Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno l/d Žiedelis vaikučių mamos

Kad neterštume informacinio pobūdžio temos - gal pamėginam čia pabendrauti?
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2011 09 01, 21:04)
Kad neterštume informacinio pobūdžio temos - gal pamėginam čia pabendrauti?

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif kaip nuotaikos? maniskis siandien miegojo su visais,tai dziaugiaus labai wub.gif
Atsakyti
Mano mažiukei šiandien antra diena buvo - vakar 2,5val išbuvo be ašarų, mane išleido išeiti, o šiandien nuo pat išėjimo verkė... po valandos jau auklėtoja rašė, kad vis dar verkia, paskui nusiramino, pabuvo iki miegelio jau linksma. Kai atėjau irgi džiaugėsi. Auklėtojai pažadėjo, kad nebeverks kitą kartą biggrin.gif
Na, bus matyt.
Atsakyti
ka manot, ar reik atsisveikint su vaiku ji atvedus (na kad negalvotu kad mama kazkur eme ir isnyko ant visam), ar pasiplaut paslapciom, kai nemato ir nesusigraudina?
Atsakyti
Gal jei nesigraudina ir paskui neverkia galima ir pabėgti, bet šiaip tai geriau atsisveikinti ir pažadėti grįžti.
Mano manęs nepaleidžia, negaliu taip pasiplauti.... ir vyresnėlis nepaleisdavo... Tai verkiantį vaiką turiu auklėtojai į rankas atiduoti....
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2011 09 05, 14:37)
Gal jei nesigraudina ir paskui neverkia galima ir pabėgti, bet šiaip tai geriau atsisveikinti ir pažadėti grįžti.
Mano manęs nepaleidžia, negaliu taip pasiplauti.... ir vyresnėlis nepaleisdavo... Tai verkiantį vaiką turiu auklėtojai į rankas atiduoti....

nu va ir pas mane tas pats. jei nueina tai pasiplaut galima, bet kazkaip negrazu gal, kad eme mama ir isnyko. o kai jau atia, tai i asaras ir aukletoja nusinesa.
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2011 09 05, 15:44)
nu va ir pas mane tas pats. jei nueina tai pasiplaut galima, bet kazkaip negrazu gal, kad eme mama ir isnyko. o kai jau atia, tai i asaras ir aukletoja nusinesa.


as irgi siandien palikau su asarom unsure.gif nusinese aukletoja, sakiau iki, mama darban keliauja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2011 09 05, 15:44)
nu va ir pas mane tas pats. jei nueina tai pasiplaut galima, bet kazkaip negrazu gal, kad eme mama ir isnyko. o kai jau atia, tai i asaras ir aukletoja nusinesa.

tai kad mane ne taip supratai, mano nenueina nuo manęs, visai nepaleidžia fiziškai, bėga visur paskui jei tik per žingsnį pasitraukiu....
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2011 09 05, 16:47)
tai kad mane ne taip supratai, mano nenueina nuo manęs, visai nepaleidžia fiziškai, bėga visur paskui jei tik per žingsnį pasitraukiu....

nia nia tai as apie tai, kad reik verkianti aukletojai duot.
siandien stovejo apsikabinus ir zliumbe. tai dabar as pasimetus, nepatinka man pasiplaudinet. nes irgi buvau tos minties, kad reiktu atsisveikint. bet kad va, reksniukas doh.gif bet paskui diena lyg nebecypsejo, tai gal vis delto geriau atsisveikint ir kaip tu sakai pazadet sugrizti ax.gif
Atsakyti
laba vakareli 4u.gif mes sergam jau trecia sav.. verysad.gif tik kita pirmadieni pasirodysim, kaip ten su pirkinukais? yra jau suma pinigeliu,kuria reik duot mamytei/-ems, kurios kazzka pirkot? 4u.gif
o ar pirkot visus guasus,teptukus,skalbim priemones ar nusprendet gal pinigelius rinkti?
kaip ar nesergat? kieno nemiegodavo,gal jau be asaru lankot? kokios naujienos? mes atsilikom nemazai turbut unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Indus aš pirkau smile.gif Po 8Lt rinkom už juos ir pagalves.

Dar lovas ir spinteles perkam trūkstamas - užsakyta jau, bet tiksli suma vėliau bus aiški, kažkur apie 55Lt bus nuo kiekvieno vaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saksona: 03 spalio 2011 - 20:32