Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Murkse, Xiuke ir P.Sh - saunuolės visos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos paaiskinkit nesuprantancioms kaip reiktu tokia schema atsispausdint dalimis ,ir kad gerai atsispausdintu.viena forumiete teiraujasi,nors ir as suzinot noreciau smile.gif

cia

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 23:56)
pravers...kazkaip ant aidos paprasciau susiskaiciuoja, bet cia...
bt dbr zinau, kad ant lino TIKRAI smagiau siuvinejasi thumbup.gif

suskaičiuoti labai sunku ant ewo ir lino, na bet verta 4u.gif aš visada skaičiuoju tik prie gero apšvietimo, ir kai akys nėra pavargę mirksiukas.gif ir pritariu murksei, kad per visą siuvinėjimą skaičiavimas yra pats bjauriausias darbas doh.gif
o dėl lino ir ewo - kai pabandžiau tai į aidą net nežiūriu, ant šių audinių ir smagiau siuvinėt, ir rezultatas daug gražesnis drinks_cheers.gif

QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 07:18)
Rodausi savo procesą. Eina sunkiai, nuobodu mėlyną foną siuvinėt  ax.gif  Darbą pagreitina įsigytas rėmas  biggrin.gif

verta su fonu pasikankinti dėl galutinio rezultato drinks_cheers.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 09:59)
Va taip atrodo mano procesai:

darbeliai atlikti labai gražiai, ir spalvos gražios 4u.gif tik tiek kad pats dizainas šis man asmeniškai nepatinka blush2.gif

Uodegyte, nežinau, gal ir eina kitaip, bet aš karpyčiau su Paint programa ir nereiktų ieškot jokių kitų būdų ir sukt sau galvos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 07 rugsėjo 2011 - 10:37
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 07, 10:22)
grazus darbukai  thumbup.gif antrojo kol kas nesimato,bet pirmojo spalvytes tokios svelnios ir grazios  smile.gif ka darysi su siais meilumais  ax.gif

4u.gif rėminsiu, angeliuką-dukrytei, pyragų merginą-draugei gimtadieniui.

QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 10:45)


4u.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 09 07, 11:29)
Murkse, Xiuke ir P.Sh - saunuolės visos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 07, 11:34)
darbeliai atlikti labai gražiai, ir spalvos gražios 4u.gif tik tiek kad pats dizainas šis man asmeniškai nepatinka blush2.gif

4u.gif o dėl dizaino-skonio reikalas, seniau man jie irgi nelabai buvo, dabar kažkaip pamėgau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 11:39)
4u.gif o dėl dizaino-skonio reikalas, seniau man jie irgi nelabai buvo, dabar kažkaip pamėgau smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif ir jeigu man nepatinka dizainas, tai niekada nesakau, kad darbas negražus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip biscornui tą sagytę pritvirtint? Siuvau keturgubu siųlu, kad susitrauktų nors kiek, tai nutrūko ir dar adata sulūžo doh.gif Na, tikrai smarkokai patempiau blush2.gif ... Tai pagaliau pavyko prisiūt - ale kur galą užkišt... Tiesa, kimšau į vidų vatą, nieko gudresnio neturiu, gal įdėjus sinteponą jis būtų minkštesnis, bet vistiek su tuo prisiuvimu g.gif
Atsakyti
Metaxa dekui uz ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 07, 11:29)
Murkse, Xiuke ir P.Sh - saunuolės visos  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 08:50)

4u.gif  jau bendradarbės išmegino rėmą. liko įvertintas ir išgirtas

thumbup.gif smagu girdėti kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 07, 13:13)
thumbup.gif  smagu girdėti kad patiko  thumbup.gif

kur jau ten nepatiks toks geras daiktas bigsmile.gif ir darbas greičiau vyksta, ir patogiau, ir ranka nepavargsta nes nereikia laikyt, o svarbiausia tai ir kaina ne kosminė drinks_cheers.gif

sugalvojau nusifotografuot procesą ir pasirodyt, kad pastūmėtumėt netinginiaut ir greičiau judėti pirmyn, bet apsižiūrėjau kad fotiką MB išsivežęs doh.gif
Atsakyti
man Dzeines remas taip pat thumbup.gif labai patenkinta juo, palengvejo darbas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:20)

Sobieska-labai grazi sirdele, ar schemu paieskoje yra schemute?


Ačiū ir...nežinau dėl schemutės, nes kai neseniai paėmiau adatą tai perdaug ir nesidomėjau. Širdutę siuvinėjau persipiešusi kryžiukus ant popieriaus lapo iš jau įrėminto darbuko aptikto interneto platybėse smile.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:55)
ikelsiu paskutini blush2.gif

atsiprasau uz didele ft...

Jaučiu silpnybę tokiems siuviniams

QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 07:18)

Rodausi savo procesą.

Tai ką matau yra labai,labai wub.gif ...gal ir aš kada pribręsiu tokiems siūliniams piešiniams rolleyes.gif

QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 09:59)

Labai graži smile.gif Jei neklystu mačiau tavo dekupažo darbelius, jie labai gražūs taip pat thumbup.gif


Ačiū...jei matei ir patiko tikrai MANO biggrin.gif

O va, kad TAVO man patinka, tai abejonių nėra thumbup.gif

Kadangi neapsisprendžiau, kur tą siuvinį dėsiu, tai laikinai rėmas bus NATURE

user posted image

O ir šitaip visai nieko biggrin.gif

user posted image
Atsakyti