Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 09:59)
Va taip atrodo mano procesai:

labai dailu, smagu butu pamatyti jau ireminta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 23:55)
ikelsiu paskutini blush2.gif


Žaviuosi kantrybe - tiek atskirų detalių ant lino išknebinėti. Darbelis labai mielas, šiluma dvelkiantis wub.gif

QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 08:18)
Rodausi savo procesą. Eina sunkiai, nuobodu mėlyną foną siuvinėt  ax.gif  Darbą pagreitina įsigytas rėmas  biggrin.gif


Gražus procesas thumbup.gif .

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 10:59)
Va taip atrodo mano procesai:


Subtilu wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 09 07, 15:21)
Kadangi neapsisprendžiau, kur tą siuvinį dėsiu, tai laikinai rėmas bus NATURE


Ir vėl malonus akiai darbelis. Ir foto puikios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 07, 10:32)
merginos paaiskinkit nesuprantancioms kaip reiktu tokia schema atsispausdint dalimis ,ir kad gerai atsispausdintu.viena forumiete teiraujasi,nors ir as suzinot noreciau  smile.gif

Laba visoms smile.gif As pati issisiuvinejau sita paveiksleli,tik reminasi dbr. rolleyes.gif O niekaip dalimis neskaidziau sios schemos,tiesiog atsispausdinau A3 formatu ir viskas..Matosi puikiai!
na galiu ikelt darbelio foto dar be remo mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 07, 15:59)
Žaviuosi kantrybe - tiek atskirų detalių ant lino išknebinėti. Darbelis labai mielas, šiluma dvelkiantis wub.gif


aciu uz grazius zodzius, man tai didelis paskatinimas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 09 07, 15:18)
na galiu ikelt darbelio foto dar be remo  mirksiukas.gif

labai gražus darbelis 4u.gif o žiūrint vien tik į schemą spėliojau kas tai galėtų būti doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 07, 15:21)
...man tai didelis paskatinimas... 4u.gif

va dėl to ir reikia čia dėti darbelius biggrin.gif aš čia ne tik pasimokau iš savo klaidų, bet ir gaunu didelį spyrį į užpakalį netinginiauti ir judėti į priekį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 07, 14:21)
Ačiū...jei matei ir patiko tikrai MANO biggrin.gif
O va, kad TAVO man patinka, tai abejonių nėra thumbup.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif Ačiū, tavo naujasis irgi man patinka smile.gif

QUOTE(etaeta @ 2011 09 07, 14:24)
labai dailu, smagu butu pamatyti jau ireminta  4u.gif

Būtinai parodysiu mirksiukas.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 09 07, 14:59)

4u.gif
Atsakyti
Na, kadangi nieks nenorit pasidalint, kaip į biscorną įsiuvat viduriuką, tai pasirodau ką tik pagamintą taip, kaip išėjo. Niekaip nesuprantu, kur tą siūlą pakavot g.gif .
user posted image user posted image
O taip atrodo servėtėlė, per kurią lyginau. Madeira 1303 doh.gif Geria, kad nedidelis darbas, ir smarkiai neišsiliejo per visą siuvinuką. user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 09 07, 17:46)
Na, kadangi nieks nenorit pasidalint, kaip į biscorną įsiuvat viduriuką, tai pasirodau ką tik pagamintą taip, kaip išėjo. Niekaip nesuprantu, kur tą siūlą pakavot  g.gif .

Aš kai siuvu viduriuką, tai adatą su siūlu pabaigoj duriu šalia sagutės ir ištraukiu per kelis centimetrus nuo tos vietos. Nukerpu prie pat medžiagos (dar truputį ir paspaudžiu medžiagą) ir siūlas lieka ten viduje.
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 09 07, 12:33)
man Dzeines remas taip pat thumbup.gif  labai patenkinta juo, palengvejo darbas cool.gif

AQčiū 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 09 07, 16:00)
Aš kai siuvu viduriuką, tai adatą su siūlu pabaigoj duriu šalia sagutės ir ištraukiu per kelis centimetrus nuo tos vietos. Nukerpu prie pat medžiagos (dar truputį ir paspaudžiu medžiagą) ir siūlas lieka ten viduje.

drinks_cheers.gif taip ir aš darau
Atsakyti
O tai jūs tą duobutę vidury padarot ne su sagutėm kartu?
Atsakyti
Aš taip susinervinau su tuo BS, kad nukišau savo gaidelį kol kas toli į dėžę, neabejoju, kad po kiek laiko vėl turėsiu jėgų siuvinėti BS. Bet dabar užtad pasiėmiau meškiukus siuvinėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2011 09 07, 18:48)
O tai jūs tą duobutę vidury padarot ne su sagutėm kartu?

Na taip, susiuvant sagutes, gaunasi duobutė mirksiukas.gif Manau galima daryt kaip tau patogiau.
Atsakyti