Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

[quote=Pumpurėlis,2011 09 08, 10:36]
Taigi nei kasiūlai, nei siuvinėjimomagija patys siūlų negamina smile.gif Jei to pačio gamintojo (pvz. DMC) pirksi siūlus, tai ir vienur, ir kitur bus tie patys siūlai.
[/quote1]
Is tikro! Dekui uz paprotinima 4u.gif
Atsakyti
nelabai pavyko su BS, kur apvedzioti reikejo...kazkaip apvaliai neina ir viskas... smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 12:01)
nelabai pavyko su BS, kur apvedzioti reikejo...kazkaip apvaliai neina ir viskas... smile.gif


gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 08 rugsėjo 2011 - 11:38
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 11:05)
(o vatalina perkat is audiniu parduotuves)?


Su medvilniniu vatalinu šiaip problema. Ibrahim centriuko parduotuvės neturi, siuntė mane į kažokią prie Kalvarijų turgaus esančią audinių parduotuvę, bet aš ten nenuvažiavau, nes mama rado pas save man reikiamą gabalą. Gal ten prie Kalvarijų turgaus ir būtų, nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 07, 18:39)

Aciu mergaites uz pagyras rolleyes.gif Ir nauju darbeliu kurejoms po keleta 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,tiesiog nebesinori kartotis,nes visos tikriausia cia buna pastebetos ir pagirtos .
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit blush2.gif

18aida,DMC siulai, dydis su remeliu 34x29cm
user posted image

18aida,DMC siulai,dydis su remeliu 73x42cm
user posted image
O cia abu :
user posted image
p.s.nuotrauku kokybe gal nelabai,nes telefonu darytos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 13:55)
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 07, 18:39)

Aciu mergaites uz pagyras rolleyes.gif Ir nauju darbeliu kurejoms po keleta 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,tiesiog nebesinori kartotis,nes visos tikriausia cia buna pastebetos ir pagirtos .
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai
p.s.nuotrauku kokybe gal nelabai,nes telefonu darytos ax.gif

saunus darbukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 12:55)


šauniai padirbėta. rėmai puikiai parinkti
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 12:55)
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui

Labai gražūs darbeliai thumbup.gif
O čia mano metrikas įrėmintas (per dvi valandas įrėmino, net namo nepėjau grįšt, jau skambina kad pasiimt smile.gif ):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P.Sh.: 08 rugsėjo 2011 - 13:18
QUOTE(xiuke @ 2011 09 08, 11:01)
nelabai pavyko su BS, kur apvedzioti reikejo...kazkaip apvaliai neina ir viskas... smile.gif

Tai kad viskas labai gerai thumbup.gif

QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 11:55)
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit  blush2.gif 

Barsim- a ko čia dabar taip gražiai išsiuvai- mes norim vienintelės būt taip mokančios biggrin.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 13:10)
O čia mano metrikas įrėmintas

Gražiai viskas pritinka, toks nostalgiškas darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 13:55)

man lb patiko 4u.gif , kazkam dovanosi?
Atsakyti
biggrin.gif oi mergaites prajuokinot ir pasikroviau geru emociju skaitydama Jusu atsiliepimus,nes reiskiasi,kad savo darbus padariau ne blogiau nei Jus visos drinks_cheers.gif Aciu 4u.gif
xiuke - mazesniji planuoju sau pasilikt ir dar i kompanija panasu issiuvinet,jau net schema parsisiunciau,tik laiko klausimas kada pradesiu..
rasiux - lotuliukas.gif 4u.gif
P.Sh -pavydziu del reminimo greicio....as laukiu apie savaite,kad galeciau atsiimt doh.gif Ir 4u.gif uz tavo metrika!
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 08, 11:55)
Parsinesiau ir as savo siluetinius darbelius-idedu dbr. Jusu visu teismui...Smarkiai nebarkit  blush2.gif 


wub.gif thumbup.gif viskas labai dailu
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 08, 13:10)
O čia mano metrikas įrėmintas (per dvi valandas įrėmino, net namo nepėjau grįšt, jau skambina kad pasiimt smile.gif

turbo greitis rėmintoju lotuliukas.gif

o darbelia labai gražus, toks šiltas wub.gif
Atsakyti