Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 09 09, 07:17)
puikiai įrėmintas

Dėkui. Su rėminimu tai teko gerokai pavargti,nes pilkų atspalvių rėmų labai mažai,visi su auksiniais atspalviais,tai sakau gal nusitamsino verysad.gif bet kadangis pas draugę balti baltai tai viskas atrodo thumbup.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 09:38)
liux thumbup.gif , jos ir pas mane aplanke - planai  ax.gif

Planai planeliai .....

Laba diena.

Dėkui visos už pagyras mano darbui. Tai buvo pirmas darbas siuvinėtas ant lino ir tikrai kai akis įgudo viskas buvo thumbup.gif ardyti net neteko,viską pataikiau tiksliai assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 02, 22:04)
MEDŽIAGOS:
Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.


Paaiskinkit man kvailai, nes nesusigaudau doh.gif
Ruosiuosi siuvineti ant lino 32ct, schema 200*200 kryzeliu tai kiek tos medziagos reikia?
200*1,6 = 320cm tai kaip cia jau virs 3 metru g.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(simon4 @ 2011 09 08, 20:21)
Sveikutes  4u.gif  Simtas metu nerasau cia, kartais uzsuku pasigrozet jusu darbais  wub.gif
o stai mano vandene, stengiuosi kuo daugiau issiuvinet, nes sausi antras 2.gif  atkeliaus
O cia tai grozis blink.gif thumbup.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 08, 22:23)
Visų darbai  wub.gif  bet siluetai tai labai sužavėjo.



Niam niam braskytes thumbup.gif

Papildyta:
Pagalvojau apie tuos 'kvadratukus' tai cia 10 kryziuku ane?
Tai tada bus 32 cm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 09, 12:03)
Paaiskinkit man kvailai, nes nesusigaudau  doh.gif
Ruosiuosi siuvineti ant lino 32ct, schema 200*200 kryzeliu tai kiek tos medziagos reikia?
200*1,6 = 320cm tai kaip cia jau virs 3 metru  g.gif  blink.gif

32*32 cm cia be uzlaidu,tik pats darbas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 09 rugsėjo 2011 - 11:28
O aš dažniausiai nespaudžiu padidint foto, na nebent kad darbelis labai wow. Tingiu biggrin.gif Reikia dėti teisingą dydį visada. Max 640 berods, aš per part.lt darau 400 ir per akis.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 09, 10:31)
merginos ,ar pritariat naujam ivedimui del nuotrauku mazinimo,galima ideti sumazinta nuotrauka,kam reikes paspaudus pasididins.ir cituojant zinuciu, neistemptu  doh.gif


Ne visos nuotraukų talpyklos leidžia tai padaryti. Tarkim, mano visos nuotraukos photobucket'e, ir iš ten nėra galimybės tik thumbnail'ą įdėti į forumą, kad paspaudus dar didintųsi. Manau, yra ir daugiau tokių talpyklų, ne tik Photobucket.

Ir bendrai paėmus manau, kad viešas forumas nėra ta vieta, kur reikia bandyti taikyti Šiaurės Korėjos lygio leidimų-draudimų-taisyklių-bausmių sistemą. Gyvename vis delto laisvoje šalyje.

(Aš beje, savo ruožtu galbūt irgi pageidaučiau įvesti taisyklę, kad forume būtų privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis, nedaryti klaidų ir privaloma tvarka taisyklingai dėlioti skyrybos ženklus... Na bet ne marširuoti koja kojon čia susirinkome.)
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 09, 07:17)
aš dar negyriau  biggrin.gif labai gražūs rėmai parinkti. Labai patinka šis metrikas.

4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 09, 10:31)
merginos ,ar pritariat naujam ivedimui del nuotrauku mazinimo,galima ideti sumazinta nuotrauka,kam reikes paspaudus pasididins.ir cituojant zinuciu, neistemptu 


Na aš jau ir taip naudojuosi keliais puslapiais, kur keliu darbų nuotraukas, tai dar vieno nenoriu pradėt naudoti.... Man gerai kaip yra, o jei kas nors ir įkelia didesnę nuotrauką - manęs nenervina ir gyvenimo negadina ax.gif

Plius tada tikrai kas antrą įkeltą nuotrauką turės kas nors (įtariu, kad Uodegyte tu pati) cituoti ir priminti taisykles, kaip kad schemų paieškos temoje (ten labai gera tvarka beje), o mano manymu dėl tokio dalyko - neverta...

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 09, 13:20)
(Aš beje, savo ruožtu galbūt irgi pageidaučiau įvesti taisyklę, kad forume būtų privaloma rašyti lietuviškomis raidėmis, nedaryti klaidų ir privaloma tvarka taisyklingai dėlioti skyrybos ženklus... Na bet ne marširuoti koja kojon čia susirinkome.)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2011 09 09, 09:37)

Dzeine, kuri haed siuvineji?

Siuvinėju pasaką
user posted image

o turiu jau tiek(dabar dar vienas lapas ipusėtas)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2011 09 09, 11:37)
Aciukas visom uz pagyrimus  4u.gif
Tikrai nepritruks wink.gif man kai atsibosta, apkeiciu su kitu haed
Man asmeniskai vienas didelis ant sienos graziau, nei 20 mazu. Maziukus siuvineju dovanu  smile.gif


Ojei, kaip gražu wub.gif Kaip galutinis variantas atrodys? Ten dar metaliko nemažai kiek įžiūriu?

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 14:55)
Siuvinėju pasaką


Įspūdingas bus paveikslas. Į mergaičių kambarį tikriausiai?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 13:55)
Siuvinėju pasaką

fantastiškas darbas wub.gif


Kažkaip daugumai nei nervus tampo nei užkliūna didesnės foto ar dar kai kurios smulkmenos,tik vienam asmeniui vis viskas kliūva g.gif visos merginos stengiasi kelti foto tokio dydžio kuris tikrai psl. neištampo o kam patinka tegul kelia sumažintas. Kiekvieno teisė rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 09, 09:48)
žinok kartais blicas taip padaro, natūroje tu skilučiu nesimato  mirksiukas.gif


gali but drinks_cheers.gif

parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima. Remus rinkosi ir galutini sprendima del bendro vaizdo prieme MB be manes, tai nezinau, ar as buciau ka kita issirinkus, ar ne. Viena aisku, kad nebuciau dejus skaidraus stiklo doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 14:06)
gali but  drinks_cheers.gif

parodysiu ir as ireminta amarilio zydejima. Remus rinkosi ir galutini sprendima del bendro vaizdo prieme MB be manes, tai nezinau, ar as buciau ka kita issirinkus, ar ne. Viena aisku, kad nebuciau dejus skaidraus stiklo  doh.gif

[


Labai grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
Vasare- bent jau paspartas tai labai geras šiam darbui.
Esu ir aš sau Haed'ą nusižiūrėjus, bet kada morališkai ir finansiškai jam prisiruošiu- nežinau. Matyt neanksčiau nei įsigysiu rėmą siuvinėjimui.
Atsakyti