Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 06, 23:59)
na ir viskas čia labai gražu, ir duodu jums  4u.gif už kantrybę rankiojant pavienius kryželius ant lino, žinau, ką tai reiškia mirksiukas.gif vienintelis minusiukas, kurį įžiūriu, tai žodis šilimos neišcentruotas, o  visa kita thumbup.gif

aciu 4u.gif

galejo per kryzeli buti arciau krasto, nemaniau kad m raide tokiaplati bus, uztat taip... verysad.gif bet visumoj lb nesimato...

va va pavieniai kryziukai-vargelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 06 rugsėjo 2011 - 22:19
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 23:18)
aciu 4u.gif

galejo per kryzeli buti arciau krasto, nemaniau kad m raide tokiaplati bus, uztat taip... verysad.gif bet visumoj lb nesimato...

va va pavieniai kryziukai-vargelis smile.gif

o tam, kad nenukreivoti, aš darau taip: išsirenku šriftą ir susirašau užrašą ant popieriaus taip plačiai, didelėm raidėm ir skaičiais. Tada po kiekviena raide susirašau skaičiukus, kiek ta raidė pagal schemą langelių užima, taip pat tarp tų skaičiukų įterpiu tarpus, jiems tarp raidžių skiriu po vieną langelį, tarp žodžių įvairiai, po 2-5 langelius. Tada susiskaičiuoju, kiek iš viso vienoj eilutėj mano tekstas užims kvadratėlių, ir išsimatuoju kiek iš viso turiu laisvų langelių į plotį. Tada iš laisvų langelių atimu naudojamų langelių sk ir padalinu iš dviejų. Ir tada žinau kiek langelių palikus nuo krašto siuvinėti pirmąją raidę. Ir niekad nenukreivoju thumbup.gif
tikiuosi suprantamai parašiau ir patarimas ateity pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 07, 00:30)

tikiuosi suprantamai parašiau ir patarimas ateity pravers  mirksiukas.gif

pravers...kazkaip ant aidos paprasciau susiskaiciuoja, bet cia...
bt dbr zinau, kad ant lino TIKRAI smagiau siuvinejasi thumbup.gif
Atsakyti
Na merginos saunuoles tokiu darbu pridejot bigsmile.gif Zaviuosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na o Sels tikrai moka schemas padaryt, jau ne syki isitikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 06, 22:36)
nagi nagi, kokia čia gėda nono.gif visų darbai yra labai gražūs ir visi yra unikalūs, o įkelti čia pasirodyti visuomet yra labai sveika: pagirs - bus tik stimulas siuvinėti dar ir dar, ir stengtis vis geriau ir gražiau, gausit šiek tiek kritikos - vėlgi savi pliusai, nes daugiau jau nė vienam darbe nedarysit tokių klaidų ir tuo pačiu darbeliai vis tobulės 4u.gif patikėkit, net jeigu darbeliuose ir kažkas negerai, tai niekas per galvą neduos, o tik patars, padės daugiau tų klaidelių nekartoti 4u.gif taip, kad, drąsiau mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif visiškai

QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:55)
ikelsiu paskutini blush2.gif

labai gražu. 4u.gif už liną biggrin.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 06, 23:30)
o tam, kad nenukreivoti, aš darau taip: išsirenku šriftą ir susirašau užrašą ant popieriaus taip plačiai, didelėm raidėm ir skaičiais. Tada po kiekviena raide susirašau skaičiukus, kiek ta raidė pagal schemą langelių užima, taip pat tarp tų skaičiukų įterpiu tarpus, jiems tarp raidžių skiriu po vieną langelį, tarp žodžių įvairiai, po 2-5 langelius. Tada susiskaičiuoju, kiek iš viso vienoj eilutėj mano tekstas užims kvadratėlių, ir išsimatuoju kiek iš viso turiu laisvų langelių į plotį. Tada iš laisvų langelių atimu naudojamų langelių sk ir padalinu iš dviejų. Ir tada žinau kiek langelių palikus nuo krašto siuvinėti pirmąją raidę. Ir niekad nenukreivoju thumbup.gif
tikiuosi suprantamai parašiau ir patarimas ateity pravers  mirksiukas.gif

thumbup.gif pats nemėgstamiausias dalykas siuvinėjant, bet visad skaičiuoju
Papildyta:
Rodausi savo procesą. Eina sunkiai, nuobodu mėlyną foną siuvinėt ax.gif Darbą pagreitina įsigytas rėmas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 06:18)
Rodausi savo procesą. Eina sunkiai, nuobodu mėlyną foną siuvinėt  ax.gif  Darbą pagreitina įsigytas rėmas  biggrin.gif

Bus grazi dovana,turbut? smile.gif
Atsakyti
Murkse grazu 4u.gif , vakar kazkaip krito ir man si schemute, labiau gal sniegena, betjau va fonas tikrai nuobodybe siuvinet doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 07, 06:18)
Rodausi savo procesą. Eina sunkiai, nuobodu mėlyną foną siuvinėt  ax.gif  Darbą pagreitina įsigytas rėmas  biggrin.gif

4u.gif labai dailu

Ir didelis ačiū visom už pagyras mano darbeliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 07, 08:31)
Bus grazi dovana,turbut?  smile.gif

ši bus sau, tiksliau mano vyrukui biggrin.gif šiemet tikriausiai nespėsiu advento kalendorių pasidaryt, o gal spėsiu ax.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 07, 09:09)
Murkse grazu 4u.gif , vakar kazkaip krito ir man si schemute, labiau gal sniegena, betjau va fonas tikrai nuobodybe siuvinet doh.gif  smile.gif

drinks_cheers.gif baisiai nuobodu, tas pats per ta pati. Bet kiek gulėt gali biggrin.gif Reikia gi po 3jų metų pabaigt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 07, 09:43)
4u.gif  labai dailu

Ir didelis ačiū visom už pagyras mano darbeliams  4u.gif

4u.gif jau bendradarbės išmegino rėmą. liko įvertintas ir išgirtas
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 12:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais 

Su keliais??? Čia visa kūva bigsmile.gif thumbup.gif Labai gražūs wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 13:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif

Labai graži smile.gif Jei neklystu mačiau tavo dekupažo darbelius, jie labai gražūs taip pat thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 06, 14:12)
rodausi ka siuo metu veikiu 

Bus gražu smile.gif

QUOTE(libaja @ 2011 09 06, 14:22)
Aš jau dabar girsiuos, girsiuos 

Labai mieli wub.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 14:52)

Puikios dovanėlės smile.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:55)
ikelsiu paskutini atsiprasau uz didele ft...

Man taip pat gražu tik paskutinis žodis krinta į akis, nes į dešinę "pavažiavęs"....


O aš laukiu algos ir tada darysiu didelį užsakymą iš kasiulų. Baigėsi siūlai besiuvinėjant, medžiagos kitam darbeliui suplanuotam neturiu, tai griebiausi dar vieno Tralala motyvo, bus draugei gimtadieniui. (truputį atostogauju, tai greitai einasi...)

Va taip atrodo mano procesai:
user posted image
Papildyta:
sorry už didelę nuotrauką, nemoku sumažint.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 10:59)

grazus darbukai thumbup.gif antrojo kol kas nesimato,bet pirmojo spalvytes tokios svelnios ir grazios smile.gif ka darysi su siais meilumais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 rugsėjo 2011 - 09:23
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 07, 09:59)
Va taip atrodo mano procesai:


mieli 4u.gif
Atsakyti