Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

Muera o kaip tau sekasi su dviem mazyliais bigsmile.gif
Atsakyti
Ersi, nu gyva dar lotuliukas.gif
Susitvarkyt imanoma smile.gif sunkiausia i lauka iseit ir vakare nuguldyt abu.. Elija ismandrejusi, namus vercia aukstyn kojom, per zaislus praeit neina.. Vat ir dabar derisi, sakiau susirinksi zaislus, galesi filmuka ziuret per kompa. O ji man "vaikai nesitvarko", "o kam reikia?", "o kitos mamos taip nedaro, neliepia vaikam tvarkytis". Arba naujausias jos perliukas, kai ka nors priestarauja ir sako "tu nezinai, pasiskaityk internete". Pasidare balute, nuspalvino su flomasteriu melynu ir sauke, kai atnesiau skudura "nevalyk, as jura pasidariau". Ir pas mociute verziasi, nebenori namie buti, daug pykcio man - as tai priemu kaip reakcija i broli ir savo princeses pozicijos praradima. Tik kartais sunku susivaldyti kai eilini karta pradeda cypti del mano akimis nieku.
o dar kaimynai visa savaite grezia sienas doh.gif ir vyras komandiruoteje doh.gif tai laikausi dantimis uz sienos lotuliukas.gif
aciu D, kad sunus bent jau uz sese ramesnis.. ir paguli pats ir sienas pakalbina, ir gultuke paguli, pasnekint galima. Zinoma ir panesioti reikia, bet ne visa diena kaip su mergina buvo.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 02 23, 23:57)
sveikinu smile.gif bet jei rimciau, tai tiesiog norisi patart neuzastrint situacijos, negedink jo ir nebark del to, nes gali uzsifiksuoti. Plius is psichologines puses iki 5iu metu slapios bedos naktimis nera patologija.. Ir linkiu rast jums tinkanti buda susitvarkyt  4u.gif




ta tai zinau, bet kartais pratrukstu ir pradedu bartis ir t.t ir miego trukumas, ir darbe nuovargis, ir visa tai susideda
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 02 24, 15:41)
Ersi, nu gyva dar  lotuliukas.gif
Susitvarkyt imanoma smile.gif sunkiausia i lauka iseit ir vakare nuguldyt abu.. Elija ismandrejusi, namus vercia aukstyn kojom, per zaislus praeit neina.. Vat ir dabar derisi, sakiau susirinksi zaislus, galesi filmuka ziuret per kompa. O ji man "vaikai nesitvarko", "o kam reikia?", "


mano vaikai siaip abu tvarkosi noriai (tfu tfu tfu) bet jei kartais "uzstringa" pradzioj tie "nenoriu buti tvarkdare" mums labai gelbeja knygute "kake make" thumbup.gif thumbup.gif joje skaitom apie mergyte kuri nenorejo buti tvarkdare ir pas ja nakti atejo netvarkos nykstukas,kuris viska,kas buvo ismetyta susirinko i dyyyyyyyydeli maisa ir pro langa issinese i menuli thumbup.gif lotuliukas.gif
tai vakarais kai jau einame miegulio,iskart lekiam tvarkytis ir nieko nepalikti netvarkos nykstukui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 02 26, 11:55)
mano vaikai siaip abu tvarkosi noriai (tfu tfu tfu) bet jei kartais "uzstringa" pradzioj tie "nenoriu buti tvarkdare" mums labai gelbeja knygute "kake make"  thumbup.gif  thumbup.gif  joje skaitom apie mergyte kuri nenorejo buti tvarkdare ir pas ja nakti atejo netvarkos nykstukas,kuris viska,kas buvo ismetyta susirinko i dyyyyyyyydeli maisa ir pro langa issinese i menuli  thumbup.gif  lotuliukas.gif
tai vakarais kai jau einame miegulio,iskart lekiam tvarkytis ir nieko nepalikti netvarkos nykstukui  thumbup.gif

thumbup.gif Gerai,kad jie tuom tiki:)o mano mazoji labai nemegsta skaitomu pasaku,ji visa judesiuke ir kartais net lepteli man tokia fraze:Neskaityk ,nes mn visiskai neydomu:))))
Atsakyti
tiki tiki lotuliukas.gif
o pasakas labai labai megsta,labai patinka kai skaitom,turim begales knyguciu,ji pati issirenka ir paskui atnesa kuria nori,buna,kad skaitau sakini,o ji uzbaigia..taip lavinam atminti lotuliukas.gif
o dar labai megsta pasaku CD,pati turi cd grotuva ,pasiima isijungia sedi ir klausosi..taip prasedet galetu ir daugiau nei valanda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 02 26, 11:55)
mano vaikai siaip abu tvarkosi noriai (tfu tfu tfu) bet jei kartais "uzstringa" pradzioj tie "nenoriu buti tvarkdare" mums labai gelbeja knygute "kake make"  thumbup.gif  thumbup.gif  joje skaitom apie mergyte kuri nenorejo buti tvarkdare ir pas ja nakti atejo netvarkos nykstukas,kuris viska,kas buvo ismetyta susirinko i dyyyyyyyydeli maisa ir pro langa issinese i menuli  thumbup.gif  lotuliukas.gif
tai vakarais kai jau einame miegulio,iskart lekiam tvarkytis ir nieko nepalikti netvarkos nykstukui  thumbup.gif

Mes skaitom Avyžiaus "Aštuonetą iš trepsės namų", ten apie netvarkingą mergaitę Trepsę...nuo kurios pabėgo žaislai...Tikrai efektyvu...Pati su ta knyga užaugau, dabar savo vaikams tą pačią skaitau... thumbup.gif
Pas mus begalės kitokių pasakėlių, vaikai irgi renkasi ką skaitysim vakare, ar prieš pietų miegą (keista, bet ir dičkis dar klausosi išsižiojęs)...Auga pasakų ir knygų pasaulyje, o dar turim knygą (berods norvegų kalba), tai ten Meškiukas gyvena, ir joje pasakėlė kasdiena atsiranda vis kita, pagal reikiamą situaciją (vaikų elgseną tą dieną)...jau kaip mamai reik... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O dar ir patys vaikai kuria pasakas.... thumbup.gif Žiūri Senąją animacija, o ir ten daug pamokymų...
Žodžiu pasakos, pas mus geras "įrankis"mintims išreikšti ir pasibelst į vaiko širdį...
Papildyta:
QUOTE(Redauta @ 2012 02 26, 12:12)
thumbup.gif Gerai,kad jie tuom tiki:)o mano mazoji labai nemegsta skaitomu pasaku,ji visa judesiuke ir kartais net lepteli man tokia fraze:Neskaityk ,nes mn visiskai neydomu:))))

Ugnė nerealiai judri, ilgai jai pasakos nepatiko, bet jau kai susidomėjo...atsirado net tradicija per šventes šeimos vaidinimus su močiute ruošia (mūsų močiutė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, ir šiaip žmogus prie meno)...
Manau ateis ir tavo gražuolei laikas... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 26 vasario 2012 - 17:41
Ugneta, Guote, aciu.. reiks ieskot vienos is jusu minetu knygu.. Pasakas mes ir megstam, dar metuku neturejo, kai pradejom skaityt.. ir dabar pries miega - sventa, o kai uzeina ir diena paskaitom.. cia ta "kake make" taip ir vadinasi? o ta Avyziaus yra nauju leidimu? ar savo dienu knyga turi? smile.gif
as tai viena is savo vaikystes turiu smile.gif nera tik virselio "pirkute kaip meskute prigludus pasily, senukas ir senute abu zili zili...." mociute skaitydavo man.. net autoriaus nezinau
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 02 26, 22:05)
Ugneta, Guote, aciu.. reiks ieskot vienos is jusu minetu knygu.. Pasakas mes ir megstam, dar metuku neturejo, kai pradejom skaityt.. ir dabar pries miega - sventa, o kai uzeina ir diena paskaitom.. cia ta "kake make" taip ir vadinasi? o ta Avyziaus yra nauju leidimu? ar savo dienu knyga turi? smile.gif
as tai viena is savo vaikystes turiu smile.gif nera tik virselio "pirkute kaip meskute prigludus pasily, senukas ir senute abu zili zili...." mociute skaitydavo man.. net autoriaus nezinau

Aš savo turiu, leidimas labai senas 1976 metų...bet kažkaip manau, kad yra ir naujesnio leidimo...Va tą "makę" ir aš ieškosiu įsigyt...Ugneta, kaip ten tiksliau pavadinimas ir autorius...
Atsakyti
ju yra 2: viena apie netvarkos nykstuka,kur pasakojau

kake make ir netvarkos nykstukas

ir dabar pries savaite pristatyta knygu mugeje
kake make ir pabegusios ausys
Atsakyti
Muera wub.gif
Pirkute kaip meskute prigludus pasily,
Senukas ir senute abu zili zili
Nenuorama anukas ten murma kas diena,
Kokia pirkia surukus, sena ir vargana.
wub.gif

cia AVYZIAUS tik reik knygynuose paziuret, nes cia isparduota mirksiukas.gif
http://www.manoknyga...epses-namu.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 27 vasario 2012 - 00:45
QUOTE(Anile @ 2012 02 27, 01:42)
Muera  wub.gif
Pirkute kaip meskute prigludus pasily,
Senukas ir senute abu zili zili
Nenuorama anukas ten murma kas diena,
Kokia pirkia surukus, sena ir vargana.
wub.gif

cia AVYZIAUS tik reik knygynuose paziuret, nes cia isparduota  mirksiukas.gif
http://www.manoknyga...epses-namu.html


gal zinai kieno si eiliuota pasaka? smile.gif smalsu labai

O avyziaus kiek ziurejau e-pardese, tai visur isparduota.. reiks prasieit kada per knygynus
Atsakyti