Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 15:26)
Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka  wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine  biggrin.gif


bigsmile.gif ASTA!!! sveikinimai dideliausi!!! greiciau pasakok viska,kaip gimdymas,palygink kaip gimdei LT ir Norgei..kaip Emilsi priima broliuka?


QUOTE(asaraa @ 2012 11 21, 16:35)
Ugneta, vaikuciai TV zvaigzdes  thumbup.gif Mano E ziuri ir sako man, mama cia mano drauge  lotuliukas.gif Galvojau apsipazino, nu tikrai tavo atzaleles  thumbup.gif



taaip,ten maniskiai LNK reklamoj 4u.gif (spausti ant LNK zenkliuko)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugneta: 21 lapkričio 2012 - 16:02
QUOTE(Muera @ 2012 11 21, 16:37)
sveikinimai  4u.gif  4u.gif  tai gal ir apie trecia jau galvosit po kiek laiko, kad taip lengvai purptelejo smile.gif
va sito tai bijau.. Elija jautri, drovi, sunkiai susipazysta su naujais vaikais. Jai i mokykla sunku itariu vien del to eit, o dar jei darzely grupes keitaliot doh.gif
kur cia rode?  bigsmile.gif

Maniškiams nei vienam nėra bėdų šioj vietoj. Gustas va, ir į budinčius darželius eina vasarą ka ireikia, ir patinka jam visur biggrin.gif

QUOTE(Ugneta @ 2012 11 21, 16:39)
bigsmile.gif ASTA!!! sveikinimai dideliausi!!! greiciau pasakok viska,kaip gimdymas,palygink kaip gimdei LT ir Norgei..kaip Emilsi priima broliuka?
taaip,ten maniskiai LNK reklamoj  4u.gif
user posted image

bigsmile.gif o kaip faina, reiks atkreipt dėmesį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 21 lapkričio 2012 - 15:52
Asta, sveikinimai... wub.gif
Milli, lengvo nešiojimo tau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 11 21, 17:50)
Asta, sveikinimai... wub.gif
Milli, lengvo nešiojimo tau... 4u.gif



Ačiukas...bet pakolkas nėra kaip pirmas, toks lengvas doh.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus! Darara ir as atsimenu kaip po Emilio sakiau, daugiau negimdysiu, bet si nuomone pasikeite gal po kokiu 2 metu biggrin.gif
Sis gimdymas buvo visiska priesingybe. Zodziu kaip viskas buvo: sikart pernesiojau maziuka 6 d. pries 3 sav. visa seima sedejom namie vakare ir ziurejom TV, pamaudenimai jau vyko savaite, bet kaip niekas neprasidedavo, taip neprasidedavo, todel i skausmelius nebelabai kreipiau demesio. Apie 19.30 val. kosint man kazkas isbego, nuejau i wc ir pamaciau rausva vandenuka, pagalvojau kas cia gali buti, nes isivaizdavau, kad vandenys nubega gausiai g.gif pasakau vyrui, jis jau dziaugiasi, o as praradusi vilti gimdyti (sunku jau buvo del pernesiojimo) nelabai susirupinau, bet po keliu minuciu vel man kazkas bega. Tada imu stebeti skausmelius, jie kartojasi nereguliariai kas 15, kas 5 min. Vyras liepia skambintis greitajai, mat mums iki ligonine 110 km. Greitoji sujungia su ligonine, papasakoju kaip ir kas, sako vaziuokit pas mus patys, jei saremiai padaznes skambinkit, atvaziuosim su greituke pasitikti. Nu ka, kol as nusiprausiu po dusu, vyras suruosia Emiliuka nuvesti pas teta. Ir taip 21 val. isvaziuojam is namu. Vaziuojant saremiai vis stipreja, kartojasi kas 5 min. Vyrui neleidziu vaziuoti greitai, nes slidu. Bet likus mazdaug 20 km. iki ligonines saremiai staiga padazneja iki 2 min. Ir viskas taip greitai ir taip stipriai. Tada pajuntu, kad noriu kaku unsure.gif ir kuo tolyn, tuo labyn, jau pradedu garsiau dejuot, vyras nebeiskencia skambina i ligonine ir sako, kad as noriu stumti, jam atsako kad siuncia greitaja, o mums reikia sustoti, bet MB mato, kad man jau visai nelinksma, as jau lipt sedynem pradedu, nestoja ir tik didna greiti, as jau saukiu ir is skausmo ir is baimes, kad jau noriu stumti ir liepiu jam stoti, o jis bijo sustoti, bijo kad greitoji nespes atvaziuoti. Vel skambina ligonine bando issiaiskinti kurioj mes vietoj esam, girdi kaip as jau saukiu ir liepia vyrui stoti, ir man numauti kelnes ir jei ka, gaudyti vaika doh.gif Tuomet MB jau paklauso, sustoja ir man jau numauna kelnes, bet pagaliau pamatom greitukes mirgalkes, atvaziuja greitoji (likus 7 km iki ligonines), pasiima mane vidun, akusere apziuri mane ir pareiskia kai jau noresi stumti, tai ir stumk blink.gif Taip kokios 5 min. ir pagaliau spalio 30 d. 22.32 val. isgirstu verksma, ir man ant krutines padeda maza, mano ilgai laukta suneli visa susirietusi, issigandusi wub.gif mane apima nezmoniska palaima, vyras nubraukia asara, perkerpa virkstele. Ir taip visi vaziuojam i ligonine. wub.gif Vaikas paliekamas prie mamos pirmom 2 valandom, ir tik tada paima ji pamatuoti, pasverti ir apvalyti. Stai taip, Emili gimdziau 13 valandu, o vat Taduka 2 val. biggrin.gif man antrasis gimdymas patiko labiau, MB tai tik db pradeda atsigauti po soko, jis apturejo nemaza stresa, kai nezinojo kaip viskas baigsis ax.gif
Emilis labai dziaugiasi broliu, vis buciuoja, paglosto. Bet labai reikalauja demesio sau, tai naturalu. Taip visi ir gyvenam, pratinames prie naujojo ritmo smile.gif
Papildyta:
Mili, sveikinimai!!!! Kada didzioji diena? Lengvo laukimo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 19:35)

