Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(zuikyte @ 2011 10 27, 13:22)
Muera, isvaiskciosi ir greit pagimdysi mirksiukas.gif
Bent as su antra menesi vaiksciojau su skausmais ir vis alia gimdziau doh.gif  o paskui vos spejau i ligonine nuvaziuot ir klecke jau ant ranku turejau wub.gif


na man ne paruosiamieji, o kirksnys ir dubuo, bet taip nerealiai, einu kaip invalide, sedet ilgai negaliu.. ir automatiskai kai pastoviai ant itampos tai ir nuotaika nekokia.. na bet tiek beliko

QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 13:30)
laikykis, kiek nedaug ir beliko...ar susidėjus daiktus esi? nedelsk, o bus kaip man... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Net dabar atsiminus tą strioką baisu daros... blink.gif

QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 13:35)
Muera, o tu dar dirbi...kažkada lyg kažką minėjai...kad gali tekti?


jo tase praktiskai sukrauta.. laukiu nesulaukiu kada vaikinukas lys lauk..
aciu D... dirbt nebeprireike, ipuole is Elijos laikotarpio VPA i ta perioda.. tai net nusiseke galim sakyt..
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 13:38)
Žinok tikrai va taip va FIT...37 savaičių, tikrai nelaukiau...Ramiai nuėjau miegoti, o už valandos vyrą teko kelti...Geras "veidelis" buvo... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip tavo pupos, jau abi į darželį eina? Kada brolio ieškosit? lotuliukas.gif

Jetus nu ir istorija tavo nereali doh.gif lotuliukas.gif

Mergiotes mano normaliai, zygiuoja darzan abi, aisku pasergam karts nuo karto, bet siaip normoj, tikiuos neisisirgs, bo mamai i darba tuoj doh.gif alia nenoriuuuu schmoll.gif
Mazoji puikiai lopsyje, lb bijojau, bet... mamai turbut labiau stresas buvo nei jai lotuliukas.gif negaliu vakarais istemt, neina i psio, uzdaro duris man pries nosi ir sako atia lotuliukas.gif
Dicke irgi thumbup.gif
Na kompaneiskos jos pas mane ax.gif
Bet namie durdomas, kai abi grizta stogas kilojas doh.gif lotuliukas.gif
Taip kad brolis galbut...kazkada....o gal ir ne, nes dabar neisivaizduoju jei dar butu trecias doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Muera @ 2011 10 27, 17:29)
na man ne paruosiamieji, o kirksnys ir dubuo, bet taip nerealiai, einu kaip invalide, sedet ilgai negaliu.. ir automatiskai kai pastoviai ant itampos tai ir nuotaika nekokia.. na bet tiek beliko

Man saremiai irgi krtais uzeidavo tik, siaip viska skaudejo doh.gif sedet irgi negaledavau, guledavau ant grindu, nes visur blooogai buvo doh.gif jetus kai prisimeni...
Atsakyti
'
QUOTE(zuikyte @ 2011 10 27, 20:03)


Man saremiai irgi krtais uzeidavo tik, siaip viska skaudejo doh.gif  sedet irgi negaledavau, guledavau ant grindu, nes visur blooogai buvo  doh.gif  jetus kai prisimeni...

Tiesa, pamenu, vieną dieną darbe buvo paruošiamieji...tai matyt veidukas pasikeitė, nes kolega klausė "kas"?
Dėl trečio, zuikyte, tai viskas normalei, kaip sakoma, triukšmas belekoks, nesvarbu jau kiek rėkiančių...
Tai grįši į senajį darbą, ar naujo ieškosi???
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 20:18)
'
Tiesa, pamenu, vieną dieną darbe buvo paruošiamieji...tai matyt veidukas pasikeitė, nes kolega klausė "kas"?
Dėl trečio, zuikyte, tai viskas normalei, kaip sakoma, triukšmas belekoks, nesvarbu jau kiek rėkiančių...
Tai grįši į senajį darbą, ar naujo ieškosi???


Tikiu kad ar 2 ar 3 jau nelb svarbu, triuksmas tas pats lotuliukas.gif

Griztu i senaji darba ax.gif oi laukia laukia, manes jau 4metus laukia blink.gif Aisku faina, bet bijau nuvilti, nes visiskai iskritus is rinkos, apskritai atitrukus nuo tokio gyvenimo, tai lb bijau kad nenuvilciau kai tiek lauke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikyte @ 2011 10 27, 21:36)
Tikiu kad ar 2 ar 3 jau nelb svarbu, triuksmas tas pats  lotuliukas.gif

Griztu i senaji darba ax.gif  oi laukia laukia, manes jau 4metus laukia blink.gif  Aisku faina, bet bijau nuvilti, nes visiskai iskritus is rinkos, apskritai atitrukus nuo tokio gyvenimo, tai lb bijau kad nenuvilciau kai tiek lauke unsure.gif

Nežinau ką ir kur dirbai...bet va sugrįžti irgi bijojau, nes ir sistema pasikeitus ir darbo programos, įstatymai, bet buvo lengviau nei tikėjausi...Greitai adaptavausi, nes žmonės aplink geranoriški ir kantrūs buvo... thumbup.gif Viskas bus gerai.
Atsakyti
Apie triuksma as patyliu doh.gif , pas mus dabar namie 4 laksto(sese su sunum kartu gyvena), o dar Nikas su Tioma panasaus amziaus , tai pestyniu , verkimo , lakstymo..patyliu, o i parduotuves su visais isvaziavus irgi buna laabai linksma doh.gif ...bet buna ir graziu dienu biggrin.gif , kai visi kartu piesia , stato , laksto lauke...
Atsakyti
As irgi kartais pagalvoju, o kas butu jei dar trecias butu... blink.gif doh.gif buna momentu, kai nuo mano dvieju stogas kilnojas, kai jie laksto duodas, cia juokias, cia jau uz 10 sekundziu verkia, nes uzgavo vienas kita, cia jau pesas, cia vel cypia is dziaugsmo.
TO triuksmo ir bardako tai per akis doh.gif BET... man vistiek taip gera, kad jie yra du. Kaip jiems smagu dabar. Kiekviena vakara, kai griztam visi i kruva i namus, tai jie prisimasto visokiausiu zaidimu. Labai megsta abu lipdyti is modilino, daro patiekalus mums is jo, saulytes, suniukus, piesia akvarele labai smagiai, paskui ant saves papiesia, paskui ant rubeliu lotuliukas.gif ant parketo lotuliukas.gif zodziu, menas neturi ribu lotuliukas.gif
AS galeciau ziureti ir ziureti, kaip graziai jie zaidzia arba kampuke kur susede, ar sugule ant sofos kazka ten snekas abu, brolio ir seses paslaptimis dalinasi wub.gif o kai pastebei, kad teveliai ziuri, tai sukrykstauja suokalbininkaim, tokia zbitkiska sypsena ismeta, atseit, "nesitikekit, nesuzinosit ka mes cia sugalvojom" hihihi.gif friends.gif

surmulio ir bardako daug su jais, bet tylos namuose jau neisivaizduoju. Kai jie uzmiega vakare aisku smagu su vyru pasidziaugti tyla biggrin.gif , bet tikrai nenoreciau jos ilgam. rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(Silence @ 2011 10 28, 14:33)
surmulio ir bardako daug su jais, bet tylos namuose jau neisivaizduoju. Kai jie uzmiega vakare aisku smagu su vyru pasidziaugti tyla biggrin.gif , bet tikrai nenoreciau jos ilgam.  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darara @ 2011 10 28, 12:17)
Apie triuksma as patyliu doh.gif , pas mus dabar namie 4 laksto(sese su sunum kartu gyvena), o dar Nikas su Tioma panasaus amziaus , tai pestyniu , verkimo , lakstymo..patyliu, o i parduotuves su visais isvaziavus irgi buna laabai linksma doh.gif ...bet buna ir graziu dienu biggrin.gif , kai visi kartu piesia , stato , laksto lauke...

Mes kai išeiname į parduotuves, o dar dažnai ir sesė su trim prisijungia, tai atrodom kaip taboras....kleganti minia...
Silance, aš irgi nenorėčiau tuščių namų, tylos ir ramybės...visada norėjau didelės šeimos...dabar turiu...Aišku, vakare smagu pasėdėti ramiai, bet rytai, bet to klegesio būtų tušti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 28 spalio 2011 - 23:19
Sveikos, klegesys yra gerai, bet vistik kartais norisi ramybes biggrin.gif . Man jau praejo noras treciam. Galvoju vistik gerai, kad jo mum nepavyko susigaminti ax.gif .

Paskutinis daiktas liko is Seviliuko. Gal kam reikia maitinimo kedutes, kaip tik noriu parduoti 4u.gif. Busim atsisveikine su visais leliukiniais priborais hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 30 spalio 2011 - 12:01
QUOTE(yazmin @ 2011 10 26, 10:11)
ezra, nera konkrecios priezasties, bet kai yra su kuo palyginti... Kazkokia bendra atmosfera ne ta... Nors ir vieta gera, ir aukletojos myli vaikus, tik auklyte ragana doh.gif Gal akletojoms iniciatyvumo truksta, dar kazkas...


Aišku. smile.gif
QUOTE(Silence @ 2011 10 26, 13:18)
Klausykit, ka kaledom dovanu galvojat vaikuciam?


Aš Džiugui jau turiu konstruktorių, nes jie mums pasiteisinę yra. Na, ir dar automobiliai, bet konstruktoriai viršų ima.
QUOTE(yazmin @ 2011 10 26, 15:34)
Imetu kelias Gretes foto


wub.gif Gražuolė. Ale, ko gero pažinčiau, nes iš tos pačios "serijos" visos sesutės. biggrin.gif
Ot, buvau nustebusi, kai jūsų tėvelis mus atpažino po tiek laiko nematymo. biggrin.gif
QUOTE(Muera @ 2011 10 27, 13:13)
Elija nesiojant taip klubu ir tarpvietes neplese, paskutinem dienom tik su skausmu judu

Ui, kaip tave suprantu. man taip buvo su dukra. Po to supratau, kodėl - svoris jos buvo toks gerokai nemenkas.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 10 31, 23:37)
Ui, kaip tave suprantu. man taip buvo su dukra. Po to supratau, kodėl - svoris jos buvo toks gerokai nemenkas.


jau sake pagal echo, kad nebus visai maziukas doh.gif ir anksciau laiko nesirodo.. pradedu bijot gimdymo
o tu dukra pati gimdei?
Atsakyti