Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif

user posted image

Atsakyti
Gavus leidima rasau cia nes labai daug laiskiuku i AZ gavau.
Taigi del schemu gamybos ir kainos rasykite mamytei Ssl arba el.pastu s.step81@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 12:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif

thumbup.gif smagu, kad gryžai prie seno pomėgio
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 12:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais  ax.gif  biggrin.gif



bet kokie visi gražūs wub.gif
labiausiai įstrigo paskutinis darbas
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2011 09 06, 13:08)
Pirmasis babandymas prisiminti siuvinėjimą po laaaabai ilgo laiko tarpo smile.gif


thumbup.gif jau gyriau, bet pagirsiu dar. Labai gražus darbelis 4u.gif
Atsakyti
rodausi ka siuo metu veikiu ax.gif

user posted image

gausis:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 rugsėjo 2011 - 13:13
Aš jau dabar girsiuos, girsiuos tongue.gif

Vakar vakare užbaigiau darą, pradėtą 2008 m. rudenį lotuliukas.gif Pradėjau ir atšoko fantazija - toooks sudėtingas pasirodė, kad atidėjau ilgam ilgam laikui. Vis po gabaliuką, po kelis kryželius, o vakar vat ėmiau ir finišavau. Dabar taip gražu pačiai wub.gif
user posted image

Ir nors spalvos konvertuotos labai skiriasi nuo originalo, bet visai nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 06 rugsėjo 2011 - 13:30
Sobieska, nerealiai pasakiška wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Uodegyte, superinis varlinas bus thumbup.gif
Libaja, mieli paukštukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milzinukas: 06 rugsėjo 2011 - 13:39
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 12:08)
šie visi grožiai jau padovanoti, todėl ir rodytis galiu  blush2.gif  Ačiū


Labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Vaje kiek jus daug prirasete ir kiek groziu prigaminote 4u.gif .Idesiu pasirodyti ka nuveikiau per rugpjuti ir teks perziureti praejusia tema,nes ziuriu gerokai atsilieku biggrin.gif
dovana mergaitei nauju mokslo metu pradziai. knygute naturalus linas, siulai dmc ir anchor. Skirtukas siuvinetas ant performancinio popieriaus(atrodo taip vadinasi), antra puse prisiuta medziagele ir apnerta

user posted image

Dovana dvyniams "ir vienoda ir skirtinga" piestukines ir skirtukai,piestukines siuvau pati,skirtukai siuvineti taip pat ant to spec.popieriaus.

user posted image

o cia anksciau issiuvinetas ,tik dabar nuotrauka gavau,nes pati padovanojau ir pamirsau nufotografuoti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 05, 22:05)
reikia kauniečių pagalbos:
užsisakė iš manęs užrašinę padaryti, reikia tam tinkamo lino (spalva natūrali arba dar šiek tiek tamsesnė). Iš kasiūlų nenoriu dėl kainos, nelabai apsimoka... buvau Vilniaus g. esančioj parduotuvėj prieš kelias dienas, sakė kad neturi ir ko gero greitu laiku neturės... buvau bazėse 5 sandėlyje, ten irgi negavau... kur dar Kaune galima būtų ieškoti lino? 4u.gif


dar yra Aleksote, Veiveriu g., pagrindine ta, uz sankryzos su Europos pr. Lino parduotuve, tokiam gelsvai-rusvam mediniam name. vienoj pusej gatves yra "furnituros" - visokiu uztrauktuku, pamusalu parduotuve, o kitoj pusej "audiniai". ten pigu.

ir dar yra nezinau gal ten gertrudos g. - pries buvusia Skalsa, db teismas. 1a yra irgi visokiu siuvinejimo reikmenys, o 2a audiniai. pirkau ten pilko naturalaus lino, lyg po 20lt/m. lygiai suaustas, gerai siuvinejasi.

na ir laisves yra pries centrini knygyna "lino namai".

tai visur gi kerpa kiek reikia, gali ir puse metro pirkti. o plotis medziagu gi didelis, ir po 1,50m buna. tai dar kelias uzrasines padarysi;-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 06 rugsėjo 2011 - 14:20
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 06, 14:12)
rodausi ka siuo metu veikiu  ax.gif

procesa ir pasirinktas darbas thumbup.gif

QUOTE(libaja @ 2011 09 06, 14:22)
Aš jau dabar girsiuos, girsiuos  tongue.gif

šaunuolė biggrin.gif tikrai šaunūs paukšteliai. vakar vakare ir aš bent pusvalandžiui prisėdau prie kryžiukų. labai noriu pabaigt, nedaug likę. spalvos taip pat konvertuotos bet gausis liuks. Mano darbelis taip pat priš 2-3 metus atidėtas biggrin.gif tiesa taip pat paukštelis. Va kiek sutapimų lotuliukas.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 06, 14:52)
Vaje kiek jus daug prirasete ir kiek groziu prigaminote  4u.gif .Idesiu pasirodyti ka nuveikiau per rugpjuti ir teks perziureti praejusia tema,nes ziuriu gerokai atsilieku  biggrin.gif
dovana mergaitei nauju mokslo metu pradziai. ]

kiek daug gražių darbelių. Po balioną kiekvienam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milzinukas @ 2011 09 06, 15:38)

Uodegyte, superinis varlinas bus  thumbup.gif




QUOTE(murkse @ 2011 09 06, 16:19)
procesa ir pasirinktas darbas  thumbup.gif


aciu,po savaites rodysiuos pabaigta thumbup.gif
Atsakyti