Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Jurgita L @ 2011 09 13, 09:53)
sveikos mergaites. as jau senai buvau prisijungusi prie jusu. vos radau jusu nauja tema tad pasirodau ir as. buvau pazadejusi parodyti kai baigsiu, bet rodau tik dabar nes nebuvo laiko  ax.gif 


Labai gražus metrikas - dailiai išsiuvinėtas, švelnus wub.gif ir mergelė labai graži. Tik aš prie lyginimo prisikabinčiau (lyg raukšleles įžiūriu) ir nuotrauką būčiau kirpus ne kvadrato formos, o rombo, ar kaip ten, žodžiu, kad knygos puslapio formą atkartotų.
Atsakyti
vyras sujuokino snd lotuliukas.gif susirisau gijas ant kartonines juosteles su simboliais ir kodais,pamates sako : o situos siulus mesi lauk ??? lotuliukas.gif
Atsakyti
pagaliau pabaigiau smile.gif tikiuos neuzilgo iremint smile.gif
user posted image
Ta zalia roze man ne i tema...bet tokia buvo spalva g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 13 rugsėjo 2011 - 14:37
Klajokle, labai dailu wink.gif Ir tos gėlės labai gerai dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 13, 16:34)
pagaliau pabaigiau  smile.gif  tikiuos neuzilgo iremint  smile.gif


grazus darbas ,cia bijunas man rodos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugsėjo 2011 - 14:41
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 13, 16:25)
vyras sujuokino snd  lotuliukas.gif susirisau gijas ant kartonines juosteles su simboliais ir kodais,pamates sako : o situos siulus mesi lauk ??? lotuliukas.gif


Tie vyrai irnesakyk.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Klajokle @ 2011 09 13, 16:34)
pagaliau pabaigiau  smile.gif  tikiuos neuzilgo iremint  smile.gif


Labai gražus, švelnus darbas. Mano akim ta žalia gėlė gražiai į bendrą vaizdą įsipaišo. Šaunuolė thumbup.gif , lauksim įrėminto.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 13, 14:25)
vyras sujuokino snd  lotuliukas.gif susirisau gijas ant kartonines juosteles su simboliais ir kodais,pamates sako : o situos siulus mesi lauk ??? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Klajokle @ 2011 09 13, 14:34)
pagaliau pabaigiau  smile.gif  tikiuos neuzilgo iremint  smile.gif


bigsmile.gif wub.gif koks grožis, ir viskas čia dera, kaip reikiant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 13, 10:57)
Aaa... aišku  biggrin.gif Aš dabar siuvinėju ant 18 Aidos, tai ir atrodo, kad per vieną siūliuką siuvinėju. Bet oi, jeigu siuvinėčiau per 1 siūliuką ant lino er Ewe, vistiek vargu bu ar ryžčiausi siuvinėti 4 kartus daugiau kryžiukų. Juk ir susipainioti labai lengva, ir laiko gaila, o be to, prasmė tik tame, kad gautūsi paveikslėlis tokio pat dydžio kaip kad per du siuvinėjant. Aš tai labiau net linkusi prie mažų bet "sodrių" paveiksliukų, kuriuose ir atspalvių apstu, ir skylių nesimato, o kad jie maži, tai nieko tokio.


Man šiom dienom išties su iškalba problemos - nuaiškinau jau ne taip, ką turėjau omeny doh.gif biggrin.gif Neturėjau omeny, kad kas nors smulkina kryžiukus ir vietoj vieno daro keturis, kad išlaikytų tokį patį darbo dydį, bet tik jį daug smulkesnį. Žodžiu, turėjau omeny tik tai, kad per vieną lino ar ewo siūlą siuvinėt yra baisi knisalynė, ir darbas daug mažesnis gaunasi nei įprastai biggrin.gif Man gražu, net labai, na bet akių gadinimas totalus.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 13, 14:41)
grazus darbas ,cia bijunas man rodos  smile.gif

gali but biggrin.gif
aciu uz pagyrimus.Del tos zalios tai turejau omenyje zalia spalva,ne visa gele...Graziau butu,jei vietoj tos zalios geltonesne butu. smile.gif bet tingejau beadyt...
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 13, 15:25)
vyras sujuokino snd  lotuliukas.gif susirisau gijas ant kartonines juosteles su simboliais ir kodais,pamates sako : o situos siulus mesi lauk ??? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Klajokle @ 2011 09 13, 15:34)
pagaliau pabaigiau  smile.gif  tikiuos neuzilgo iremint  smile.gif

oho. labai gražios spalvos
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 13, 16:29)
Man gražu, net labai, na bet akių gadinimas totalus.

Sutinku, neseniai baigiau MTSA gėlę, tai siuvinėt galėjau tik dienos šviesoje, nes vakare, atrodo ir prie gero apšvietimo, nieko neįžlibinau schmoll.gif . Tik va apturėjau problemėlę. Jau čia buvo kalbėta apie mėlyną žymeklį. Tai kai braižiausi ant aidos, tai viskas puikiai išsiplovė, o va nuo lino nea (tas pats žymeklis). Taip sunkiai skalbėsi, atrodo ir neliko, bet kai pradėjau lygint, tai viskas vėl išryškėjo doh.gif , na tai po ilgų mirkymų, skalbimų su vanišu, beveik nematyt, bet aš matau. Viskas, kitą kartą liną tik su siūlu nusižymėsiu
Atsakyti
QUOTE(@usr@ @ 2011 09 13, 20:49)
Sutinku, neseniai baigiau MTSA gėlę, tai siuvinėt galėjau tik dienos šviesoje, nes vakare, atrodo ir prie gero apšvietimo, nieko neįžlibinau schmoll.gif . Tik va apturėjau problemėlę. Jau čia buvo kalbėta apie mėlyną žymeklį. Tai kai braižiausi ant aidos, tai viskas puikiai išsiplovė, o va nuo lino nea (tas pats žymeklis). Taip sunkiai skalbėsi, atrodo ir neliko, bet kai pradėjau lygint, tai viskas vėl išryškėjo  doh.gif , na tai po ilgų mirkymų, skalbimų su vanišu, beveik nematyt, bet aš matau. Viskas, kitą kartą liną tik su siūlu nusižymėsiu

Gaila darbelio verysad.gif aš ne taip jau seniai ant balto lino siuvinėjau, ir viskas puikiai išsiplovė 4u.gif o su siūlu aš daugiau gyvenime nieko nesižymėsiu, nes nors ir kaip saugočiau, vis tiek tas siūliukas prisisiuva (vidury gijos įsismeigia adata) ir ištraukiant susigadino darbelis doh.gif o atrodo saugojau, bet va vis tiek vietom atsitiko, todėl sakiau daugiau niekada taip nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti