Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

Kaip smagu vel visus pamatyti ir isgirsti!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif Vaikai tokia paauge, pasikeite, tokie jau mergytes ir berniukai wub.gif wub.gif wub.gif

Nika visos turbut matet FB, nu bet rodomes vis tiek biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rackiene: AUgusto neatpazinciau bigsmile.gif

Inga: labai mielos nuotraukytes. wub.gif

Muera: kokia damute, o ir mazasis jau koks paauges bigsmile.gif

Darara: Nikas kaip visada svytintis wub.gif
Atsakyti
laba vakara nors mes ir retai pasirodom ir retai cia pabendraujam, kokie visi dickiai paauge grazuoliai berniukai ir mergytes taip pat.Mano mazoji lanko ir sokius ir drama labai jai patinka,moka jau mama parasyt bet paraso labai daug ma bet vistiek sako mama.va mamyt pradejo dirbt ir dar mokosi..tai sukuos kaip bite.laisvo laiko maza.tad tik prisedu vakarais.
mes pasirodykim
vasara
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyciuke22: 24 spalio 2012 - 22:37
Sveikos gyvos!
Ach, kokie visi vaikuciau jau paauge. Net vaikuciais keista vadinti.... bigsmile.gif Malonu pamatyti visus wub.gif
O mes ir nesnaudziam ir augam thumbup.gif
Mokykloje problemu neturi, gabi kalbom, matemtikai, tik mano galva galetu siek tiek labiau ir ilgiau susikaupusi pabuti mirksiukas.gif pradeda viena darba, nebaigusi bega prie kito, viska nori isbandyti, visur nori sudalyvauti. Sestadieniais lankom sokius ir laaabai "draugaujam " su TV, kompiuteriu, iPad, iPhone.... doh.gif Patinka ragauti mamos kava, nori alaus, kaljano, vairuoti automobili, rengtis mamo drabuziais... Ir vis kartoja:"juk as jau didele" doh.gif
Apetitu nesiskundziam (21.5 Kg, 112cm.). doh.gif
Labai patinka zaisti "mama ir vaikas". Palenda man po bliuske (vaikas pilvelyje), o as turiu spelioti ar cia berniukas bus ar mergaite. Tenka ir man lysti po jos pizama lotuliukas.gif
Tiesa, sia vasara viesint LT, Aleksa neblogai parmoko lietuviskai thumbup.gif

Aciu Ugneta uz ideja Kaledoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukia laivas: 02 lapkričio 2012 - 21:45
Cia mes vasara
user posted image
Atsakyti
O cia issiruosem i vestuves mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Musele, Ripra, Silence... pasirodykit flirt.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

kokie visi faini, taip uzauge wub.gif

o cia mano pupuliai wub.gif ax.gif


user posted image
Atsakyti
Pasirodome ir mes:) user posted image user posted image
user posted image
user posted image ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raasula @ 2012 11 12, 16:55)
laba 4u.gif

o cia mano pupuliai wub.gif  ax.gif




tie tavo pupuliai kaip dvyniai thumbup.gif

Redauta, dama tai visiskai pasikeitusi, kaip ir Rackienes Gustas. niekad nebuciau atpazinusi gatveje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga v: 12 lapkričio 2012 - 20:22
Rasula, ir aš ėjau žiūrėt tavo pupulių gimimo metų, tikrai atrodo, kad mažesnis skirtumas... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 11 13, 10:32)
Rasula, ir aš ėjau žiūrėt tavo pupulių gimimo metų, tikrai atrodo, kad mažesnis skirtumas... cool.gif



na kai taip prirengti tai ir atrodo mazesnis skirtumas, o siaip jo jie panasus isore smile.gif bet charakteriu schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti