Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 13:01)
nelabai pavyko su BS, kur apvedzioti reikejo...kazkaip apvaliai neina ir viskas... smile.gif


Tai, kad gerai tas BS. Gražus darbelis wub.gif

QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 13:55)
Aciu mergaites uz pagyras  rolleyes.gif  Ir nauju darbeliu kurejoms po keleta  4u.gif  4u.gif  4u.gif ,tiesiog nebesinori kartotis,nes visos tikriausia cia buna pastebetos ir pagirtos .
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit  blush2.gif 


Garžūs darbeliai. Kaip supratau mergičką dovanot kažkam žadi? Man tai gaila būtų rolleyes.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 15:10)
O čia mano metrikas įrėmintas (per dvi valandas įrėmino, net namo nepėjau grįšt, jau skambina kad pasiimt smile.gif ):


Labai žavus darbelis wub.gif , tokia ramybe dvelkia. Ir rėmas gražiai dera.
Atsakyti
Laba diena , gelbikit merginos pradejo viena siuvineti ir susipainuojau su siulais vienoj shemoj vieni kitoj kitokie
gal kas is jusu jau siuvinejo sita , patarkyt ir pasakykit kaip isejo
atsiprasiau jei ne i ta tiema parasiau bet pamaniau cia greisiu rasiu kas jau dare sita darbele
user posted image

kad nerasynetes temelei ir jums netrukdyti , bucia labai dekinga atsakyma sulaukti i az
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 12:01)
nelabai pavyko su BS, kur apvedzioti reikejo...kazkaip apvaliai neina ir viskas... smile.gif

o man patinka tas BS jūsų, ir pats paveiksliukas toks labai labai 4u.gif

QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 12:55)
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit  blush2.gif 

labai gražu wub.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 14:10)
O čia mano metrikas įrėmintas (per dvi valandas įrėmino, net namo nepėjau grįšt, jau skambina kad pasiimt smile.gif ):

koks originalus metrikas, man asmeniškai dar neteko matyt tokio paveikslėlio metriku paversto 4u.gif labai gražus rezultatas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja_B @ 2011 09 08, 16:35)
gal kas is jusu jau siuvinejo sita , patarkyt ir pasakykit kaip isejo
atsiprasiau jei ne i ta tiema parasiau bet pamaniau cia greisiu rasiu kas jau dare sita darbele

Parasyk rugsėjė
Va čia jos darbas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 08 rugsėjo 2011 - 16:13
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 16:18)
xiuke - mazesniji planuoju sau pasilikt ir dar i kompanija panasu issiuvinet,jau net schema parsisiunciau,tik laiko klausimas kada pradesiu..
rasiux - lotuliukas.gif  4u.gif


o cia juoda aida? ar sunku ant juodos siuvineti, nesu bandziusi dar... blush2.gif

aciu uz pagyras merginos 4u.gif
einu iskoti kempiniuko...
vienu momentu visai tuscia galvele buvo, ka siuvineti, o dbr... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 08 rugsėjo 2011 - 16:35
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 16:33)
o cia juoda aida? ar sunku ant juodos siuvineti, nesu bandziusi dar... blush2.gif

Aga juoda. Man kazkaip visai patinka ant juodos,net kai reikejo pereit ant sviesios m-gytes,nesinorejo visai doh.gif Akis pagadina pagadina,bet nieko-akiniai,lempa ir pirmyn rolleyes.gif biggrin.gif Sergu as jau tais kryziavojimais,oi sergu ax.gif ,bet man toks atsipailaidavimas,kai paimu darbeli i rankas.Gerai,kad kol kas galiu sau leisti prisesti prie savo malonumo vos ne kiekviena diena tongue.gif smile.gif
Ir vel nesugebesiu isvardyti visu forumieciu vardu,kad padekoti uz mano darbeliu pastebejima - ACIU visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
p.s.elzeda ir man gaila issiskirt,bet gal ivyks barteris ir namie turesiu nuosava nauja spausdintuva-skeneri su visais mandrumais,nebereiks begioti schemu sviest rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 18:50)

p.s.elzeda ir man gaila issiskirt,bet gal ivyks barteris ir namie turesiu nuosava nauja spausdintuva-skeneri su visais mandrumais,nebereiks begioti schemu sviest  rolleyes.gif  thumbup.gif

Naujesnio spausdintuvo ir man noretusi, vien del schemu...
Atsakyti
Uodegyte, padalinti paveikslėlį dalimis labai paprasta, jei reikia - galiu padėti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 12:55)
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit  blush2.gif 

Labai gražu wub.gif
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 14:10)
O čia mano metrikas įrėmintas

Labai mielas, tik man kliūna, kad vaikų amžiaus skirtumas 7 metai, o paveikslėlyje jie vienodo ūgio g.gif sakyčiau šis paveikslėlis labiau tiktų dvyniams ar pametinukams
Atsakyti
Verssuss, kad nėra už ką barti biggrin.gif Man labai gražu.
P. Sh. - puikiai įrėminta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 19:10)
Naujesnio spausdintuvo ir man noretusi, vien del schemu...


Ir man irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 08 rugsėjo 2011 - 18:36
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 18:10)
Naujesnio spausdintuvo ir man noretusi, vien del schemu...

man asmeniškai nieko nėra geriau už lazerinį spausdintuvą - labai gražiai schemas atspausdina net smulkias ir jokio išsiliejimo, ko nepasakyčiau apie prieš tai buvusį rašalinį spausdintuvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 12:55)
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 07, 18:39)

Aciu mergaites uz pagyras rolleyes.gif Ir nauju darbeliu kurejoms po keleta 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,tiesiog nebesinori kartotis,nes visos tikriausia cia buna pastebetos ir pagirtos .
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit blush2.gif

18aida,DMC siulai, dydis su remeliu 34x29cm
user posted image

18aida,DMC siulai,dydis su remeliu 73x42cm
user posted image
O cia abu :
user posted image
p.s.nuotrauku kokybe gal nelabai,nes telefonu darytos ax.gif

Super darbeliai smile.gif

Atsakyti