Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(Muera @ 2012 11 21, 21:09)
tikrai,, kad WOW thumbup.gif
o as kaip tik po antro gimdymo nebenoriu daugiau but nescia ir gimdyt, nors vyko panasiai gimdymai, bet ir stumiau blogiau ir kvepavau netaisyklingiau

Nėštumo, po paskutinio nebesinori nė man...atsiminus sunku kvėpuot...Bet va tik gimę leliukai mane tiesiog užburia...kuo mažesni... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 20:35)
Aciu uz sveikinimus! Darara ir as atsimenu kaip po Emilio sakiau, daugiau negimdysiu, bet si nuomone pasikeite gal po kokiu 2 metu biggrin.gif
Sis gimdymas buvo visiska priesingybe. Papildyta:
Mili, sveikinimai!!!! Kada didzioji diena? Lengvo laukimo  4u.gif  4u.gif



Wauuu, tikrai kaip filme blink.gif blink.gif Na svarbu kad viskas sekmingai ir visi esat laimingi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 11 21, 22:00)


Mili - sveikinimai  bigsmile.gif  4u.gif lengvo nesiojimo  4u.gif

o as galeciau but nescia vel ir vel ir vel  lotuliukas.gif neziurint i tai,kad pirmus menesius nu laaabai pykino..bet vistiek tas jausmas,judesiukai ir t.t.  wub.gif  wub.gif viena is tobuliausiu moters busenu.. wub.gif



Ačiukas 4u.gif man tai pirmas nėštumas smagus buvo, db puškuoju kaip antis skauda visur kur tik gali namie dėl nugaros bėdu negaliu net elementariausiu darbu pasdidaryti, o daryti tai reikia tai su ašarom viska,na bet kaip vyras sako juk viskas laikina, bet aš jau prašau man invaliduma išrašyti lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 20:35)
Aciu uz sveikinimus! Darara ir as atsimenu kaip po Emilio sakiau, daugiau negimdysiu, bet si nuomone pasikeite gal po kokiu 2 metu biggrin.gif
Sis gimdymas buvo visiska priesingybe. Zodziu kaip viskas buvo: sikart pernesiojau maziuka 6 d. pries 3 sav. visa seima sedejom namie vakare ir ziurejom TV, pamaudenimai jau vyko savaite, bet kaip niekas neprasidedavo, taip neprasidedavo, todel i skausmelius nebelabai kreipiau demesio. Apie 19.30 val. kosint man kazkas isbego, nuejau i wc ir pamaciau rausva vandenuka, pagalvojau kas cia gali buti, nes isivaizdavau, kad vandenys nubega gausiai  g.gif  pasakau vyrui, jis jau dziaugiasi, o as praradusi vilti gimdyti (sunku jau buvo del pernesiojimo) nelabai susirupinau, bet po keliu minuciu vel man kazkas bega. Tada imu stebeti skausmelius, jie kartojasi nereguliariai kas 15, kas 5 min. Vyras liepia skambintis greitajai, mat mums iki ligonine 110 km. Greitoji sujungia su ligonine, papasakoju kaip ir kas, sako vaziuokit pas mus patys, jei saremiai padaznes skambinkit, atvaziuosim su greituke pasitikti. Nu ka, kol as nusiprausiu po dusu, vyras suruosia Emiliuka nuvesti pas teta. Ir taip  21 val. isvaziuojam is namu. Vaziuojant saremiai vis stipreja, kartojasi kas 5 min. Vyrui neleidziu vaziuoti greitai, nes slidu. Bet likus mazdaug 20 km. iki ligonines saremiai staiga padazneja iki 2 min. Ir viskas taip greitai ir taip stipriai. Tada pajuntu, kad noriu kaku  unsure.gif  ir kuo tolyn, tuo labyn, jau pradedu garsiau dejuot, vyras nebeiskencia skambina i ligonine ir sako, kad as noriu stumti, jam atsako kad siuncia greitaja, o mums reikia sustoti, bet MB mato, kad man jau visai nelinksma, as jau lipt sedynem pradedu, nestoja ir tik didna greiti, as jau saukiu ir is skausmo ir is baimes, kad jau noriu stumti ir liepiu jam stoti, o jis bijo sustoti, bijo kad greitoji nespes atvaziuoti. Vel skambina ligonine bando issiaiskinti kurioj mes vietoj esam, girdi kaip as jau saukiu ir liepia vyrui stoti, ir man numauti kelnes ir jei ka, gaudyti vaika  doh.gif  Tuomet MB jau paklauso, sustoja ir man jau numauna kelnes, bet pagaliau pamatom greitukes mirgalkes, atvaziuja greitoji (likus 7 km iki ligonines), pasiima mane vidun, akusere apziuri mane ir pareiskia kai jau noresi stumti, tai ir stumk  blink.gif Taip kokios 5 min. ir pagaliau spalio 30 d. 22.32 val. isgirstu verksma, ir man ant krutines padeda maza, mano ilgai laukta suneli visa susirietusi, issigandusi  wub.gif  mane apima nezmoniska palaima, vyras nubraukia asara, perkerpa virkstele. Ir taip visi vaziuojam i ligonine.  wub.gif Vaikas paliekamas prie mamos pirmom 2 valandom, ir tik tada paima ji pamatuoti, pasverti ir apvalyti. Stai taip, Emili gimdziau 13 valandu, o vat Taduka 2 val.  biggrin.gif man antrasis gimdymas patiko labiau, MB tai tik db pradeda atsigauti po soko, jis apturejo nemaza stresa, kai nezinojo kaip viskas baigsis  ax.gif
Emilis labai dziaugiasi broliu, vis buciuoja, paglosto. Bet labai reikalauja demesio sau, tai naturalu. Taip visi ir gyvenam, pratinames prie naujojo ritmo  smile.gif
Papildyta:
Mili, sveikinimai!!!! Kada didzioji diena? Lengvo laukimo  4u.gif  4u.gif



waw na ir istorija!!!! sveikinam 4u.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image] SU SVENTEM MIELOSIOS !!!!
Atsakyti
Truputi paveluotai, bet nemaziau nuosirdziai sveikinu musu vyriausiaja trijule su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Emilytei ir Sevilytei Emilis siuncia po bucki :*
Ryciui - spaudziam ranka mirksiukas.gif
Eina sau prasideda pirmieji jubiliejai doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Visas Su Naujais!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkim,kad svajones pildytusi 4u.gif

Asta - priminei apie musu pirmuju mazyliu gimtadienius 4u.gif

Sveikinam Emilyte,Ryti ir Sevile
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2013 01 04, 11:18)
Sveikos  4u.gif
Visas Su Naujais!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Linkim,kad svajones pildytusi  4u.gif

Asta - priminei apie musu pirmuju mazyliu gimtadienius  4u.gif

Sveikinam Emilyte,Ryti ir Sevile
user posted image



Prisidedu prie sveikinimu musu maziesiems jubilijatams!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat sveikinam šauniąją trijulę 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes ir sveikinam trijule su penkiom zvakutem 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Prries kucias pakrikstijom abu vaikucius
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2013 01 04, 14:32)
mes ir sveikinam trijule su penkiom zvakutem  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Prries kucias pakrikstijom abu vaikucius
user posted image user posted image


Sveikinimai krikstukams wub.gif 4u.gif , O Eimantukas koks pasikeites, isauges wub.gif thumbup.gif
Atsakyti