Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 07, 13:22)
kur jau ten nepatiks toks geras daiktas bigsmile.gif ir darbas greičiau vyksta, ir patogiau, ir ranka nepavargsta nes nereikia laikyt, o svarbiausia tai ir kaina ne kosminė  drinks_cheers.gif

sugalvojau nusifotografuot procesą ir pasirodyt, kad pastūmėtumėt netinginiaut ir greičiau judėti pirmyn, bet apsižiūrėjau kad fotiką MB išsivežęs doh.gif

pritariu visiškai

QUOTE(sobieska @ 2011 09 07, 14:21)
Ačiū ir...nežinau dėl schemutės, nes kai neseniai paėmiau adatą tai perdaug ir nesidomėjau. Širdutę siuvinėjau persipiešusi kryžiukus ant popieriaus lapo iš jau įrėminto darbuko aptikto interneto platybėse smile.gif


Labai gražus darbelis

QUOTE(elzeda @ 2011 09 07, 14:59)


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 09 07, 17:46)
Na, kadangi nieks nenorit pasidalint, kaip į biscorną įsiuvat viduriuką, tai pasirodau ką tik pagamintą taip, kaip išėjo. Niekaip nesuprantu, kur tą siūlą pakavot  g.gif .


Fainas biskornas, tik aš būčiau į viduriuką kokį šviesesnį karoliuką ar sagutę siuvusi.

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 07, 18:52)
Aš taip susinervinau su tuo BS, kad nukišau savo gaidelį kol kas toli į dėžę, neabejoju, kad po kiek laiko vėl turėsiu jėgų siuvinėti BS. Bet dabar užtad pasiėmiau meškiukus siuvinėti  bigsmile.gif


Nu va, taigi tokis gražus gaidelis. Zhuvycia, negi Tave BS įveiks?
Atsakyti
Pasirodau, kad netinginiauju ax.gif
user posted image
Zhuvycia- nors po porą dygsniukų ir įveiksi tą BieSą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 07, 13:18)

cia jau issiuvinetas?labai subtilus darbelis 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2011 09 07, 14:46)

nu jau jomajo,uz tokius siulus doh.gif gamintojams reiketu per nagus duoti biggrin.gif
klauykit,merginos,paaiskinkit blondinei kas tie biskornai blush2.gif ir kam jie naudojami blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 09:59)
Va taip atrodo mano procesai:


Mieli Tralala darbai... rolleyes.gif Na bet taip norisi melanžinių siūlų... ax.gif
Atsakyti
sveikutės,

kaip ir žadėjau, rodau galutinį variantą smile.gif

user posted image
Atsakyti
gražūs darbai thumbup.gif . O man didelės lomkės: žiauriai daug darbo buvo ir kiauras dienas prie kompo teko praleist. Todėl jau savaitę be jokio siuvinėto kryželio gyvenu, o taip norisi doh.gif , net vakarais sunkiai užmiegu
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 07, 19:04)
gražūs darbai thumbup.gif . O man didelės lomkės: žiauriai daug darbo buvo ir kiauras dienas prie kompo teko praleist. Todėl jau savaitę be jokio siuvinėto kryželio gyvenu, o taip norisi doh.gif , net vakarais sunkiai užmiegu


Žinok nuo grįžimo po atostogų ir aš dar nebuvau prisėdus prie siuvinėjimo, reiks rytoj jau pradėti vėl siuvinėti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 07, 19:39)
nu jau jomajo,uz tokius siulus  doh.gif  gamintojams reiketu per nagus duoti  biggrin.gif
klauykit,merginos,paaiskinkit blondinei kas tie biskornai  blush2.gif ir kam jie naudojami  blush2.gif  lotuliukas.gif

Adatinė dukrai į mokyklą smile.gif Bet jai šita taip patiko, kad pati čiupo vakare darytis. Sakė, mano saugos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 07, 18:41)
Nu va, taigi tokis gražus gaidelis. Zhuvycia, negi Tave BS įveiks?


Neįveiks jis manęs tikrai, jaučiu tik, kad šį kartą įveikė meilė meškiukams, labai jau knieti uos pradėti siuvinėti, bet gaidelis tikrai nebus pamirštas schmoll.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 09 07, 19:24)
Pasirodau, kad netinginiauju  ax.gif
Zhuvycia- nors po porą dygsniukų ir įveiksi tą BieSą  mirksiukas.gif


Koks "krūtas" šunėkas, čia atrodo jų visa kompanija bus, kiek pamenu tą paveikslėlį? Bet toiame mažame o kokia daugybė spalvų jau matosi blink.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 07, 20:04)
gražūs darbai thumbup.gif . O man didelės lomkės: žiauriai daug darbo buvo ir kiauras dienas prie kompo teko praleist. Todėl jau savaitę be jokio siuvinėto kryželio gyvenu, o taip norisi doh.gif , net vakarais sunkiai užmiegu


Oi, lomkės tai čia daugumą turbūt puola, kaip pavydžiu toms, kurios gali ištisai siuvinėti. Nors kai buvau savaitgaliui išsirovus viena su vyru paatostogauti, tai kol jis miegodavo arba žvejodavo, siuvinėjau be atvangos, kol net bicepsus paskaudo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 07 rugsėjo 2011 - 21:27
o ka pasiulytumete padaryti 2okei? ta prasme ji megsta kempiniuka ir jo nori, bet neisivaizduoju ant ko ji panaudoti doh.gif g.gif juk dbr visokie grazus tie penalai...ar uzrasines... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 07, 22:43)
o ka pasiulytumete padaryti 2okei? ta prasme ji megsta kempiniuka ir jo nori, bet neisivaizduoju ant ko ji panaudoti doh.gif  g.gif  juk dbr visokie grazus tie penalai...ar uzrasines... rolleyes.gif

antrokei užrašinė gali netikti, tokio amžiaus ne visi vaikai manau turi ką į jas rašyti, nebent sugalvoti kokią paskirtį, kaip pavyzdžiui atsimenu pati rašydavau visokius gražius eilėraštukus, draugės atsiminimus ar palinkėjimus rašydavo ax.gif o penalas manau tikrai neliktų nepanaudotas, nes net jeigu ir turi vieną mėgstamą, tai gali ir antrą turėti pavyzdžiui pieštukam, flomasteriam ar pan, t.y. piešimo reikmenims 4u.gif dar gali būti knygų skirtukai... arba pavyzdžiui ant rašomojo stalo pastatomai pieštukinei kažkaip "užvilkimą" padaryti... o gali būti ir šiaip paveikslėlis ant stalo pastatomas arba ant sienos pakabinamas 4u.gif galų gale, pagalvėlės, rankšluosčiai, ar kokia lininė rankinė per petį, raktinė, medžiaginė piniginukė, standartinio A5 dydžio sąsiuvinio apvilkimas (tokio tipo kaip celofaniniai aplankalai būna g.gif būtų sunkiau sugalvoti kaip apvilkti, bet gražu būtų papkė sąsiuviniams apvilkta... na prigalvoti galima daug ko, atkreipkit dėmesį ką labiau ji naudoja, nes iš mano pasiūlytų gali daug kas atkristi kaip vaikui nenaudojami daiktai 4u.gif
Atsakyti