Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 20:38)
Ačiū visoms už pagyrimus mano metrikui 4u.gif
Skirtumas - beveik 2 metai. Greičiausiai nuotraukoj gerai nesimato - 2007.. ir 2009... smile.gif Vaikų mama pati išsirinko. Žinant vakus tai jie labai panašūs smile.gif

aš dar negyriau biggrin.gif labai gražūs rėmai parinkti. Labai patinka šis metrikas.

QUOTE(simon4 @ 2011 09 08, 21:21)
Sveikutes  4u.gif  Simtas metu nerasau cia, kartais uzsuku pasigrozet jusu darbais  wub.gif
o stai mano vandene, stengiuosi kuo daugiau issiuvinet, nes sausi antras 2.gif  atkeliaus


jau pasigedau vandenio. nuostabus procesas

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 08, 23:23)
Visų darbai  wub.gif  bet siluetai tai labai sužavėjo.

O čia aš rodau savo darbelį ir dėkui vienai mamytei už pagalbą. Regis B_Mach  blush2.gif

puikiai įrėmintas
Atsakyti
QUOTE(simon4 @ 2011 09 08, 20:21)
o stai mano vandene, stengiuosi kuo daugiau issiuvinet, nes sausi antras 2.gif   atkeliaus

Laukiau, kada parodysi bigsmile.gif gražiai viskas gimsta thumbup.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 08, 21:28)
o man kaip tik norisi siuvineti TIK didelius...su mazais kazkaip ras dva ir baigta  tongue.gif  o cia sau letai bresta bresta visas reikalas,uch,azartas pagauna  mirksiukas.gif  oi,kaip cia emocingai parasiau  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif man irgi didelių norisi, tad ir aš pradėjau šimtmečio plana, siuvinėju HAED'a mirksiukas.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 08, 22:23)
O čia aš rodau savo darbelį ir dėkui vienai mamytei už pagalbą. Regis B_Mach  blush2.gif


gražus darbas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 09 rugsėjo 2011 - 07:57
Siluetai thumbup.gif

Vandenio erzina audinio skylutes blush2.gif , bet 10000 4u.gif uz kantrybe ir nestojanti procesa

QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 08, 23:23)

O čia aš rodau savo darbelį

liux thumbup.gif , jos ir pas mane aplanke - planai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 09, 08:38)
Vandenio erzina audinio skylutes  blush2.gif , bet 10000  4u.gif  uz kantrybe ir nestojanti procesa

žinok kartais blicas taip padaro, natūroje tu skilučiu nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos ,ar pritariat naujam ivedimui del nuotrauku mazinimo,galima ideti sumazinta nuotrauka,kam reikes paspaudus pasididins.ir cituojant zinuciu, neistemptu doh.gif

simon4 pagarba notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugsėjo 2011 - 09:34
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 09, 11:31)
merginos ,ar pritariat naujam ivedimui del nuotrauku mazinimo,galima ideti sumazinta nuotrauka,kam reikes paspaudus pasididins.ir cituojant zinuciu, neistemptu  doh.gif

gerai butu, kad kas paaiskintu kaip tas mazas ft sukelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 09, 11:33)
gerai butu, kad kas paaiskintu kaip tas mazas ft sukelti blush2.gif

1 sios temos psl smile.gif


perkeliu smile.gif

QUOTE
NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us/
pasirenkam pav dydi image size do not resize,uzkraunam ,kopijuojam 3 nuo galo eilute,ir ikeliam i pacia zinute,ir zinuteje pacioje istrinam upload with imageshack



gaunas stai taip smile.gif

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugsėjo 2011 - 09:39
Aciukas visom uz pagyrimus 4u.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 21:05)
grazu... 4u.gif bet man nesinori imti toookiu dideliu, galiu pritrukt kantrybes smile.gif

Tikrai nepritruks wink.gif man kai atsibosta, apkeiciu su kitu haed Katinas

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 08, 21:28)
wauuu,kaip grazuuuuu!!o cia ir orchideju fragmentas,ane??suuuper!
o man kaip tik norisi siuvineti TIK didelius...su mazais kazkaip ras dva ir baigta  tongue.gif  o cia sau letai bresta bresta visas reikalas,uch,azartas pagauna  mirksiukas.gif  oi,kaip cia emocingai parasiau  lotuliukas.gif

aha, orchidejos.
Man asmeniskai vienas didelis ant sienos graziau, nei 20 mazu. Maziukus siuvineju dovanu smile.gif

Dzeine, kuri haed siuvineji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simon4: 09 rugsėjo 2011 - 09:38
QUOTE(simon4 @ 2011 09 09, 11:37)

Man asmeniskai vienas didelis ant sienos graziau, nei 20 mazu. Maziukus siuvineju dovanu  smile.gif

Dzeine, kuri haed siuvineji?

geras , tu saunuole cool.gif

sutinku su tavimi drinks_cheers.gif bet man kantrybes truksta tokiam dideliam,as kaip barbe devyndarbe,vieno nedabaigusi,kito jau uzsimanau biggrin.gif
Atsakyti
"...,kopijuojam 3 nuo galo eilute..." - kuri ta trečia nuo galo, kaip ji vadinasi? doh.gif nes ten įvairiai buna, kartais būna tik trys, kartais jų ir daugiau tų eilučių, tai manau būtų visoms aiškiau, kad parašytumėt pavadinimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 09, 12:04)
"...,kopijuojam 3 nuo galo eilute..." - kuri ta trečia nuo galo, kaip ji vadinasi? doh.gif nes ten įvairiai buna, kartais būna tik trys, kartais jų ir daugiau tų eilučių, tai manau būtų visoms aiškiau, kad parašytumėt pavadinimais 4u.gif

Forum Thumbnail smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 09 08, 23:23)
O čia aš rodau savo darbelį

Šitas puikus, jis mano planuose taip pat. Labai natūraliai atrodo thumbup.gif
Atsakyti