Papildyta:
Mili, sveikinimai!!!! Kada didzioji diena? Lengvo laukimo  4u.gif  4u.gif



Eina sau bigsmile.gif blink.gif pasirodo ne tik per filmus buna bet ir realybėj unsure.gif Nu bet vis tiek šaunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pagal 12sav. echo. tai balandžio 23d. pakelsiu taure šampės už savo gimtadieni ir galėsiu važiuoti gimdyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 20:35)
Aciu uz sveikinimus!


tikrai,, kad WOW thumbup.gif
o as kaip tik po antro gimdymo nebenoriu daugiau but nescia ir gimdyt, nors vyko panasiai gimdymai, bet ir stumiau blogiau ir kvepavau netaisyklingiau


Atsakyti
Muera, visus vaikucius kurie neis y paruosiama, bus surinkti y viena grupe

Raja, jau supi antra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga v: 21 lapkričio 2012 - 20:36
Asta, eik tu sau...net susigraudinau... blink.gif Šaunuoliai abu su vyru... 4u.gif
Atsakyti
Asta!!! nu kaip is filmo bigsmile.gif doh.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nerealiai,tai pagimdei greitosios pagalbos masinoj? bigsmile.gif
as net negaliu isivaizduoti,kiek tavo vyras patyre streso cool.gif
bet dabar svarbiausia,kad visi kartu ir laimingi thumbup.gif
Kaip mazylis? ar ramus?

Mili - sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif lengvo nesiojimo 4u.gif

o as galeciau but nescia vel ir vel ir vel lotuliukas.gif neziurint i tai,kad pirmus menesius nu laaabai pykino..bet vistiek tas jausmas,judesiukai ir t.t. wub.gif wub.gif viena is tobuliausiu moters busenu.. wub.gif
Atsakyti
Assstaaa Sveikinu!!!! Na, neeilinis gimdymas blink.gif Parodyk ta maza laimingaji mirksiukas.gif Sako, vaikai gime lektuvuose, masinose-isskirtiniai vaikai wub.gif
Ugneta, fainos tavo "Zvaigzdutes" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2012 11 22, 00:12)
*Parodyk ta maza laimingaji  mirksiukas.gif
**Ugneta, fainos tavo "Zvaigzdutes"  wub.gif


* drinks_cheers.gif
** aciu 4u.gif

Atsakyti