Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno l/d Žiedelis vaikučių mamos

Čia buvo ne spektaklis. O absurdas. Tie kasmėnesiniai spektakliai - tikrai geresni normalūs.
O kažkuri auklėtoja sakė, kad čia direktorė pati užsakinėjo.... o jos nebuvo....
Atsakyti
tai taip mazeliai 2metei dukrai tai ten dzin buvo..bet vyresniems tai tikrai nesamone...
ir is vis kazkin kodel su vyresniais vaikais nedaro jokiu vaidinimu? nes mano 4 mete dukra tai laisvai ismoktu eilerastuka koki. Dabar cia nesamone ir chaosas buvo..
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2011 12 30, 10:50)
tai taip mazeliai 2metei dukrai tai ten dzin buvo..bet vyresniems tai tikrai nesamone...
ir is vis kazkin kodel su vyresniais vaikais nedaro jokiu vaidinimu? nes mano 4 mete dukra tai laisvai ismoktu eilerastuka koki. Dabar cia nesamone ir chaosas buvo..

pernai buvo vaidinimai. Auklėtoja sakė, kad kas antri metai vaikai vaidina. Pernai mano kiškutis vaidino.
Atsakyti
Absurdas, o ne renginys. snieguoles zodzio neislemena doh.gif
vaikai graziai padainavo ir eilerascius padeklamavo, o tie tik stovejo nezinodami kas vyksta doh.gif
Atsakyti
mano vyresnioji eziuku gr. nei pernai nei siemet nieko nedare..ar cia aukletojos apkerpeje pas mus? g.gif
Atsakyti
labas,
kaip jums ideja palikt vaikus iki 19h? as tai gavau bart nuo mazosios, pareiske, kad jei taip ilgai nepasiimsiu, tai daugiau ji i darzeli neis doh.gif tai nebepraktikuoju.
tai ziuriu vakar jau su nusmukusia kiepsha po lauka manoji laksto g.gif nepatinka sad.gif tikiuosi, atsitiktinai cia taip.

ka manot ?
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2012 03 08, 16:06)
labas,
kaip jums ideja palikt vaikus iki 19h? as tai gavau bart nuo mazosios, pareiske, kad jei taip ilgai nepasiimsiu, tai daugiau ji i darzeli neis doh.gif tai nebepraktikuoju.
tai ziuriu vakar jau su nusmukusia kiepsha po lauka manoji laksto g.gif nepatinka sad.gif tikiuosi, atsitiktinai cia taip.

ka manot ?

as saviske su asarom paimu ax.gif nori likti ilgiau, nes eina i lauka vakare. kai buvo pirmadieni -antradieni zvarbus vejas, tai emiau 5val, vakar leidau pabuti ilgiau lauke, paemiau po 6val.
niekas nevercia juk imti 19val ax.gif
Atsakyti
versti nevercia bet savotiskai terorizuoja...bet jau pas mano vyresnaja eziuku gr. ateini po 17 val tai aukletojos bumba mazdaug ko cia atejai doh.gif

as suprantu, kad jom striuka., bet man pirmiausia yra vaiko interesai. va vyresnioji nevalgo omleto (niekada) tai vakar sedejo be vakarienes, i lauka nebuvo iseje...tai kokia prasme palikti ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 03 08, 16:50)
versti nevercia bet savotiskai terorizuoja...bet jau pas mano vyresnaja eziuku gr. ateini po 17 val tai aukletojos bumba mazdaug ko cia atejai doh.gif

as suprantu, kad jom striuka., bet man pirmiausia yra vaiko interesai. va vyresnioji nevalgo omleto (niekada) tai vakar sedejo be vakarienes, i lauka nebuvo iseje...tai kokia prasme palikti ilgiau?

kai i lauka neina ir as nematau prasmes drinks_cheers.gif nes kaip bebutu griztam is darbo namo, o paskui dar reikia vel i darzeli eiti doh.gif
Atsakyti
tai vat nevercia, bet spaudima tai daro doh.gif
jau ir taip nepatogu grizus is darbo paskui vel kazkur eit. o dar ir vaikas nepatenkintas
Atsakyti
Kokį dar spaudimą? Atsikratykit kompleksų biggrin.gif Kada nori - tada pasiimi vaiką biggrin.gif Jau čia tai absurdas visai.
Man daug labiau nepatinka, kad neina po vakarienės iš karto į lauką... laukia KAŽKO grupėj dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2012 03 09, 17:15)
tai vat nevercia, bet spaudima tai daro doh.gif
jau ir taip nepatogu grizus is darbo paskui vel kazkur eit. o dar ir vaikas nepatenkintas

tai tada ir nepalikinekit ilgiau mirksiukas.gif
Atsakyti