Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pasirodau dar vieną savo darbelį smile.gif Nors su juo neseniai rodėsi kita panelė, pasirodau kaip man su juo sekėsi smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 20:01)
O va toks klausimas - ką jūs kišate į biskorniukų vidų? Vatą ar kokį sintetinį kamšalą. Galvoju, jei vatos prikišiu, tai gal adatos sunkiai lįs į tokią adatinę?  g.gif

Tikrai taip, jei prikiši vatos, adatos neįdursi. Jau pasimokiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas82 @ 2011 09 12, 19:35)
Pasirodau dar vieną savo darbelį smile.gif Nors su juo neseniai rodėsi kita panelė, pasirodau kaip man su juo sekėsi smile.gif


Labai gražu. wub.gif

Čia aš jį žiemą siuvinėjau.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 12, 20:00)
o jeigu ta spalva daromas tik vienas kryžiukas, tai ar užtenka tą galiuką kitoje pusėje pakišti tik po viena "kilpute"? ar bus tvirta ir nepasileis vėliau? 4u.gif kažkaip neteko pačiai bandyti bet vis galvoju kaip reikėtų daryti tokioj situacijoj ax.gif


Aš taip visada darau. Man dar nei vienas kryžiukas nepasileido schmoll.gif

QUOTE(Kristukas82 @ 2011 09 12, 21:35)
Pasirodau dar vieną savo darbelį smile.gif Nors su juo neseniai rodėsi kita panelė, pasirodau kaip man su juo sekėsi smile.gif


Mielas labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 19:01)
O va toks klausimas - ką jūs kišate į biskorniukų vidų? Vatą ar kokį sintetinį kamšalą. Galvoju, jei vatos prikišiu, tai gal adatos sunkiai lįs į tokią adatinę?  g.gif


as vilnos prikisu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas82 @ 2011 09 12, 19:35)
Pasirodau dar vieną savo darbelį smile.gif Nors su juo neseniai rodėsi kita panelė, pasirodau kaip man su juo sekėsi smile.gif



Labai mielas meskis 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites. as jau senai buvau prisijungusi prie jusu. vos radau jusu nauja tema tad pasirodau ir as. buvau pazadejusi parodyti kai baigsiu, bet rodau tik dabar nes nebuvo laiko ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 18:55)
O taip, jau kai per vieną siūliuką siuvinėji, tai darbo labai padaugėja. Juk vietoj įprasto vieno kryželio darai keturis, taigi darbo keturgubėja Kantrybės


Oi, nesupratau, kaip tai keturis kryžiukus vietoj vieno? Negi nori pasakyti, kad vietoj vieno "stabaus" kryžiuko reikia siuvinėti keturis mažiukus???? Čia aš kaip iš mėnulio nukritau staiga... Aš tai elementariai siuvinėju kaip ir anksčiau vieną kryžiuką, tik jis mažytis, todėl ir paveikslas gaunasi mažesnis, zgrabnesnis. Ar aš čia kažką grybauju? blink.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 09 12, 18:55)
Zhuvycia- gausi lupt  nono.gif - meškučius ji mat siuvinėja, o vargšas gaidelis be BS tupinėja- marš nors porą dygsniukų ir atsiskaityt mums, kad kruti


Uoj, tikrai gaidelio nepamiršiu, ir palesinu jį, ir paglostinėju, parodyčiau ir jums, jau jis visas išsiuvinėtas, nu bet kad kaip kuriuos BS reikia išardyti, dar biškį nesubrendau iki to. Bet nepaliksiu jo, oi tikrai nea schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 12, 19:00)
o jeigu ta spalva daromas tik vienas kryžiukas, tai ar užtenka tą galiuką kitoje pusėje pakišti tik po viena "kilpute"? ar bus tvirta ir nepasileis vėliau? kažkaip neteko pačiai bandyti bet vis galvoju kaip reikėtų daryti tokioj situacijoj


Aš irgi taip visada užtvirtinu, nelabai gi kas tuos siuvinėlius taršo, kad jau tie kad ir pavieniai kryžiukai pasileistų. O aš dar žinote kokią gudrybę darau, kad tas pirmasis galiukas taip lengvai neišslįstų jo dar neužtvirtinus - ogi paprasčiausiai palaižau siūlo galą, tada jis tampa visiškai nebeslidus, o kol išdžiūna, jau jį ir būnu pagavus smile.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 19:01)
O va toks klausimas - ką jūs kišate į biskorniukų vidų? Vatą ar kokį sintetinį kamšalą. Galvoju, jei vatos prikišiu, tai gal adatos sunkiai lįs į tokią adatinę?


