Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(Muera @ 2011 11 01, 14:51)
jau sake pagal echo, kad nebus visai maziukas  doh.gif ir anksciau laiko nesirodo.. pradedu bijot gimdymo
o tu dukra pati gimdei?

o kokią paslaptį nešioji, ar žinai?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 11 01, 22:58)
o kokią paslaptį nešioji, ar žinai?


berniukas biggrin.gif is karto parode savo grozybes, net man nesuprantanciai seseliu teatro akivaizdu buvo
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 11 02, 08:41)
berniukas  biggrin.gif is karto parode savo grozybes, net man nesuprantanciai seseliu teatro akivaizdu buvo

bigsmile.gif kaip faina, gretos vel dideja,sveikinimai!!! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Muera, tu dar cia???? kai paskaitinejau tai jau galima suprast, kad jau betkuria minute bus. smile.gif mes laikomes puikiai, lyg ir norejom pradet sirgt, bet atsilaikem. pas senelius kaime issilakste visos ligos ligeles
Atsakyti
Sveikos mamytes:)pasirodau ir as trumpam:)Musu mazoji jau pradejo lankyti darziuka *Marijos Montesori* pradzia labai sunki buvo,tai nuo rugsejo jau tik dabar pradejome pasilikti visai dienelei ax.gif Isvedu ir visa diena man jos taip truksta namuciuose,kaip apsiprasti,net paciai sunku blush2.gif Toks jausmas,kad as labiau stresuoju:) Su ligelemis dar perdaug nedraugaujame,tai tikrai dziaugiames,kad taip augame ir tobulejame,labai patinka man sis darzelis,o ir aukletojos nuostabios ir aplinka gera,tai tiek,sveikinimai busimoms mamytems 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Pasirodom truputuka:) user posted image
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2011 11 02, 13:31)
Pasirodom truputuka:) user posted image


wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
Musu helowynas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(darara @ 2011 11 03, 00:50)
Musu helowynas smile.gif




kokia feja wub.gif wub.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS...Ui kokie grožiai...Darara, tavo panelė kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 11 01, 14:51)
jau sake pagal echo, kad nebus visai maziukas  doh.gif ir anksciau laiko nesirodo.. pradedu bijot gimdymo
o tu dukra pati gimdei?

Manoji irgi nenorėjo skubėti. Jai gera buvo mano pilve. Nebijok, juk jau antras lelius, bus gal lengviau.
Aš nepagimdžiau pati. Ekstrinis CP, nes per didelė ji man pasirodė, nors atėjau iki pats stangų. Todėl, kai laukiaus Džiugo apie natūralų gimdymą svarsčiau tik pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2011 11 02, 15:31)
Pasirodom truputuka:)

nuostabi katyte-voveryte wub.gif

QUOTE(darara @ 2011 11 03, 01:50)
Musu helowynas smile.gif

Mazoji feja wub.gif Pirma kart pamaciau Tavo didyji vyra- Tavo kopija wub.gif
Atsakyti