Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Labas smile.gif
Baigiau Tralala pyragėlių mergaitę draugei gimtadieniui. Teliko įrėminti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 12, 10:06)
nei pradedant, nei užbaigiant negalima dėti mazgų, nes rėminant jie gali  labai matytis (iškils tose vietose kauburiukai)  smile.gif

aš taip pat  užkišu po jau išsiuvinėtais kryžiukais ir viskas  drinks_cheers.gif


O tai kaip pradedat? sakykim pačią pačia pradžia, patį pirma kryžiuką?
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2011 09 12, 11:18)
O tai kaip pradedat? sakykim pačią pačia pradžia, patį pirma kryžiuką?


O gi taip (beje, kaip tik iš SM ir išmokau mirksiukas.gif ): Duri pirmą pirmutėlį dygsniuką ir kitoje siuvinio pusėje palieki ilgoką uodegėlę. Tada duri antrą dygsnį (t.y. jau susidaro pirmas kryžiuko brūkšnelis), o kai duri trečią dygsnį, su susidariuse išvirkščioje pusėje kilpele prispaudi paliktąjį siūlo galiuką. Labai puikiai prisitvirtina, dėl rimtumo galima tą galiuką dar taip pataikyti, kad jį prispaustų ir kiti visi paskui einantys kryžiukai. Su paveiksliuku būtų aiškiau, bet gal ir žodžiais suprasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 12, 11:25)
O gi taip (beje, kaip tik iš SM ir išmokau  mirksiukas.gif ): Duri pirmą pirmutėlį dygsniuką ir kitoje siuvinio pusėje palieki ilgoką uodegėlę. Tada duri antrą dygsnį (t.y. jau susidaro pirmas kryžiuko brūkšnelis), o kai duri trečią dygsnį, su susidariuse išvirkščioje pusėje kilpele prispaudi paliktąjį siūlo galiuką. Labai puikiai prisitvirtina, dėl rimtumo galima tą galiuką dar taip pataikyti, kad jį prispaustų ir kiti visi paskui einantys kryžiukai. Su paveiksliuku būtų aiškiau, bet gal ir žodžiais suprasi  mirksiukas.gif

Aš irgi taip darau. Palieku galiuką, prilaikau jį ir siuvinėdama pirmus kryžiukus pažiūriu, kad jie tą siūliuką prispaustų. Mano įkeltoj nuotraukoj yra ir pradžios ir pabaigos siūliukų - matosi kaip jie kryžiukais "apkabinti" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 12 rugsėjo 2011 - 10:31
Aš taip pat darau. O jei imu naują siūlo galiuką, tai veriu abu galiukus į adatą, kad kitam gale susidaro kilpelė (na perlenkiu siūlą per pusę ir veriu palaidus galiukus), tada duriu adatą į medžiagą o kitoj pusėj lieka kilpelę ir pro ją prakišu adatą, taip ir užsitvirtina...
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 12, 11:16)
Labas smile.gif
Baigiau Tralala pyragėlių mergaitę draugei gimtadieniui. Teliko įrėminti:


Oi, koks mielas motyvas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 12, 10:38)
Aš taip pat darau. O jei imu naują siūlo galiuką, tai veriu abu galiukus į adatą, kad kitam gale susidaro kilpelė (na perlenkiu siūlą per pusę ir veriu palaidus galiukus), tada duriu adatą į medžiagą o kitoj pusėj lieka kilpelę ir pro ją prakišu adatą, taip ir užsitvirtina...

drinks_cheers.gif vaizdinis parodymas
user posted image

o jei reikia siuvinėt ne poriniu siulu skaičium, 1 ar 3, tada darau, kaip merginos anksčiau rašė mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradedant siuvinėt darau kaip vaizdiniam paveikslėlyje (veriu perlenktą siūlą), o baigiant - pertraukiu per kelis kryželius
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 12, 11:16)
Labas smile.gif
Baigiau Tralala pyragėlių mergaitę draugei gimtadieniui. Teliko įrėminti:


kokia miela wub.gif
Atsakyti
Aš naują darbelį pradėjau, labai džiaugiuosi, kad jį siuvinėju, bet ale jau kaip lėtai einasiiii.... doh.gif Va šitą širdelę siuvinėjau geras tris dienas (aišku, ne visą dieną siuvinėti galiu, bet vis tiek, manau 3 dienos tai daug tokiam mažam daikteliui)

user posted image

Ir dr susidūriau su kokia dilema. Pirmą kartą matau taip sutvarkytus rinkinyje siūlus. Labai gražiai viskas pagal spalvytes, pagal gijų skaičius sudėliota, nuostabu. Tik va, siūlų galiukai priklijuoti, ir dabar galvoju, tai ką, jeigu man prireikia neviso siūlo, arba reikia visai mažo galiuko, taip ir karpyti po galiuką? Arba jeigu išsiuvinėju ne visą nusikirptą galą, kaip jį vėl pritvirtinti paletėje? g.gif Aišku, problema ne pati didžiausia, bet visgi, kadangi begalo taupau siūliukus, man jau neramu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 12, 11:57)
Oi, koks mielas motyvas!  thumbup.gif


4u.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 12, 11:59)
drinks_cheers.gif  vaizdinis parodymas


būtent thumbup.gif

QUOTE(murkse @ 2011 09 12, 12:43)
kokia miela  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 12, 12:52)
Aišku, problema ne pati didžiausia, bet visgi, kadangi begalo taupau siūliukus, man jau neramu  blush2.gif

O ne geriau,nuimti ir pradūrus skylutes juos perverti ax.gif
Atsakyti