Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Amarilio žydėjimas tai kaip atvirutė wub.gif wub.gif wub.gif net nesuprasi,kad siuvineta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 09 rugsėjo 2011 - 17:34
Na grožybiū tai grožybių, wub.gif
Džeinės pasaka tai čia kaip apžiaus projektas. Aš turbūt 250 kryžiukų vienoje kraštinėje perlipus nesu ir niekad neperlipsiu biggrin.gif
DAviau sau pažada kas savaitgali prisėsiu prie siuvinėjimo, nes 2 darbeliai taip ir pūpso pradėti ir nejudinami jau ilgai. Darbymetis pas mane, tai tik poilsio vakare norisi. Na bet bent pas jus užsukusi širdį atgaivinu.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 08:56)
Laukiau, kada parodysi  bigsmile.gif  gražiai viskas gimsta  thumbup.gif
drinks_cheers.gif  man irgi didelių norisi, tad ir aš pradėjau šimtmečio plana, siuvinėju HAED'a  mirksiukas.gif
gražus darbas  wub.gif

norejau paklaust koks, bet vėliau buvo įdėtas. nuostabūs tiek parinktas darbas tiek procesas. spalvos super

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 09:48)
žinok kartais blicas taip padaro, natūroje tu skilučiu nesimato  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pati esu įsitikinus

QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 15:06)
gali but  drinks_cheers.gif

parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima.

nuostabus darbas
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 16:06)
Remus rinkosi ir galutini sprendima del bendro vaizdo prieme MB be manes, tai nezinau, ar as buciau ka kita issirinkus, ar ne. Viena aisku, kad nebuciau dejus skaidraus stiklo  doh.gif

Aš visada rėminu tik su skaidriu stiklu ir į matinį nekeisčiau schmoll.gif Turiu kelis darbus taip rėmintus ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 16:06)
parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima. Remus rinkosi ir galutini sprendima del bendro vaizdo prieme MB be manes, tai nezinau, ar as buciau ka kita issirinkus, ar ne. Viena aisku, kad nebuciau dejus skaidraus stiklo  doh.gif


Na, TB su skoniu, atrodo, nesusipykęs, įrėmintas amarilis atrodo puikiai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 09 09, 17:47)
Na grožybiū tai grožybių,  wub.gif
Džeinės pasaka tai čia kaip apžiaus projektas. Aš turbūt 250 kryžiukų vienoje kraštinėje perlipus nesu ir niekad neperlipsiu  biggrin.gif


Perlipsi lotuliukas.gif kadanors... aš po 2m. svarstymo, tik ėmiusi šio projekto, kada jis bus užbaigtas nieks nežino biggrin.gif galbūt po metų, o gal po 3-5m.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 21:15)
Perlipsi  lotuliukas.gif  kadanors... aš po 2m. svarstymo, tik ėmiusi šio projekto, kada jis bus užbaigtas nieks nežino  biggrin.gif  galbūt po metų, o gal po 3-5m.

o pas mane toks variantas, kad man nesvarbu kryziuku skaicius, jei motyvas patinka - vsio, gali but ir 500 ir daugiau i viena puse. Net ir stazo ilgo nereikia lotuliukas.gif


ACIU uz palepinima graziais zodziais amarilio adresu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Bandysiu pirmą kartą įkelti nuotrauką, tai jei neišeis normaliai - nepykit smile.gif Čia mano pirmas darbas ir kartu gan sudėtingas. Jame net 50 spalvų biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Agniu...grazu, kaip pirmasdarbas netgi labai... 4u.gif

Amariliams labai tinkamas remelis thumbup.gif

o Dzeine, kada Jus siuvinejat savo didyji darba, kai dar kelis is eiles mazus siuvinejat? smile.gif smile.gif smile.gif

rasykim kaip norim-vistiek suskaitom, kelkim foto, kaip mokam, kad tik paziuret galetume...viskas gerai cia, ir diskutuokim apie siuvinejima smile.gif manes asmeniskai neerzina, nei didesnes ft, nei sriftas... smile.gif , o kazkokiu taisykliu ivedinejimas visada supriesina zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 09, 03:31)
merginos ,ar pritariat naujam ivedimui del nuotrauku mazinimo,galima ideti sumazinta nuotrauka,kam reikes paspaudus pasididins.ir cituojant zinuciu, neistemptu  doh.gif


As asmeniskai nepritarciau, nes pati niekad nedidinu foto (ta prasme, retai kuriuo atveju speudziu, kad parodytu didesne jusu ideta nuotrauka). MB uzdraudes, nes tokiais budais imanoma daugiau virusiuku prisigaudyt...
Plius, as savo darbeliams naudoju FB ar fotki.com, ir jei reiktu kurtis kazkokioj kitoj talpykloj, labai tingeciau dar i trecia vieta det viska.

Asmeniskai man tos foto netrukdo, jei ju necituoja niekas.

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 09 09, 05:50)
O aš dažniausiai nespaudžiu padidint foto, na nebent kad darbelis labai wow. Tingiu  biggrin.gif Reikia dėti teisingą dydį visada. Max 640 berods, aš per part.lt darau 400 ir per akis.


Va ta ir as norejau parasyt, kad retai kada spaudziu. O juk daugumos idetos foto telpa i ekrana, nu nebent tie ekraniukai jau labai mazi...

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 09, 06:20)
(Aš beje, savo ruožtu galbūt irgi pageidaučiau įvesti taisyklę, kad forume būtų privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis, nedaryti klaidų ir privaloma tvarka taisyklingai dėlioti skyrybos ženklus... Na bet ne marširuoti koja kojon čia susirinkome.)


Man labai grazu, kai raso lietuviskai, bet pati tai darau retai smile.gif Asmeniskai mes lietuvybe turim tik vienam kompiutery is triju, nes gyvenam uzsieny, o sedziu dazniausiai prie to, kuris buna laisvas. Dar juk nemazai naudoja "smart phonus", o ten tikrai butu sunkiau su lietuviskais simboliais.
Cia supratau, kad pasiulymas nerimtas, bet tik siaip pastebejimus surasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 21:15)
Perlipsi  lotuliukas.gif  kadanors... aš po 2m. svarstymo, tik ėmiusi šio projekto, kada jis bus užbaigtas nieks nežino  biggrin.gif  galbūt po metų, o gal po 3-5m.


QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 22:04)
o pas mane toks variantas, kad man nesvarbu kryziuku skaicius, jei motyvas patinka - vsio, gali but ir 500 ir daugiau i viena puse. Net ir stazo ilgo nereikia  lotuliukas.gif
ACIU uz palepinima graziais zodziais amarilio adresu. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man baisu kad tokį darbą pradėjusi galiu niekas ie nepabaigti, taip ir nusimestu. Nebent g.gif vėl reikia keliauti motinystės atostogų lotuliukas.gif
Kitavertus, beveik visus apdovanojus esu savo darbais, keli jau ir rezerve guli, gal ir reikėtų imtis vieno rimto kokio keliems metams. Pasvarstysim
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 09, 22:06)
Sveikutės  smile.gif Bandysiu pirmą kartą įkelti nuotrauką, tai jei neišeis normaliai - nepykit  smile.gif Čia mano pirmas darbas ir kartu gan sudėtingas. Jame net 50 spalvų  biggrin.gif

gražus darbas

QUOTE(xiuke @ 2011 09 09, 23:00)

o Dzeine, kada Jus siuvinejat savo didyji darba, kai dar kelis is eiles mazus siuvinejat? smile.gif  smile.gif  smile.gif

taigi, kokia savaite ar dvi siuvinėju Haeda, o paskui nuimu nuo rėmo, pasiuvinėju ka nors kita, ir vėl gryžtu prie didžiojo darbo

QUOTE(Dzenete @ 2011 09 10, 08:13)
Man baisu kad tokį darbą pradėjusi galiu niekas ie nepabaigti, taip ir nusimestu. Nebent  g.gif  vėl reikia keliauti motinystės atostogų  lotuliukas.gif
Kitavertus, beveik visus apdovanojus esu savo darbais, keli jau ir rezerve guli, gal ir reikėtų imtis vieno rimto kokio keliems metams. Pasvarstysim

va butent, tokio darbo tikrai nepadovanosi, per brangus visais atžvilgiais, tikrai liks namie biggrin.gif
Atsakyti