Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

DMC muline siulai, be melandžiniu, metalizuotu ir t.t. yra 447 spalvos

user posted image
Atsakyti
Aš turiu tik daugiau nei puse paletės ax.gif

Visoms už gražius darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif Apsikrovus darbais, tad siuvinėjimas sustojo. Padarau po kelis kryželius ir vėl padedau... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 10 rugsėjo 2011 - 17:46
vajeee,kiek daug...tai as irgi gal apie puse turiu ax.gif
Atsakyti
Aš tai tik kokį 100 spalvyčių turiu. Bet pastebėjau, kad kai kurias spalvas esu jau pakartotinai pirkusi, kai kurias net ne po kartą, tai gal ir niekada nesurinksiu visos paletės, nes patinka tam tikri atspalviai ir dažniausiai jais siuvinėju.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 10, 18:34)
Aš tai tik kokį 100 spalvyčių turiu. Bet pastebėjau, kad kai kurias spalvas esu jau pakartotinai pirkusi, kai kurias net ne po kartą, tai gal ir niekada nesurinksiu visos paletės, nes patinka tam tikri atspalviai ir dažniausiai jais siuvinėju.

aha,as irgi esu pirkusi tokiu paciu spalvu,ir net ne po viena ir ne po kelis kartus smile.gif o siuvineju grieztai pagal schemas,tai kokiu reik,tokiu perku.nors,kartais,atrodo,tokios spalvos niekada nepirkciau,nes visai tokia be rysio doh.gif bet kai susiderina tarpusavyje,tai net pasikeicia atspalvis, biggrin.gif
Papildyta:
aha,tiesa,noriu pasigirti,kokia schema pagaliau gavau http://www.en.corica...rican-women.htm tai jau stovi eileje,negaliu,kaip rankas niezti greiciau pradeti.bet as zita vaizda matau tik ant lino smile.gif naturalios spalvos.nezinau,reiks bandyti susidraugauti su linu biggrin.gif koki patartumet rinktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 10, 22:46)
aha,as irgi esu pirkusi tokiu paciu spalvu,ir net ne po viena ir ne po kelis kartus  smile.gif  o siuvineju grieztai pagal schemas,tai kokiu reik,tokiu perku.nors,kartais,atrodo,tokios spalvos niekada nepirkciau,nes visai tokia be rysio  doh.gif  bet kai susiderina tarpusavyje,tai net pasikeicia atspalvis,  biggrin.gif
Papildyta:
aha,tiesa,noriu pasigirti,kokia schema pagaliau gavau  http://www.en.corica...rican-women.htm  tai jau stovi eileje,negaliu,kaip rankas niezti greiciau pradeti.bet as zita vaizda matau tik ant lino  smile.gif  naturalios spalvos.nezinau,reiks bandyti susidraugauti su linu  biggrin.gif  koki patartumet rinktis?  ax.gif

ant aidos 18 taipat grazu butu ax.gif grazu darbeli renkiesi smile.gif
Atsakyti
Jau pabaigtas naujais darbelis draugei ir jos dukrytei:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 10, 22:46)
aha,tiesa,noriu pasigirti,kokia schema pagaliau gavau 
  tai jau stovi eileje,negaliu,kaip rankas niezti greiciau pradeti.bet as zita vaizda matau tik ant lino  smile.gif  naturalios spalvos.nezinau,reiks bandyti susidraugauti su linu  biggrin.gif  koki patartumet rinktis?  ax.gif


Įsivaizduoju, kaip nekantru pradėti naują darbelį, o jei dar dizainas labai prie širdies...

QUOTE(murkse @ 2011 09 11, 15:25)
Jau pabaigtas naujais darbelis draugei ir jos dukrytei:


Žavu, mamytė ir dukrytė apsidžiaugs tokia miela dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 11, 14:36)
Žavu, mamytė ir dukrytė apsidžiaugs tokia miela dovana wub.gif

4u.gif tikiuosi
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 11, 13:25)
Jau pabaigtas naujais darbelis draugei ir jos dukrytei:

thumbup.gif thumbup.gif
butu smagu, ir ant ju pačių pamatyt, kaip atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Džeine, teks laukti Kalėdų biggrin.gif

Nuotraukų albumas krykštukei 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Oi, kokių gražių darbelių prirodėte visos thumbup.gif
Štai ir mano keletas Šv. Kalėdoms skirtų darbukų

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti