Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

joooo,pasak echo minejo,kad turetumem supuoti lelyte wub.gif
atostogu skrendam visa seima thumbup.gif
Mykolas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o Pauliukas - nerealiai..jau sudalyvavo sezono atidaryme??? geras!! thumbup.gif
kaip jis auga? ar ramus? ar skiriasi nuo Mykolo,kai toks buvo?
Atsakyti
na ir mes pasirodom. Babauzienes vaikuciai ir mano leliukas per akcija DAROM 2012

user posted image
Atsakyti
Faina,gerai pailseti! Graziu ispudziu,lauksim fotoreportazo! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Taip jau atidare vaikiuks irgi pirmaji sezona lotuliukas.gif prameigojo visa ta laika kol motociklai riaumojo ,jam kaip ir Mykolui mocu griausmas kaip lopsine budavo biggrin.gif
o siaip kaip visi gasdino ir sake,kad nu palauk antras vaikas niekad nebuna toks kaip pirmas ,jei pirmas buvo ramus ,o antras bus totali priesingybe,tai drystu paneigti si mita biggrin.gif nes nieko panasaus bent jau kolkas nera blush2.gif
labai geras ir ramus vaikas,leidzia ismiegoti,nakty keliasi tik karta pavalgyti,kartais net visa nakti ismiega smile.gif
siaip kartais kai lyginu su Mykolu,tai abu labu tokie ,tik kad pas Pauliuka zandukai mazesni lotuliukas.gif tai su tokiais vaikais nebaisu ir apie sesute jiems pagalvoti tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 08, 10:23)
o siaip kaip visi gasdino ir sake,kad nu palauk antras vaikas niekad nebuna toks kaip pirmas ,jei pirmas buvo ramus ,o antras bus totali priesingybe,tai drystu paneigti si mita  biggrin.gif nes nieko panasaus bent jau kolkas nera  blush2.gif
labai geras ir ramus vaikas,leidzia ismiegoti,nakty keliasi tik karta pavalgyti,kartais net visa nakti ismiega  smile.gif

Pas mane visi 3 ramiakai,ir aš galiu paneigti šita pasakymą 100 %. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 05 08, 09:21)
na ir mes pasirodom. Babauzienes vaikuciai ir mano leliukas  per akcija DAROM 2012



Kokie saunuoliai! thumbup.gif
QUOTE(uoga 3 @ 2012 05 08, 09:26)
Pas mane visi 3 ramiakai,ir aš galiu paneigti šita pasakymą 100 %. biggrin.gif

na va Uogyt ,tai ir jus jau galit apie sesute ,,pagalvot,, drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 08, 10:30)
na va Uogyt ,tai ir jus jau galit apie sesute ,,pagalvot,,  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Aha,Martynas kelias dienas kalba ,kad reikia mums dar vieno brolio... doh.gif
Atsakyti
Ugneta, mergyte wub.gif roziniai sveikinimai 4u.gif
Tatuskes, faini baikeriukai tavo, o kad ramus tai isvis pasaka thumbup.gif
Uoga, lauksim roziniu naujienu biggrin.gif

mano berniukai diena ir naktis. vienas angeliuks, kitas kipsiuks biggrin.gif mazas nuo gimimo, kai atvere burna tai iki siol skamba namai biggrin.gif sunkus vaikas2 biggrin.gif ir is kelio veda didyji broli doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2012 05 08, 10:26)
Pas mane visi 3 ramiakai,ir aš galiu paneigti šita pasakymą 100 %. biggrin.gif

O pas mane du ramūs (čia apie leliai kol buvo kalbu), trečias maminis...skaitau...vienas du valgymai per naktį...o aš geriau nesakysiu...Bet vistiek, nereali ta mano trijulė... wub.gif wub.gif wub.gif Sukit sukit tą sesių ratą... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 08 gegužės 2012 - 20:37
QUOTE(BrAiVa @ 2012 05 08, 13:47)
Ugneta, mergyte wub.gif roziniai sveikinimai 4u.gif
Tatuskes, faini baikeriukai tavo, o kad ramus tai isvis pasaka thumbup.gif
Uoga, lauksim roziniu naujienu biggrin.gif

mano berniukai diena ir naktis. vienas angeliuks, kitas kipsiuks biggrin.gif mazas nuo gimimo, kai atvere burna tai iki siol skamba namai biggrin.gif sunkus vaikas2 biggrin.gif ir is kelio veda didyji broli doh.gif
user posted image

kokio grozio seimynele smile.gif





Atsakyti
Sveikutes,
Na ir groziu parodet wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kokie visi jau dideli, kaip tas laikas greit bega.... blink.gif
Pasirodom ir mes... rolleyes.gif
Pramogaujam su draugais
user posted image
Pasiruosus sventei
user posted image
Atidarem sezona
user posted image
BrAiVa, visai nepasikeitusi, tik dar labiau isgrazejusi wub.gif
Ugneta, gero skrydzio ir idomiu atostogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukia laivas: 14 gegužės 2012 - 21:53
Laba valareli.retas svecias ir as.nebr laiko per darbi gausybe.Sveikiname visus jubilijatus su praejusiais ir artejancias gimtadieniais. Ugneta kaip smagu kad dar viena dulryte bus. turiu klausima gal kas turite homeopato misiaus kontaktus.prasyciau jei nesunku atsiusti i AZ. Dekui.
Atsakyti
Skubiai dovanojame... Miegamojo spinta 4 duru su veidrodziais ir saliono sekcija panasi i "Vilnius", baldai beveik nauji, gal kam reikia , gal ka pazystat, tik pasiimti reiktu prie Vidmantu is sodu bendrijos??????
Atsakyti