Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Oho, kiek po savaitgalio grožybių parodėt thumbup.gif reik ir man netinginiauti, o krutint savo "brolius kietuolius"
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 11:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif



Labai gražiai kraščiukas padarytas. Gal galit išduot paslaptį, kaip tai padaryt. Nes siuvinėju dabar RP širdutes ir nesugalvoju, kaip gražiai kraštą padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 12:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais  ax.gif  biggrin.gif


oho, kiek daug ir kaip grazu thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 06, 14:12)
rodausi ka siuo metu veikiu  ax.gif

bus thumbup.gif

QUOTE(libaja @ 2011 09 06, 14:22)
Dabar taip gražu pačiai  wub.gif

grazios sniegenos bigsmile.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 14:52)
Idesiu pasirodyti ka nuveikiau per rugpjuti

kokia gausybe graziu darbeliu taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 13:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais  ax.gif  biggrin.gif


Keliais blink.gif ? Jėzau, Džeine ar Tu kada nors miegi, valgai? Nuostabūs darbai, MTSA knygelė puiki, segtuvas irgi žavus, biskornas, adatinės, dėžutė - aš sužavėta thumbup.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 14:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif


Žavus dizainas, kruopštus atlikimas, nors kai pagalvoji, kokius šedevrus kuri dekupažinimo srityje, tai ir siuvinėjimas negali nepavykti - puiku!

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 06, 15:12)
rodausi ka siuo metu veikiu  ax.gif


Nematytas varlinas, Uodegyte, Tu visad pasirenki originalius dizainus, žaviuosi Tavo skoniu.

QUOTE(libaja @ 2011 09 06, 15:22)
Aš jau dabar girsiuos, girsiuos  tongue.gif


Šaunuolė thumbup.gif , visad gerbiu žmones už užsispyrimą, po šitiekos laiko grįžti prie užmesto darbelio reikia valios. O rezultatas gavosi labai puikus.

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 15:52)
Vaje kiek jus daug prirasete ir kiek groziu prigaminote  4u.gif .Idesiu pasirodyti ka nuveikiau per rugpjuti ir teks perziureti praejusia tema,nes ziuriu gerokai atsilieku  biggrin.gif
dovana mergaitei nauju mokslo metu pradziai. knygute naturalus linas, siulai dmc ir anchor. Skirtukas siuvinetas ant performancinio popieriaus(atrodo taip vadinasi), antra puse prisiuta medziagele ir apnerta


Na va, dar viena darbštuolė kur nei valgo anei miega blink.gif . Žavūs darbeliai, man aviukas labiausiai patiko ir pieštukinės, bet ir kiti darbeliai neprastesni.
Atsakyti
Džeine, prisidedu prie nuostabos, kada skirt laiko darbui, šeimai, galų gale miegui... arba kokio miklumo turi būt rankos bigsmile.gif lotuliukas.gif
visi darbeliai labai gražūs, ir kartu originalūs, bet labiausiai patiko receptų "knyga", galbūt todėl kad pati jau kokį mėnesį svajoju pasidaryti receptų knygą, bet niekaip nesugalvojau kaip ją daryti, kad receptus galėčiau dėti spausdintus - o štai ir idėja thumbup.gif 4u.gif

Sobieska, labai gražus ir kruopštus darbelis wub.gif

Uodegyte, gražus ir originalus darbelis bręsta 4u.gif

Libaja, pabaigti buvo tikrai verta drinks_cheers.gif man tokie paveikslėliai labai gražu, tik pačiai trūksta kantrybės pasiryžt pradėt tokį grožį, nes kažkodėl jau pažiūrėjus matyt, kad turėtų būt nelabai smagu siuvinėt blush2.gif first.gif jums už kantrybę 4u.gif

AGLYTE, dovanos mažiesiems nerealios wub.gif norėčiau ir aš tokių dovanų blush2.gif thumbup.gif ir jubiliejinis paveikslas super! thumbup.gif

QUOTE(A-Z @ 2011 09 06, 15:16)
dar yra Aleksote, Veiveriu g., pagrindine ta, uz sankryzos su Europos pr. Lino parduotuve, tokiam gelsvai-rusvam mediniam name. vienoj pusej gatves yra "furnituros" - visokiu uztrauktuku, pamusalu parduotuve, o kitoj pusej "audiniai". ten pigu.

ir dar yra nezinau gal ten gertrudos g. - pries buvusia Skalsa, db teismas. 1a yra irgi visokiu siuvinejimo reikmenys, o 2a audiniai. pirkau ten pilko naturalaus lino, lyg po 20lt/m. lygiai suaustas, gerai siuvinejasi.

na ir laisves yra  pries centrini knygyna "lino namai".

tai visur gi kerpa kiek reikia, gali ir puse metro pirkti. o plotis medziagu gi didelis, ir po 1,50m buna. tai dar kelias uzrasines padarysi;-)

aš noriu ir kitom knygelėm panaudoti tą liną, o perkant paprastą "befirmį" liną daug pigiau išeina, paskutinė kartą pirkau baltą liną tai už 40*150 berods sumokėjau 8Lt, o kasiūluose įsivaizduoju kiek būčiau paaukojus pinigėlių doh.gif smile.gif ačiū už pagalbą, bandysiu visur pereiti ir ieškoti, nes laikas spaudžia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 06 rugsėjo 2011 - 17:41
Ačiū už komplimentus manajai širdutei...iškart drąsiau pasidarė čia užsukt, dėkui, kad nenušvilpėt...Dzeine, murkse mirksiukas.gif ...tikrai malonu jus čia susitikt...
ir didelis ačiū elzeda-smagu, kai esi atpažįstama lotuliukas.gif

KaipTaipKaip...širdutės krašteliai yra apsiūti , tiksliau į ją įsiūta dalis tokios banguotos juostelės, ji beveik visur laisvai parsiduodama. 4u.gif
Atsakyti
Visom po 4u.gif už kalną darbų! biggrin.gif

Džeine, na ir padirbėjai... Smagi dėžutė gavosi, ir MTSA knygutė žavinga thumbup.gif

QUOTE(libaja @ 2011 09 06, 14:22)
Aš jau dabar girsiuos, girsiuos  tongue.gif
Vakar vakare užbaigiau darą, pradėtą 2008 m. rudenį  lotuliukas.gif


O, šitą gerą jausmą ir aš žinau - kai po kelių metų pribaigi tokį visai ne per didžiausią darbą ir galiausiai užsidedi diiidelį pliusą biggrin.gif Šaunuolė thumbup.gif

Apie dekupažus čia užsiminėt... Aš va labai sudėtingai kaupiuosi gaminti dėžutę su siuvinėtu dangteliu ir pagal planą dalis dėžutės turėtų būti dekupažinta, bet man kol kas visiška mįslė, kaip gražiai tai atlikti. Bandžiau kartą, bet darbas toks "netobulas", mėgėjiškas gavosi... Tai va ir mąstau - kaip nesugadinti gražiai išsiuvinėto darbo netobulai dekupažinta dėžute... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafaite @ 2011 09 06, 09:15)
sveikos merginos,
gal kuri esate uzmaciusios kur yra pigiai nusipikrti DMC siuliuku?
o gal kuri uzsieni gyvenate  ax.gif  ten tai tikrai pigiau yra.

nelabai suprantu,ka uzsieniu laikote?bet tikrai niekur pigiau nemaciau g.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 10:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais  ax.gif  biggrin.gif

nieko sau darbu gausa blink.gif saunuole thumbup.gif tikra auksaranke thumbup.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 11:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif

graziai pateikta thumbup.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 12:52)

o jau avyte thumbup.gif thumbup.gif
idomi varlyte ir mielos sniegenos drinks_cheers.gif visoms po dideli dideli 4u.gif
Atsakyti
o jau darbu darbeliu, tikrai Dzeine, kada miegat? MTSA LB PATIKO... 4u.gif
Sobieska-labai grazi sirdele, ar schemu paieskoje yra schemute?

sniegenos wub.gif

o aviuka sona esu ir as issiuvinejusi, galvoju ilaminuot, kazkuri mergina rase, kad laminuot galima skirtukus g.gif

Uodegyte suranda vis nematytu ... thumbup.gif

esu pasiuvinejusi kelis darbelius, bet man geda ir imest cia, Jusu juk superiniai cia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 06 rugsėjo 2011 - 21:22
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:20)
esu pasiuvinejusi kelis darbelius, bet man geda ir imest cia, Jusu juk superiniai cia wub.gif

nagi nagi, kokia čia gėda nono.gif visų darbai yra labai gražūs ir visi yra unikalūs, o įkelti čia pasirodyti visuomet yra labai sveika: pagirs - bus tik stimulas siuvinėti dar ir dar, ir stengtis vis geriau ir gražiau, gausit šiek tiek kritikos - vėlgi savi pliusai, nes daugiau jau nė vienam darbe nedarysit tokių klaidų ir tuo pačiu darbeliai vis tobulės 4u.gif patikėkit, net jeigu darbeliuose ir kažkas negerai, tai niekas per galvą neduos, o tik patars, padės daugiau tų klaidelių nekartoti 4u.gif taip, kad, drąsiau mirksiukas.gif
Atsakyti
ikelsiu paskutini blush2.gif

ant lino smagu siuvineti, bet gan sunkoka siuvineti atskiras detales, kai viskas ne vienoj vietoj... doh.gif nemoku paaiskint, kai pav eina vientisai daug smagiau siuvinejasi...
zodzius kazkuri is Jusu pasufleravusi buvo, tai kazka sudeliojau, aciu wub.gif

user posted image

remelis siaip uzdetas, del vaizdo bendro, nes bus visai kitas...
atsiprasau uz didele ft...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 06 rugsėjo 2011 - 21:55
QUOTE(xiuke @ 2011 09 06, 22:55)
ikelsiu paskutini blush2.gif

ant lino smagu siuvineti, bet gan sunkoka siuvineti atskiras detales, kai viskas ne vienoj vietoj... doh.gif nemoku paaiskint, kai pav eina vientisai daug smagiau siuvinejasi...
zodzius kazkuri is Jusu pasufleravusi buvo, tai kazka sudeliojau, aciu wub.gif

remelis siaip uzdetas, del vaizdo bendro, nes bus visai kitas...
atsiprasau uz didele ft...

na ir viskas čia labai gražu, ir duodu jums 4u.gif už kantrybę rankiojant pavienius kryželius ant lino, žinau, ką tai reiškia mirksiukas.gif vienintelis minusiukas, kurį įžiūriu, tai žodis šilimos neišcentruotas, o visa kita thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 06 rugsėjo 2011 - 22:02