Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

Grete kokia grazute bigsmile.gif
Nu super greitai auga tie vaikai ax.gif

Klausykit, paneles, jei netycia isgirsit ka apie aukles, praneskit man smile.gif Tikrai labai reikia, ieskom patikimo, mylincios vaikus moters.
Gal jusu mamu drauges kokios ar siaip pazistamos ieskos tokio darbelio blush2.gif
Na, jei netycia isgirsit, rasykit, busiu labai dekinga
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(yazmin @ 2011 10 26, 14:34)
Imetu kelias Gretes foto



Grazuolyte wub.gif wub.gif wub.gif

Silence- sveikateles tavo vaikuciams 4u.gif

Nikui snd mokyklelej halloweeno svente, tai isejo pasipuoses siksnosparniu biggrin.gif , mokyklelej pasitiko direktore apsirengusi drakula , aukletojos -raganos biggrin.gif , o nuo ryt ir miesteli prasideda svente tai visa savaitgali nusimato renginiu thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki...ogo kokie visi vaikai paaugę...greiatas tas laikas... 4u.gif Gaila, Ugnetos foto pražiopsojau...neberodo man...
Silence, svaikatos tavo mažiukams...
Dėl kalėdinių dovanų mąstau ir aš...sunki užduotis... lotuliukas.gif
Kaip mūsų nėštukės laikos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ziauriai greitai auga tie vaikai.. taip norisi pristabdyti ta laika ax.gif

del Kaledu tai pas mus nuo praeitu metu tradicija, kad Elija pati sugalvoja ir su mano pagalba raso laiska.. tik pas mus jau pries gimtadieni prasidejusi barbiu ir princesiu manija nesibaigia doh.gif dabar vel uzsakymas barbes su barbinu

apie burelius kalbejot, tai bandem mes lankyti gimnastika rekomenduota Plaukia laivas.. snipstas gavosi, kol mamom leido kartu but dar nieko, o kai nebe - baigesi. Bandysim kitais metais

Guote, po truputi.. tik sunki pabaiga.. Elija nesiojant taip klubu ir tarpvietes neplese, paskutinem dienom tik su skausmu judu
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 10 27, 13:13)

Guote, po truputi.. tik sunki pabaiga.. Elija nesiojant taip klubu ir tarpvietes neplese, paskutinem dienom tik su skausmu judu

Muera, isvaiskciosi ir greit pagimdysi mirksiukas.gif
Bent as su antra menesi vaiksciojau su skausmais ir vis alia gimdziau doh.gif o paskui vos spejau i ligonine nuvaziuot ir klecke jau ant ranku turejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2011 10 27, 13:13)

Guote, po truputi.. tik sunki pabaiga.. Elija nesiojant taip klubu ir tarpvietes neplese, paskutinem dienom tik su skausmu judu

laikykis, kiek nedaug ir beliko...ar susidėjus daiktus esi? nedelsk, o bus kaip man... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net dabar atsiminus tą strioką baisu daros... blink.gif
Atsakyti
O jau vaikuciu groziai, paauge, pasikeite wub.gif wub.gif wub.gif

Silence sveikatos tavo maziukams 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zuikyte @ 2011 10 27, 13:22)
Muera, isvaiskciosi ir greit pagimdysi mirksiukas.gif
Bent as su antra menesi vaiksciojau su skausmais ir vis alia gimdziau doh.gif  o paskui vos spejau i ligonine nuvaziuot ir klecke jau ant ranku turejau wub.gif

Labai gražios tavo mergytės avatare...
Aš nieko nejutau išskyrus blogus VISUS tyrimus...ėjau į darbą, o tarp pamainų...fit ir pagimdžaiu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Netikėtai visai... blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 27 spalio 2011 - 12:36
QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 13:32)
Labai gražios tavo mergytės avatare...

Aciu ax.gif
Atsakyti
Muera, o tu dar dirbi...kažkada lyg kažką minėjai...kad gali tekti?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 10 27, 13:32)
Aš nieko nejutau išskyrus blogus VISUS tyrimus...ėjau į darbą, o tarp pamainų...fit ir pagimdžaiu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu shakias nieko sau fit blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikyte: 27 spalio 2011 - 12:36
QUOTE(zuikyte @ 2011 10 27, 13:36)
Nu shakias nieko sau fit blink.gif lotuliukas.gif

Žinok tikrai va taip va FIT...37 savaičių, tikrai nelaukiau...Ramiai nuėjau miegoti, o už valandos vyrą teko kelti...Geras "veidelis" buvo... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip tavo pupos, jau abi į darželį eina? Kada brolio ieškosit? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 27 spalio 2011 - 12:40