Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(uoga 3 @ 2012 11 21, 09:56)
Iš tikrųjų ,kaip kvartetas ir paminejo, pastebejau tokia tendencija,jei tai ne pirmas vaikas mamos visos už tai ,kad pradeti leisti tik nuo 7 metų. biggrin.gif Kas tai praejo,supranta. rolleyes.gif

Aš augindama pirmą matyt neturėjau patirties, tai tariausi su auklėtojomis, kurios su ja būna visą dieną ir ugdo, ir įjom pas psichologės rolleyes.gif džiaugiuosi, kad paklausiau. Nes turiu draugę, kurios mergaitė gimus vasario viduryje, ir išleido anksčiau į mokyklą, tai sunkiai ja isekės mokytis, ypač pradinėse klasėse, dabar jau didelė 16 m., tai pasistengia labiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2012 11 21, 08:40)
Mano vyresnioji gimus 01.25 d. ir pagal ugį aukšta, buvau pradėjus galvoti, gal anksčiau leisti į mokyklą.Tai darželyje tariausi ir su auklėtojomis, ir ėjom pas psichologe, visos vienareikšmiškai patarė neskubėti. Metai daug reiškia, ypač mano panai, kuri yra išsiblaškiusi  cool.gif  sunkiai nusėdint iilgai, vis reikai pasisukinėti  ax.gif

o dabar taviske jau ramiau nusedi, nebeissiblaskius?
Atsakyti
prisiminiau Asta bigsmile.gif gal jau supuoja? ax.gif
Atsakyti
Smagu skaityt diskusijas smile.gif

Tik pirma paskaicius pagalvojau, kad metais per anksti pradeta si tema. Man tai kitas klausimas. Mano mergina pagal metus anksciau is lopselio i darzeli isejo, dar neturejo triju. Visi vaikai jos grupej pereis i paruosiamaja, o Elijai kur reikes detis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 11 21, 11:15)
prisiminiau Asta  bigsmile.gif gal jau supuoja?  ax.gif

Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asaraa @ 2012 11 21, 11:35)
o dabar taviske jau ramiau nusedi, nebeissiblaskius?

sukinėjasi, pastabų gaunam cool.gif bet ilgiau išlaiko dėmesį nei, kad buvo mažesnė, bent man taip atrodo

[quote=Muera,2012 11 21, 13:09]
Smagu skaityt diskusijas smile.gif
gausit eiti į kitą grupę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 21 lapkričio 2012 - 13:31
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 14:26)
Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka  wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine  biggrin.gif


na na placiau prasom? bigsmile.gif blush2.gif Kas , kur , kada , kaip???
Ir didziausi sveikinimai sulaukus sunaitelio wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 14:26)
Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka  wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine  biggrin.gif

sveikinimai clap.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 13:26)
Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka  wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine  biggrin.gif


Patys nuosirdziausi jums sveikinimai wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif , o rodos dar taip nesenai abi gulejom pogimdyvinej ir tu sakei - ne ne daugiau jokiu vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Ugneta, vaikuciai TV zvaigzdes thumbup.gif Mano E ziuri ir sako man, mama cia mano drauge lotuliukas.gif Galvojau apsipazino, nu tikrai tavo atzaleles thumbup.gif

Asta sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 11 21, 12:09)
Smagu skaityt diskusijas smile.gif

Tik pirma paskaicius pagalvojau, kad metais per anksti pradeta si tema. Man tai kitas klausimas. Mano mergina pagal metus anksciau is lopselio i darzeli isejo, dar neturejo triju. Visi vaikai jos grupej pereis i paruosiamaja, o Elijai kur reikes detis? g.gif



Sveikos 4u.gif

Asta dideliausi sveikinimai sulaukus sūnelio wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na maniskis i darza pradejo eiti 2,9m. tai kai jo grupe išėjo į paruošiamąja tai buvo šiais metais mus paliko pas tas pacias aukletojas, bet jau su naujais vaikais ir gaunasi taip musu vaikui sausi bus 5, o kitiem dar 4m.nėra tai yra daugumai gal tik 4vaikai vyresni.
Atsakyti
QUOTE(Assstaaa @ 2012 11 21, 14:26)
Labas,
Smagu, Ugneta, kad prisimeni smile.gif Taip, mes jau supuojam mazaji Taduka  wub.gif Gimdyma apturejau visiskai priesinga Emilio, tiesa sakant sikart pagimdziau pakeliui i ligonine  biggrin.gif

sveikinimai 4u.gif 4u.gif tai gal ir apie trecia jau galvosit po kiek laiko, kad taip lengvai purptelejo smile.gif

QUOTE(rackiene @ 2012 11 21, 14:31)
gausit eiti į kitą grupę


va sito tai bijau.. Elija jautri, drovi, sunkiai susipazysta su naujais vaikais. Jai i mokykla sunku itariu vien del to eit, o dar jei darzely grupes keitaliot doh.gif

QUOTE(asaraa @ 2012 11 21, 15:35)
Ugneta, vaikuciai TV zvaigzdes  thumbup.gif Mano E ziuri ir sako man, mama cia mano drauge  lotuliukas.gif Galvojau apsipazino, nu tikrai tavo atzaleles  thumbup.gif


kur cia rode? bigsmile.gif
Atsakyti