Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dėkui visom 4u.gif norisi tvarkingai darbus daryt, kaip priklauso smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 12, 13:24)
O ne geriau,nuimti ir pradūrus skylutes juos perverti  ax.gif



Kokia puiki mintis, niekaip nebūčiau sugalvojusi pati doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 12, 12:16)
Labas smile.gif
Baigiau Tralala pyragėlių mergaitę draugei gimtadieniui. Teliko įrėminti:


Mielybė wub.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 12, 13:52)
Aš naują darbelį pradėjau, labai džiaugiuosi, kad jį siuvinėju, bet ale jau kaip lėtai einasiiii....  doh.gif Va šitą širdelę siuvinėjau geras tris dienas (aišku, ne visą dieną siuvinėti galiu, bet vis tiek, manau 3 dienos tai daug tokiam mažam daikteliui)


Čia gal tie meškučiai? Graži pradžia.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 12, 16:07)
Mielybė wub.gif
Čia gal tie meškučiai? Graži pradžia.



Taip, meškučiai, draugei gimtadieniui siuvinėju, kuris gruodžio pabaigoje, tikiuosi suspėti... blink.gif
Atsakyti
jau senokai pas jus pasiskaitineju, ir vat vis laukiu kol baigsiu savo pirmaji darbeli po mokyklos laiku siuvineti ir pati pasirodyti ax.gif siuvineju kempiniuka dovanu, 3 gijom ir man labai painiojasi siuliukai, t.y. kokia 1 gija is 3 vis buna laisvesnio itempimo ir siuvinejant darosi kilpute. gal turincios daugiau patirties pamokysit ka darau ne taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ta_li_ja @ 2011 09 12, 17:17)
jau senokai pas jus pasiskaitineju, ir vat vis laukiu kol baigsiu savo pirmaji darbeli po mokyklos laiku siuvineti ir pati pasirodyti ax.gif siuvineju kempiniuka dovanu, 3 gijom ir man labai painiojasi siuliukai, t.y. kokia 1 gija is 3 vis buna laisvesnio itempimo ir siuvinejant darosi kilpute. gal turincios daugiau patirties pamokysit ka darau ne taip blush2.gif

Gal pabandyk trumpesnę giją imti g.gif o kokiais siūlais siuvinėji? Gal nekokybiški?
Atsakyti
Gal pabandyk trumpesnę giją imti g.gif o kokiais siūlais siuvinėji? Gal nekokybiški?
[/quote]

Aciu, pabandysiu, kazkaip net susimasciusi nebuvau... doh.gif siuvineju DMC siuliukais
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 12, 12:52)
Aš naują darbelį pradėjau, labai džiaugiuosi, kad jį siuvinėju, bet ale jau kaip lėtai einasiiii....  doh.gif


O taip, jau kai per vieną siūliuką siuvinėji, tai darbo labai padaugėja. Juk vietoj įprasto vieno kryželio darai keturis, taigi darbo keturgubėja doh.gif Kantrybės 4u.gif

QUOTE(kulwerstukas @ 2011 09 12, 13:25)
Dėkui visom 4u.gif norisi tvarkingai darbus daryt, kaip priklauso smile.gif


Aš kol persiauklėjau, užtruko kokius metus biggrin.gif Iš pradžių mazgelius mazgiau, bet palaipsniui išmokau apsieiti be jų. Ir nereikia, kai įpranti thumbup.gif
Atsakyti
Zhuvycia- gausi lupt nono.gif - meškučius ji mat siuvinėja, o vargšas gaidelis be BS tupinėja- marš nors porą dygsniukų ir atsiskaityt mums, kad kruti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 12, 11:25)
O gi taip (beje, kaip tik iš SM ir išmokau  mirksiukas.gif ): Duri pirmą pirmutėlį dygsniuką ir kitoje siuvinio pusėje palieki ilgoką uodegėlę. Tada duri antrą dygsnį (t.y. jau susidaro pirmas kryžiuko brūkšnelis), o kai duri trečią dygsnį, su susidariuse išvirkščioje pusėje kilpele prispaudi paliktąjį siūlo galiuką. Labai puikiai prisitvirtina, dėl rimtumo galima tą galiuką dar taip pataikyti, kad jį prispaustų ir kiti visi paskui einantys kryžiukai. Su paveiksliuku būtų aiškiau, bet gal ir žodžiais suprasi  mirksiukas.gif

o jeigu ta spalva daromas tik vienas kryžiukas, tai ar užtenka tą galiuką kitoje pusėje pakišti tik po viena "kilpute"? ar bus tvirta ir nepasileis vėliau? 4u.gif kažkaip neteko pačiai bandyti bet vis galvoju kaip reikėtų daryti tokioj situacijoj ax.gif
Atsakyti
O va toks klausimas - ką jūs kišate į biskorniukų vidų? Vatą ar kokį sintetinį kamšalą. Galvoju, jei vatos prikišiu, tai gal adatos sunkiai lįs į tokią adatinę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 18:01)
O va toks klausimas - ką jūs kišate į biskorniukų vidų? Vatą ar kokį sintetinį kamšalą. Galvoju, jei vatos prikišiu, tai gal adatos sunkiai lįs į tokią adatinę?  g.gif

aš naudoju sintepona mirksiukas.gif
kad negadint gero (karpomo), iš senos, nereikalingos pašiltintos striukės , išsikarpėm sintipona su panelėm biggrin.gif
juk kišant i biskorna, ji vistiek reikia smulkiai susiplėšit, kad kauburiais nebutu smile.gif
Atsakyti