Šiaip labiausiai siųlyčiau kišti vilną, nes esu ne kartą pastebėjusi, kad nuo sintepono kažkodėl rūdija adatos blink.gif g.gif

QUOTE(Jurgita L @ 2011 09 13, 08:53)
sveikos mergaites. as jau senai buvau prisijungusi prie jusu. vos radau jusu nauja tema tad pasirodau ir as. buvau pazadejusi parodyti kai baigsiu, bet rodau tik dabar nes nebuvo laiko


Nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas82 @ 2011 09 12, 20:35)
Pasirodau dar vieną savo darbelį smile.gif Nors su juo neseniai rodėsi kita panelė, pasirodau kaip man su juo sekėsi smile.gif

labai mielas. Rėmai puikiai parinkti
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 13, 09:18)
... Aš tai elementariai siuvinėju kaip ir anksčiau vieną kryžiuką, tik jis mažytis, todėl ir paveikslas gaunasi mažesnis, zgrabnesnis. Ar aš čia kažką grybauju?  blink.gif

Aš ir taip darau, vieną kryžiuką siuvinėju ax.gif ir tada paveikslėlis gaunasi toks "miniatiūrinis". O ką, reikia vietoj vieno 4? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 13, 09:18)
Oi, nesupratau, kaip tai keturis kryžiukus vietoj vieno? Negi nori pasakyti, kad vietoj vieno "stabaus" kryžiuko reikia siuvinėti keturis mažiukus???? Čia aš kaip iš mėnulio nukritau staiga... Aš tai elementariai siuvinėju kaip ir anksčiau vieną kryžiuką, tik jis mažytis, todėl ir paveikslas gaunasi mažesnis, zgrabnesnis. Ar aš čia kažką grybauju?  blink.gif


Na tai taip ir yra. Kiek matau iš nuotraukos, tu siuvinėji dabar per vieną siūliuką, teisingai? Ne per du kaip įprastai. T.y. dvi lino gijos į šoną ir dvi aukštyn - vienas kryžiukas, bet viena lino gija į šoną ir viena gija aukštyn - vienas kryžiukas. Ar taip? Na tai jeigu taip, tas pats paveiksliukas gaunasi keturis kartus mažesnis tokiais mažučiais kryžiukais, negu kad būtų įprastais kryžiukais siuvinėtas. Tai ir sakau, kad darbo keturis kartus daugiau - jei nori gauti tokio pat dydžio paveiksliuką, kaip normaliais kryžiukais siuvinėtą - na čia santykinai kalbant aišku... Be to, bent jau man per vieną siūlą siuvinėjasi dar ir šiaip lėčiau nei įprastais kryžiukais - per dvi skylutes nelabai dursi, taigi darbas dar labiau sulėtėja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 13, 10:01)
Na tai taip ir yra. Kiek matau iš nuotraukos, tu siuvinėji dabar per vieną siūliuką, teisingai? Ne per du kaip įprastai. T.y. dvi lino gijos į šoną ir dvi aukštyn - vienas kryžiukas, bet viena lino gija į šoną ir viena gija aukštyn - vienas kryžiukas. Ar taip? Na tai jeigu taip, tas pats paveiksliukas gaunasi keturis kartus mažesnis tokiais mažučiais kryžiukais, negu kad būtų įprastais kryžiukais siuvinėtas. Tai ir sakau, kad darbo keturis kartus daugiau - jei nori gauti tokio pat dydžio paveiksliuką, kaip normaliais kryžiukais siuvinėtą - na čia santykinai kalbant aišku... Be to, bent jau man per vieną siūlą siuvinėjasi dar ir šiaip lėčiau nei įprastais kryžiukais - per dvi skylutes nelabai dursi, taigi darbas dar labiau sulėtėja...  doh.gif


Aaa... aišku biggrin.gif Aš dabar siuvinėju ant 18 Aidos, tai ir atrodo, kad per vieną siūliuką siuvinėju. Bet oi, jeigu siuvinėčiau per 1 siūliuką ant lino er Ewe, vistiek vargu bu ar ryžčiausi siuvinėti 4 kartus daugiau kryžiukų. Juk ir susipainioti labai lengva, ir laiko gaila, o be to, prasmė tik tame, kad gautūsi paveikslėlis tokio pat dydžio kaip kad per du siuvinėjant. Aš tai labiau net linkusi prie mažų bet "sodrių" paveiksliukų, kuriuose ir atspalvių apstu, ir skylių nesimato, o kad jie maži, tai nieko tokio.
Atsakyti