Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

mes skaitem knygute VILKO BAJORYSTES DOKUMENTAI. ir ten yra rasoma LT ir ENG kalbomis. bandziau paskaityt ENG kalba, tai man Vilius atsake> ka tu cia man mamyte skaitai nesamones? lotuliukas.gif
sakau, nu jei tu shprehini angliskai tai turetum suprast lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Mano Aleksa tik dabar pradejo labiau dometis knygutemis. Nelabai patinka jai kai as skaitau (gal jaucia kad neuztikrintai tariu angliskai g.gif ) ima is manes knygute ir pati "skaito", pasakoja ka mato paveiksliukuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2012 03 01, 18:20)
Sveikutes,
Mano Aleksa tik dabar pradejo labiau dometis knygutemis. Nelabai patinka jai kai as skaitau (gal jaucia kad neuztikrintai tariu angliskai g.gif ) ima is manes knygute ir pati "skaito", pasakoja ka mato paveiksliukuose  thumbup.gif

o lietuviškai mergytei nebandai sekti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2012 03 01, 18:20)
Sveikutes,
Mano Aleksa tik dabar pradejo labiau dometis knygutemis. Nelabai patinka jai kai as skaitau (gal jaucia kad neuztikrintai tariu angliskai g.gif ) ima is manes knygute ir pati "skaito", pasakoja ka mato paveiksliukuose  thumbup.gif



jei kalbi angliskai,tai kodel nemoketum skaityt sia kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 03 02, 00:23)
o lietuviškai mergytei nebandai sekti? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Bandau, bet reiketu dazniau.... blush2.gif
QUOTE(inga v @ 2012 03 02, 21:16)
jei kalbi angliskai,tai kodel nemoketum skaityt sia kalba  mirksiukas.gif

Skaityt moku, bet ne "perfect" mirksiukas.gif

Aleksa kartais nakti pabunda ir verkia kad jai skauda kojytes. Vienas gyd. nuramino, kad cia nuo dienos emociju, nuo ispudziu, kad jautrus vaikas. O kitas gyd. sunerimo kad reikia daryti kazkoki kraujo tyrima, kad nebutu raumenu uzdegimo ar kazko panasaus. Esu girdejusi kad kiti vaikai ir nakti pabude skundziasi kad skauda kojytes...
Ka manot?
Atsakyti
manoji irgi skundziasi. Bet as is saves pamenu, kad budavo tokie tarpsniai kai labai i ugi duodavau. tai man butent tais momentais irgi vaikystej kojos skaudedavo. Jei gerai pamenu didzioji butent 4-6metu labai smargiai istyso. Kazkodel galvoju kad ir sevilei butent del to skauda, nes tysta. gal tiesiog kokiu vitaminu kaulams calcio kokio reiktu paduot.
Atsakyti
Mums gydytoja irgi minėjo, kad tai "augimo skausmas" ir, kad kalcio ar vitaminų kompleksiškai paduoti ir tiek...Dičkiui taip buvo, o ir save aš pamenu...tai kažkaip liepiu pailsėti ir karts nuo karto kalcio su vid D paduodu...
Jei būtų koks uždegimas , tai manau paraustų ir net temperatūros būtų...o čia išmiega ir vėl laksto kaip bitė...
Atsakyti
Aciu Ugnetai uz puiku atradima Kake Make-JEGA!!!Mes taip pasikeiteme ja perskaite,kad net griebemes visko ka spejome,ir knygu mugeje susipazinome su sios knygeles autore Lina Zutaute,bei isigijome nauja knygute Kake Make ir pabegusios ausys,kiek nugirdau tai is autores lupu,kad greit ir trecia knygute pakeliui,lauksime su nekantrumu,o dabar truputy pasitersiu:)) user posted image user posted image wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2012 03 06, 12:38)
Aciu Ugnetai uz puiku atradima Kake Make-JEGA!!!
dabar truputy pasitersiu:))


prasom,prasom 4u.gif thumbup.gif fainai,kad jums "suveike" thumbup.gif biggrin.gif

grazuz pasitersimas lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Mamytes,prasom i Akropoly penktadieny,Kovo 9 diena,atsidaro puiki nauja parduotuve ortopediniu batuku ir siaip visokiu grozybiu,aksesuaru !!! Puiki proga pasipuost pavasariui mazylius:)Pardaveja -konsultante busiu as:))Lauksiu Jusu,apsilankykite,gal tikrai isrinksite ka nors grazaus.Placiau apie produkcija,rasykite man duosiu nuorodele:)Taip,kad baigiasi mano mamytes atostogos,pradedu vaikuciu srytije nauja veikla:)))Iki malonaus:)) wub.gif
Atsakyti
Glorijos25 Meirutei patys nuoširdžiausi sveikinimai...user posted image
Atsakyti
REDAUTA bigsmile.gif SEKMES NAUJOJ VEIKLOJ !!!!! butinai apsilankysim ir informacija paplatinsim bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif



GLORIJOS MEIRUTĘ SVEIKINU SU GIMTADIENIU !!!
galėtų mamytė įmest nuotraukas šios didžiaakes,
nes tik galiu įsivaizduot kokia ji gražuolė wub.gif
MEIRUT, Tu man visada buvai ypatingo grožio mergytė wub.gif
ypatingų akių savininkė wub.gif
ir labai Tau linkiu ir gyvenime sutikt kuo daugiau ypatingų žmonių wub.gif tokių kaip Tu !!!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 06 kovo 2012 - 18:47