Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Skubotas greitukas atvirukas su kazkurios is jusu firmine fraze 4u.gif ( kai iklijavau pastebejau kad ant uzraso persisviecia melsvas siulas), bet jau padovanota wink.gif

Ir maza sodyba dovanu. ( siuvineta seniau, ireminta ka tik smile.gif blush2.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2011 09 03, 18:31)
ax.gif  ax.gif Ačiū už įvertinimą mano virėjo.... Na rėmas ne iš pigiųjų, o darbas nemažas (36*30 cm), tai įrėminimas atsėjo ne pigiai.... Bet aš turiu jų nuolaidų kortelę, tai galutinė suma buvo proto ribose (sumokėjau kiek daugiau nei 30 lt....)

geras maniau kurkas brangiau smile.gif

o kaip ta ju nuolaidu kortele gaut? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 03, 11:37)
O aš tai mane jaudina panaši problema kaip B_March - BS!


As nezinau, ar gerai paaiskinsiu. Ismokau is kazkokio zurnalo. Jei linija eina per viena langeli, visada ir siuvineju per viena.
Jei linija tarkim yra tokia / ir eina per viena langeli apacioj ir per du ar tris i auksti, tai ir darau viena dygsni, nebedu per tu dvieju ar triju langeliu vidury. Jei linija ziauriai ilga, pvz / per viena apacioj ir per 6 i auksti, tada bandau det per 3 i auksti viduri. Bet tokiu buna tikrai retai. kalbu apie Aida, nes ant jos dazniausiai siuvineju su BS.

Gal cia kas nors matysis gandras

Virs L raides ant gandro kojos butent ir darytas prailgintas BS. Ir daugiau tokiu dygsniu ten yra, tik vandenzenklis uzstoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 03 rugsėjo 2011 - 22:33
QUOTE(Katu @ 2011 09 03, 23:31)
As nezinau, ar gerai paaiskinsiu. Ismokau is kazkokio zurnalo. Jei linija eina per viena langeli, visada ir siuvineju per viena.
Jei linija tarkim yra tokia / ir eina per viena langeli apacioj ir per du ar tris i auksti, tai ir darau viena dygsni, nebedu per tu dvieju ar triju langeliu vidury. Jei linija ziauriai ilga, pvz / per viena apacioj ir per 6 i auksti, tada bandau det per 3 i auksti viduri. Bet tokiu buna tikrai retai.  kalbu apie Aida, nes ant jos dazniausiai siuvineju su BS.

Gal cia kas nors matysis gandras

Virs L raides ant gandro kojos butent ir darytas prailgintas BS. Ir daugiau tokiu dygsniu ten yra, tik vandenzenklis uzstoja.



Ačiū labai Katu už paaiškinimą, bet kai dygsniukai nedideli, nekyla problemų, aš irgi darautada lyiai taip kaip ir tu. Tačiau mano siuvinėjamame gaidelyje tokia galybė jų ilgų ir visai "netaisyklingų", t.y. belūžtančių kur tik nori, labai ilgų ir pan. Pirma ir aš bandžiau siuvinėti, bedant į langelio kampus, tačiau gavosi taip žiauriai kampuota, kad supratau iškarto - reikia siuvinėti kažkaip itaip.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 03, 12:01)
Pristatu dekliuka sukoms dukrytei i darzeli. Pirma kart pabandziau pasiuvinet juostele  blush2.gif

wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(čiolė @ 2011 09 03, 13:58)

Na, o aš parsinešiau jau įrėmintą virėją....

wub.gif thumbup.gif dailiai viskas parinkta

QUOTE(Antarktida44 @ 2011 09 03, 21:50)
Skubotas greitukas atvirukas su kazkurios is jusu firmine fraze  4u.gif  ( kai iklijavau pastebejau kad ant uzraso persisviecia melsvas siulas), bet jau padovanota wink.gif

atvirukas laba patiko, o ypač tas užrašas thumbup.gif

QUOTE(Katu @ 2011 09 03, 22:31)
As nezinau, ar gerai paaiskinsiu. Ismokau is kazkokio zurnalo. Jei linija eina per viena langeli, visada ir siuvineju per viena.
Jei linija tarkim yra tokia / ir eina per viena langeli apacioj ir per du ar tris i auksti, tai ir darau viena dygsni, nebedu per tu dvieju ar triju langeliu vidury. Jei linija ziauriai ilga, pvz / per viena apacioj ir per 6 i auksti, tada bandau det per 3 i auksti viduri. Bet tokiu buna tikrai retai.  kalbu apie Aida, nes ant jos dazniausiai siuvineju su BS.

ir aš taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 03, 14:01)
Pristatu dekliuka sukoms dukrytei i darzeli. Pirma kart pabandziau pasiuvinet juostele  blush2.gif

Miela, originalu wub.gif

QUOTE(čiolė @ 2011 09 03, 15:58)
Na, o aš parsinešiau jau įrėmintą virėją....

Virėjas ir įrėminimas - 10 balų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 09 03, 23:50)
Skubotas greitukas atvirukas su kazkurios is jusu firmine fraze  4u.gif  ( kai iklijavau pastebejau kad ant uzraso persisviecia melsvas siulas), bet jau padovanota wink.gif

Ir maza sodyba dovanu. ( siuvineta seniau, ireminta ka tik smile.gif  blush2.gif

Labai dailūs darbai...
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2011 09 03, 19:31)
Bet aš turiu jų nuolaidų kortelę, tai galutinė suma buvo proto ribose

oho,tikrai galvojau,kad mazdaug dvigubai dugiau! reikes ir man ten nest savo drbelius. Jei keleta nunesiu gal ir man nuolaida duos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 09 03, 23:50)
Skubotas greitukas atvirukas su kazkurios is jusu firmine fraze  4u.gif  ( kai iklijavau pastebejau kad ant uzraso persisviecia melsvas siulas), bet jau padovanota wink.gif

Ir maza sodyba dovanu. ( siuvineta seniau, ireminta ka tik smile.gif  blush2.gif


Atvirukas labai patiko, frazė taikli...
Atsakyti
Na, kokia graži nauja temutė wub.gif
Ir visoms po 4u.gif už gražius darbukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 09 03, 22:50)
Skubotas greitukas atvirukas su kazkurios is jusu firmine fraze  4u.gif  ( kai iklijavau pastebejau kad ant uzraso persisviecia melsvas siulas), bet jau padovanota wink.gif


atvirutė nereali biggrin.gif
sodyba gražiai įrėminta, įdomu koks jos dydis?+-
Atsakyti