuriai sis paveikslas padovanotas blush2.gif paveikslelis kabo pries langa, tai speju cia saules sviesa bus sposa iskretusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Drua: 13 rugsėjo 2011 - 22:04
Mergaites turiu klausima. Uzsisakiau is kasiulai.lt 2 kanvos gabaliukus pasibandymui. 1 16 kita 18. Naziuriu siaip ziuriu taip man jos identiskos. Ant vienos etiketes parasyta.
16ct. AIDA (16 tasku colyje)
ant kitos
18ct AIDA (16 tasku colyje)
bet tas 18 pataisytas tusinuku pries tai utepus kazka korektoriumi.
Atsakyti
Jau kuris laikas seku temą, tik vis parašyt neprisiruošiu. doh.gif Kalbant apie markerius, tai visą plotą žymiuos tik ant Haedo, kuris jau seniai nejudinamas, o kitur, tik pačią apačią atsižymiu ir nuo jos jau skaičiuojuosi. Buvo liapsusas su DIM zyliukėm, kai išsiuvinėjus, niekaip markeris nesiplove - ir nepadėjo nei muilas, nei gramdymas. Tada aš baliklio kažkokio dėjau ir su dantų šepetuku brūžinau, tai gerai kad tik nedidelis plotas neužsiuvinėtas liko, tai kažkiek nugramdžiau, bet šiaip tai vengiu taip visą darbą aklinai braižyt. Nes jei subraižyta, tai negalima darbo net ant saulės laikyt (nes užfiksuos markerį).

Tai tiek apie markerius.

O kalbant apie darbus, tai keliu tiesiog savo paskutinius darbelius (schemų neturiu, atsispausdinau ir ištryniau)

Žiedų pagalvėlė siuvinėta ant 40ct lino, puikiai atliko savo darbą, buvo pašventinta ir dabar guli sekcijoje ir laukia kitų vestuvių šeimoje biggrin.gif
user posted image user posted image

Dovanėlės gimtadienių siurprize:
*Žiedas-adatinė, metras ir pakabukas siuvinėti juostelėmis ant 32ct ewo:
user posted image
*plaukų juosta ir dėžutė sagutėms laikyti:
user posted image

Na ir dovanėlė sau- telefono dėkliukas naujam telefonui, siuvinėta ant 32ct natural lino, dizainas mūsų forumietės Sels "In your mind" Kitoj pusėj yra "kilpa" užmauti ant diržo, aš kol kas naudoju kabliuką prisegti prie džinsų kilpos. Viduj ale trikotažinis veltinis, pirktas dar tais laikais kai filco pas mus nebuvo biggrin.gif Sagutė padaryta iš dviejų, ir rezultatas man puikiai tinka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)
Jau kuris laikas seku temą, tik vis parašyt neprisiruošiu. doh.gif  Kalbant apie markerius, tai visą plotą žymiuos tik ant Haedo, kuris jau seniai nejudinamas, o kitur, tik pačią apačią atsižymiu ir nuo jos jau skaičiuojuosi. Buvo liapsusas su DIM zyliukėm, kai išsiuvinėjus, niekaip markeris nesiplove - ir nepadėjo nei muilas, nei gramdymas. Tada aš baliklio kažkokio dėjau ir su dantų šepetuku brūžinau, tai gerai kad tik nedidelis plotas neužsiuvinėtas liko, tai kažkiek nugramdžiau, bet šiaip tai vengiu taip visą darbą aklinai braižyt. Nes jei subraižyta, tai negalima darbo net ant saulės laikyt (nes užfiksuos markerį).

Tai tiek apie markerius.

O kalbant apie darbus, tai keliu tiesiog savo paskutinius darbelius (schemų neturiu, atsispausdinau ir ištryniau)


Oho... Čia tai matosi, kad žmogus profesionalas - ir nuotraukose, ir aprašyme, ir darbų atlikime bei pasirinkime... Labai gražu, tikslu, funkcionalu... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man tai labiausiai patiko mergytės ant dėklo mobiliakui kojytės pirštukai wub.gif Nu tokia smulkmė, ir BS taip smulkiai gražiai atliktas. Man dar reikėtų pasimokyti, gal gali parašyti tiksliau, kaip tą BS taip smulkiai ir tiksliai atlikai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)
Jau kuris laikas seku temą, tik vis parašyt neprisiruošiu.

oho, čia tai bent grožių pridėta.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)
Jau kuris laikas seku temą, tik vis parašyt neprisiruošiu.

Labai dailus darbeliai 4u.gif Ypac deklas mobiliajam thumbup.gif Ir visom parodziusiom savo darbelius po 4u.gif
Atsakyti
Nesimato verysad.gif
[/quote]
ikeliu nuoroda nes nesigavo kitaip ikelti ax.gif http://public.fotki....s-metrikas.html
Papildyta:
QUOTE(elzeda @ 2011 09 13, 14:12)
Labai gražus metrikas - dailiai išsiuvinėtas, švelnus wub.gif  ir mergelė labai graži. Tik aš prie lyginimo prisikabinčiau (lyg raukšleles įžiūriu) ir nuotrauką būčiau kirpus ne kvadrato formos, o rombo, ar kaip ten, žodžiu, kad knygos puslapio formą atkartotų.

aciu uz pastabas. ji visada galima pataisyti juk namuose kabes. vyras jau vieta isrinko biggrin.gif netoli kompiuterio kus sedi kad daznai matytu lotuliukas.gif
Papildyta:
o as zymiu paprastu piestuku. bent jau man issiplauna gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 13, 15:25)
vyras sujuokino snd  lotuliukas.gif susirisau gijas ant kartonines juosteles su simboliais ir kodais,pamates sako : o situos siulus mesi lauk ??? lotuliukas.gif

Aha sakyk dar ir palengvinau,kodus surašiau,kad radus vargti nereikėtų............ kažkam hihihi.gif

QUOTE(Drua @ 2011 09 13, 23:02)
Merginos, is liudnos patirties noriu perspeti, jog to melyno rasiklio linijos net isplautos po kurio laiko ima rysketi  doh.gif

Niekada ir nei vieno darbo nesu žymėjusi,atsižymiu su siūlu tik darbo kontūrus o po to viską skaičiuoju 4u.gif

QUOTE(Little angel @ 2011 09 14, 08:48)

Jau gyriau,bet ir čia pagirsiu.......... nerealu,super gražu,super tvarkinga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti