Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 13:55)
Siuvinėju pasaką

Bus labai gražu wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 15:06)
parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima.

Man gražu thumbup.gif
Atsakyti
daugumai gal nieko,mane pvz erzina kosmines nuotraukos g.gif

QUOTE
vienam asmeniui vis viskas kliūva


cia turbut i mane asmeniskai kreipiamasi g.gif kodel is karto kliuva schmoll.gif juk as klausima uzdaviau tik g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugsėjo 2011 - 14:41
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 14:55)
Siuvinėju pasaką

nematytas siužetas (gal ne nematytas, o tiesiog neteko matyt, kad kas siuvinėtų), dydis kryžiukais įsivaizduoju ir pasakiškas g.gif
vasare man kaip amarilių mylėtojai thumbup.gif . Tik aš ir jau esu pastebėjus ir nusprendus niekur nedėt blizgaus stiklo. Nei fotografuot, nei šiaip kambary žiūrėt gražu- blizga nuo langų/lempų.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 09, 13:20)
Ne visos nuotraukų talpyklos leidžia tai padaryti. Tarkim, mano visos nuotraukos photobucket'e, ir iš ten nėra galimybės tik thumbnail'ą įdėti į forumą, kad paspaudus dar didintųsi. Manau, yra ir daugiau tokių talpyklų, ne tik Photobucket.

Ir bendrai paėmus manau, kad viešas forumas nėra ta vieta, kur reikia bandyti taikyti Šiaurės Korėjos lygio leidimų-draudimų-taisyklių-bausmių sistemą. Gyvename vis delto laisvoje šalyje.

(Aš beje, savo ruožtu galbūt irgi pageidaučiau įvesti taisyklę, kad forume būtų privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis, nedaryti klaidų ir privaloma tvarka taisyklingai dėlioti skyrybos ženklus... Na bet ne marširuoti koja kojon čia susirinkome.)


visiškai pritariu drinks_cheers.gif manau svarbu, kad puslapio neištampytų ir to užtenka, o juk tų nuotraukų pas mus nebūna tokia gausybė, kad būtų reikalas kelti mažąsias. Man asmeniškai dar kaip tik patogiau, kai viskas iš karto matosi, nereikia dar papildomai link'ų atidarinėti 4u.gif
nors aišku, taisyklių aš čia nepradėsiu kurti ir prieš jas protestuoti, nors mano nuomonė ir kitokia, kaip nuspręs dauguma taip ir prisitaikysiu mirksiukas.gif
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 15:06)
parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima.

labai gražus galutinis rezultatas gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 09, 15:35)
daugumai gal nieko,mane pvz erzina kosmines nuotraukos  g.gif


O mane, tarkime, erzina, kai žmonės pamiršta lietuviškas raides mirksiukas.gif Na bet tai ką gi dabar daryti? Negali gi erzintis dėl kiekvieno dalyko gyvenime (pradedant trupiniu virtuvėje ant grindų ir baigiant karais pasaulyje...)

O jei rimtai, tai 5MB dydžio nuotraukos forume yra, žinoma, nepriimtina. Bet visos merginos paprastai sumažina iki protu suvokiamo dydžio. O necituoti nuotraukų, manau, jau visos mokame, ir naujokes pamokome. Taigi viskas čia yra tvarkoj, man atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 09, 15:54)
Tik aš ir jau esu pastebėjus ir nusprendus niekur nedėt blizgaus stiklo. Nei fotografuot, nei šiaip kambary žiūrėt gražu- blizga nuo langų/lempų.

va va drinks_cheers.gif , o maniskis be patirties siam klausime, nuejo i salona ir kai pasiule matini, matyt pagalvojo, kad bus ne kas doh.gif ir pasirinko skaidru...

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 09, 16:17)
O mane, tarkime, erzina, kai žmonės pamiršta lietuviškas raides mirksiukas.gif


taip esu ipratusi rasyti be LT raidziu, kad paciai baisu darosi blink.gif , kiek reikes, kad vel iprasciau rasyti taisyklingai grizus i darba. ANksciau pastebejau, akd maisau - puse taip puse taip, o dabar LT abecele visai iskrito unsure.gif
Atsakyti
Merginos, vis žiūriu ir galvoju, kaip jūs taip išsiuvinėjat? pasidalinkit patirtim 4u.gif
jus gal po kvadratą siuvinėjat? ta prasme visas spalvas iškart kurios yra kvadrate ar kaip?
QUOTE(simon4 @ 2011 09 08, 20:21)


QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 12:55)
Siuvinėju pasaką
o turiu jau tiek(dabar dar vienas lapas ipusėtas)
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 09, 15:17)
O mane, tarkime, erzina, kai žmonės pamiršta lietuviškas raides mirksiukas.gif Na bet tai ką gi dabar daryti? Negali gi erzintis dėl kiekvieno dalyko gyvenime (pradedant trupiniu virtuvėje ant grindų ir baigiant karais pasaulyje...)



Neturiu lietuvisku raidziu, bet man ju ir nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2011 09 09, 16:26)

nono.gif necituojame nuotraukų doh.gif

atsakant į klausimą - kaip kam patinka, vienos siuvinėja lapais (paprastai labai didelius paveikslus, kur iš nemažai lapų susideda), kitos siuvinėja spalvom (baigia viską viena spalva ir ima kitą), kitos motyvais (tarkim, išsiuvinėju vieną gėlytę, paskui kitą, nesvarbu kad jose spalvos kartojasi)... visaip būna, priklauso nuo paveikslo dydžio, paveikslo elemetų ir jų spalvų išsidėstymo bei nuo kiekvienos įpratimo 4u.gif

ir apskritai, darosi jau šiek tiek juokinga, kai viena pasakė pavyzdį kaip argumentą kad nebūtina visas taisykles griežtinti, tai tuoj atsirado lyg tyčia paerzinančių - parašyti kažką nesusijusio su siuvinėjimu ir tuo parodyti, kad nenaudoja ir nesiruošia naudoti lietuviškų raidžių... negi dabar visos pasisakom "aš naudosiu", "o aš nenaudosiu" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 14:06)
parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima. Remus rinkosi ir galutini sprendima del bendro vaizdo prieme MB be manes, tai nezinau, ar as buciau ka kita issirinkus, ar ne. Viena aisku, kad nebuciau dejus skaidraus stiklo  doh.gif

labai švelnu ir gražu wub.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 09, 14:54)
nematytas siužetas (gal ne nematytas, o tiesiog neteko matyt, kad kas siuvinėtų), dydis kryžiukais įsivaizduoju ir pasakiškas g.gif 

575 x 473 kryžiukų biggrin.gif

QUOTE(kulwerstukas @ 2011 09 09, 15:26)
Merginos, vis žiūriu ir galvoju, kaip jūs taip išsiuvinėjat? pasidalinkit patirtim 4u.gif
jus gal po kvadratą siuvinėjat? ta prasme visas spalvas iškart kurios yra kvadrate ar kaip?

aš lapais siuvinėju mirksiukas.gif apatinėje eilėja yra 8 lapai schemos (8 maža juostelė apie 40 kryžiukų)
Atsakyti
labukas merginos, negaliu nesigrozeti jusu darbeliais... jie nuostabus, gaila kad as savuju negaliu paroryt fotikas nuduso doh.gif o sakykit kaip jus randat pavyzdziui amarilio zydejima ta siuvinejimo schema? ar kitokiu geliu esu dar kazkada cia maciusi, ar pacios darotes, ar siunciates is kurnors g.gif
Atsakyti
QUOTE(glazauskiene @ 2011 09 09, 16:58)
labukas merginos, negaliu nesigrozeti jusu darbeliais... jie nuostabus, gaila kad as savuju negaliu paroryt fotikas nuduso doh.gif  o sakykit kaip jus randat pavyzdziui amarilio zydejima ta siuvinejimo schema? ar kitokiu geliu esu dar kazkada cia maciusi, ar pacios darotes, ar siunciates is kurnors g.gif

amarilio zydejima PM radau osinkoj, o originalo schema pridejo Uodegyte.
Atsakyti