Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 09, 23:06)
Sveikutės  smile.gif Bandysiu pirmą kartą įkelti nuotrauką, tai jei neišeis normaliai - nepykit  smile.gif Čia mano pirmas darbas ir kartu gan sudėtingas. Jame net 50 spalvų  biggrin.gif


gražus darbas. 4u.gif baliončikas už mėlyną foną
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 10, 00:06)
Sveikutės  smile.gif Bandysiu pirmą kartą įkelti nuotrauką, tai jei neišeis normaliai - nepykit  smile.gif Čia mano pirmas darbas ir kartu gan sudėtingas. Jame net 50 spalvų  biggrin.gif


Gražus pirmas darbelis ir dar toks didelis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 10 rugsėjo 2011 - 08:53
O šiaip mergaitės kiek skirtingų spalvų jau būtų per daug, kad imtumeisi darbelio. Dar aišku viena yra kai turi dauguma spalvų ir kai reikia jas visas susipirkti. Nes manau jau kokia 50 skirtingų spalvyčių vienu metu užsipirkti tai tiktai per daug būtų.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 10:12)
O šiaip mergaitės kiek skirtingų spalvų jau būtų per daug, kad imtumeisi darbelio. Dar aišku viena yra kai turi dauguma spalvų ir kai reikia jas visas susipirkti. Nes manau jau kokia 50 skirtingų spalvyčių vienu metu užsipirkti tai tiktai per daug būtų.

Na aš tai pvz nemažai pasiėmiau iš mamos ( su jos leidimu aišku smile.gif ), nes ji irgi siuvinėja. O kai darbas dar ir didelis tai negaila. Juo labiau kad gali iškart visų spalvų nepirkti, juk per savaitę visko neišsiuvinėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 09:12)
O šiaip mergaitės kiek skirtingų spalvų jau būtų per daug, kad imtumeisi darbelio. Dar aišku viena yra kai turi dauguma spalvų ir kai reikia jas visas susipirkti. Nes manau jau kokia 50 skirtingų spalvyčių vienu metu užsipirkti tai tiktai per daug būtų.

mano HAED'e 90 spalvų mirksiukas.gif ir pirkau jam vienu kartu apie 60 spalvų, nes kitas jau turėjau iš senesniu darbų.
Dabar pas mane yra beveik visa paletė DMC biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 10:12)
O šiaip mergaitės kiek skirtingų spalvų jau būtų per daug, kad imtumeisi darbelio. Dar aišku viena yra kai turi dauguma spalvų ir kai reikia jas visas susipirkti. Nes manau jau kokia 50 skirtingų spalvyčių vienu metu užsipirkti tai tiktai per daug būtų.

priklauso nuo to, kokio dydžio paveikslas. tarkim: paveikslas yra didelis ir jį esu numačiusi siuvinėti mažiausiai metus laiko - tokiu atveju ir 50 ir gal netgi 100 spalvų nebūtų labai baisu susipirkt, nes ar pirksi mažiem darbeliam po 15 spalvų, ar pirksi dideliam darbui irgi po 15 spalvų kas kažkiek laiko g.gif aš dideliam darbui niekada neperku visų spalvų iš karto, nusiperku 10-15, su jom viską išsiuvinėju, ir vėl panašiai perku po kiek laiko. O kokias spalvas pirkti renkuosi pagal paveiksliuką, pvz dabar siuvinėju gėles, tai nusipirkau 15 spalvų tokių, kad galėčiau pilnai užbaigti kelias gėlytes, vėliau pirksiu likusias spalvytes 4u.gif

nežinau ar kas nors suprato ką parašiau, bet labai jau stengiausi kuo aiškiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 10, 13:26)

nežinau ar kas nors suprato ką parašiau, bet labai jau stengiausi kuo aiškiau doh.gif  blush2.gif

aiskiai , aiskiai surasei thumbup.gif
as taip pat perku po kelias spalvytes, kai sios issiuvinetos, perku vel...taip nesijaucia, kad didele suma isleidi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 10, 11:04)
mano HAED'e 90 spalvų  mirksiukas.gif  ir pirkau jam vienu kartu apie 60 spalvų, nes kitas jau turėjau iš senesniu darbų.
Dabar pas mane yra beveik visa paletė DMC  biggrin.gif

Na va čia tai matosi siuvinėjimo fanė. biggrin.gif
Atsakyti
O as gavau paprastu siulu siuvinejimo 100 spalvu. Galvoju kur jas reikes pritaikyti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 10, 15:43)
O as gavau paprastu siulu siuvinejimo 100 spalvu. Galvoju kur jas reikes pritaikyti  mastau.gif

turiu ir as tokiu...panasus jie kaip i irisinius tokie slidus turintys blizgesi, 100sp grazus...bet man sunkokai siuvinejasi, tai net nzn arjuos kur pasinaudosiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 10, 11:35)
as taip pat perku po kelias spalvytes, kai sios issiuvinetos, perku vel...taip nesijaucia, kad didele suma isleidi smile.gif

tau gerai, jei yra netoli parduotuvė, o pas mus, Kėdainiuose, nėra DMC siūlų , tenka i Panevėži ar Kauna važiuot, arba internetu užsisakinėti, tai taupumo sumetimais, tada apsimoka visas spalvas iš karto pirkti

QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 11:58)
Na va čia tai matosi siuvinėjimo fanė.  biggrin.gif

biggrin.gif Ačiū
ta paletė susipirko per 3 m. siuvinėjimo, aišku, daug spalvų teko papyldit, bet kitų tik po truputi panaudota yra smile.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 10, 14:33)
turiu ir as tokiu...panasus jie kaip i irisinius tokie slidus turintys blizgesi, 100sp grazus...bet man sunkokai siuvinejasi, tai net nzn arjuos kur pasinaudosiu verysad.gif

tai gal ten šilkiniai siūlai??, gal jie labiau tinka pilnajam siuvinėjimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 10:58)
Na va čia tai matosi siuvinėjimo fanė.  biggrin.gif

net idomu pasidare,o kiek spalvu isvis yra DMC g.gif pasigirt noreciau tada ir as ax.gif nes ir nemazai turiu blush2.gif o kai siuvineju didelius paveikslus,tai irgi vis tik dasiperku,nes daug atspalviu jau namie yra tongue.gif
bet dabar kai pirksiu internetu,tai reikia sukaupti didesni kieki,kad apsimoketu man del siuntimo smile.gif
Atsakyti