Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(inga v @ 2012 07 25, 18:31)
meskeres uzluzo  lotuliukas.gif

Nejuokauk taip baisiai... lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 07 25, 18:31)
meskeres uzluzo  lotuliukas.gif



QUOTE(Guotė @ 2012 07 25, 18:58)
Nejuokauk taip baisiai... lotuliukas.gif  rolleyes.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
ACIU visoms labai uz sveikinimus
cia trumpai musu gimimo istorija wub.gif


liepos 19d. 7.30 prabudau ir nubego vandenukai..daiktai buvo daug maz sudeti,pasukau teveliams kad atvaziuotu vaikuciu paimti,o mes su vyru dasidejom likusius daiktus ir i autostrada.
kelioneje visa laika jauciau,kaip vis nubegineja vandenukai,ir sioks toks silpnas pamaudenimas prasidejo jau ivaziavus i Kauna.
Kelioneje pasukau gyd. kad jau pakeliui..
Nestumo antroj pusej labai pradejau bijoti gimdymo..kaip cia seksis ,visokiu minciu ir t.t. bet pries isvaziuojant dar pasukau homeopatui,jis susake kokiu zirniu gerti ir t.t. tai suveike labai gerai thumbup.gif lotuliukas.gif baimes nebeliko,kelionej sau sprendziau kryziazodzius lotuliukas.gif
atvykus i KLinikas jau pasitiko daktariukas,atlikom formalumus ir i operacine.Kaip ir su vyresneliais,taip ir dabar vyras kartu buvo irgi operacinej thumbup.gif wub.gif
14.20val isgirdau savo mazyles verksma wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif vyras tik susnabzdejo,kad lelyte juodu plaukuciu ir su nemaza plaukuosena wub.gif wub.gif
po minuteles vyras man ja uzdejo ant krutines,ir buvom kartu taip kol mane sutvarke.
Praleide klinikose 6 paras,grizome namucio.mazyle gime 3720gr 51cm. viskas gerai,sveikute ir rami mergyte.mano siule sugijo greitai,po paros jau vaikstinejau po palata.
mazaja pavadinom Elze wub.gif .namuciuose adaptavomes gerai thumbup.gif kol kas valgom ir miegam,pabudraujam pusvalanduka ir vel pamiegam wub.gif
siandiena grizta sese ir broliukas ir viesnages pas senelius,laukia susipazinti su sesute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 07 28, 18:15)
Labas  4u.gif



wub.gif wub.gif wub.gif , dar karteli patys nuosirdziausi sveikinimai jusu seimai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
as vis stebiuosi, is kur pas jus tokie vaikuciai ramus. man tai atrodo kazkas is kosmoso platybiu
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 07 28, 21:59)
as vis stebiuosi, is kur pas jus tokie vaikuciai ramus. man tai atrodo kazkas is kosmoso platybiu

biggrin.gif mes žinok į kosmoso platybes irgi netaikom :lotuliukas:Matai kai du ir daugiau vaikų tai ir ramus buna mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 29 liepos 2012 - 13:31
QUOTE(inga v @ 2012 07 28, 20:59)
as vis stebiuosi, is kur pas jus tokie vaikuciai ramus. man tai atrodo kazkas is kosmoso platybiu


Matyt teveliai ramus, nes mes jau patys pripazystam, kad esam isterikai, tai ko noret is vaiku kad tokiais nebutu lotuliukas.gif

Ugneta wub.gif wub.gif wub.gif papasakok, kaip praejo po to susipazinimas su sesyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 07 28, 21:59)
as vis stebiuosi, is kur pas jus tokie vaikuciai ramus. man tai atrodo kazkas is kosmoso platybiu

Aga...sekasi žmonėms.... blink.gif
Ugne, sveikinimai.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 30 liepos 2012 - 16:15
Ugneta wub.gif

mamukai zinokit pas mane du vaikai, nu bet abu tooookie patrake lotuliukas.gif
paskutinis toks vos nuostoliu apturejimas, kai senukuos eno panele sugebejo uversti tulika uz 1200lt ir ji suskaldyti, ui buvo sreso gerai kad nepasimeciau lotuliukas.gif ir taip itisai abu bega lekia, namie istisas haosas lotuliukas.gif

Tiesa nuo praitos savaites abu keliauja i darzeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 07 28, 21:59)
as vis stebiuosi, is kur pas jus tokie vaikuciai ramus. man tai atrodo kazkas is kosmoso platybiu



o tai kaip darzelyje buna, ar klauso, ar pavyksta uzimti ???? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

gan skubiai ieskomes aukles nuo 30m. savo dviem vaikuciam: sunui (4 m) ir dukrytei (3 m).
Darbas butu 3-4 kartus per savaite, po darbo, 3-4 val. ar ilgiau pagal poreiki bei susitarima is anksto. Taip pat labai reikalinga pagalba, kai vaikai lanko darzeli ir susirgus lieka namie. Tuomet aukle dirbtu visa darbo diena.
Gyvename senamiestyje, darbo uzmokestis pagal susitarima. Mokedavome auklei du tarifus: kai su vaikais budavo visa darbo diena, mokedavo viena suma uz visa diena, o valandinis atlygis buvo atskiras. Bet cia jau smulkiau aptartumem susitikimo metu 4u.gif

Vaikuciai tikrai draugiski, nera problematiski. friends.gif Jei randa zmogus bendra kalba ir igauna ju pasitikejima, jie greitai susidraugauja ir prisirisa. smile.gif Mums taip pat labai svarbu, kad tai nebutu zmogus, kuris vien atsedi valandas, bet galetu su jais uzsiimti, skaityti knygeles, zaisti zaidimus, su jais bendrauti, jie megsta buti lauke, vaikscioti, domisi aplinka ir t.t. Dauguma atbaido

!!! Rugpjucio menesi mums labai reiketu aukles paslaugu kasdien, nuo 8.30 iki 18 val., nes nedirba musu darzelis ir neturime kur vaikuciu palikti. !!!

Busiu labai dekinga, jei kreipsites telefonu (galima ir sms), nes nelabai turiu laiko tikrinti SM foruma.
Mano telefonas 8650 63622.

Jei galite pagelbeti siuo klausimu, pleeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaase, padekit doh.gif
Nu sakaau a vdrug pazistam tokia gera tetule, kuri susidomes.

Beje, labas visoms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 07 28, 20:15)

Sveikinam wub.gif
Skaitant tavo postus ir ziurint nuotraukas visada su baltu pavydu pamastau kaip pas jus viskas paprasta, sklandu ir grazu wub.gif Dideliausios sekmes jusu dideliai ir darniai seimynai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti