Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

Labas vakaras...
Biker...dar kartą sveikinimai... 4u.gif
Ersi, tavo mergytės grožis...tikra lėlytė, vis grožiuosi tavo nuotraukom...
Dėl svajonės auginti tris pipirus, aš ją turėjau nuo mokyklos, pagimdžius dičkį pasakiau, kad daugiau jokių, o va Ugnės belaukiant žinojau, kad bus ir Džiugas...tik va man kažkodėl iki paskutinės minutės atrodė, kad mergytė pilvelyje...Dėl vaikų judrumo, mano tik vyresnėlis ramesnis, atsargesnis, o du mažieji kaip tornadas praeina...Abu nerealiai judrūs, o jau kai kur išeiti reikia... doh.gif BET AŠ TO LABAI NORĖJAU...Gerai, kad dabar kieme galės jaunimas siautėti.... thumbup.gif
Braiva, dėl sanatorijos, jei priklauso, tai turi duoti...mums su dičkiu yra siūlę... 4u.gif

Va kol rašiau vieną gėlę vaikinas išrovė ir apvalgė... blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 21 vasario 2012 - 17:55
Braiva,parasysiu tos drauges numeriuka tau i AZ 4u.gif
del sanatoriju,tai tikrai keista...pakapstyti giliau reiketu,ar istikruju priklauso ir kodel gyd. neduoda unsure.gif
o del raidos sunelio,tikrai nepergyvenk taip 4u.gif mano Urte neina i darzeli,bet ji ne ka maziau gauna ir lavejima ir pagal raida atitinkamus dalykus 4u.gif
tiek kiek uzsiimi,o tikiu,kad tikrai uzsiimi,uzteks..dabar ziurekite svarbiausia sveikatele 4u.gif
del tu "uzkretimu" tai sitaucija isivaizduoju tokia,kad virusiukas taip, neisgyvena tiek ilgai,bet matyt mamytes baiminasi del galimos bakterijos kokios nors,juk kiekvienai burelyje negali pateikti visu siuntimu ir isvadu.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Guotė @ 2012 02 21, 19:19)
BET AŠ TO LABAI NORĖJAU...Gerai, kad dabar kieme galės jaunimas siautėti.... thumbup.gif



wub.gif as UZ,KAD NORAI PILDYTUSI mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
LABA blush2.gif


Braiva as tik prielaida tokia norejau parasyt, gal gyvenat bute kur labai sausas oras? arba atvirksciai senam name/senam bute kur dregmes daug buvo iki sildymo sezono ax.gif pelesiukas esantis senose namu sienose, tiksliau sporos kurios yra visur-ore, patalynej, zaisluose ir tt....tiesiog jusu pasakojimas labai tai primine 4u.gif tikiuos tai ne tai ax.gif bet del visa ko as visgi issinuomociau ozono generatoriu ar paslauga nusisamdyciau, kad visus kambarius isozonuot 4u.gif blogiau nebus tai faktas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 21 vasario 2012 - 19:19
pas gyd nesikreipem kolkas. bandom namudiskai gydytis,petrusku arbata.
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2012 02 21, 21:17)
LABA  blush2.gif
Braiva as tik prielaida tokia norejau parasyt, gal gyvenat bute kur labai sausas oras? arba atvirksciai senam name/senam bute kur dregmes daug buvo iki sildymo sezono  ax.gif pelesiukas esantis senose namu sienose, tiksliau sporos kurios yra visur-ore, patalynej, zaisluose ir tt....tiesiog jusu pasakojimas labai tai primine  4u.gif tikiuos tai ne tai  ax.gif bet del visa ko as visgi issinuomociau ozono generatoriu ar paslauga nusisamdyciau, kad visus kambarius isozonuot  4u.gif blogiau nebus tai faktas  4u.gif


manau variantas 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(inga v @ 2012 02 21, 21:28)
pas gyd nesikreipem kolkas. bandom namudiskai gydytis,petrusku arbata.



bet gal tai ne liga??? o ka daro petrusku arbata? gal jam psichologiskai labiau? arba kaip Erse rase,kad tiesiog praejo savaime ir viskas.buvo tokia busena..
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2012 02 21, 17:19)
Ersi, tavo mergytės grožis...tikra lėlytė, vis grožiuosi tavo nuotraukom...

Va kol rašiau vieną gėlę vaikinas išrovė ir apvalgė... blink.gif  doh.gif


Aciu wub.gif wub.gif wub.gif

Mama valgyt matyt neduoda biggrin.gif


Braiva, laikykis ir sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tokie faini tie tavo vaikai, bet kiek tau vargelio tai su vienu tai su kitu. Linkiu, kad kuo greiciau praeitu kosuliai ir mazajam kuo maziau melyniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Inga, ar petrazoles ne nuo slapimo pusles ligu? Itari, kad taip gali buti? Jauciu nesugirdyciau nei per kur tokios arbatos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersi: 21 vasario 2012 - 20:11
QUOTE(Guotė @ 2012 02 21, 17:19)
Labas vakaras...
Biker...dar kartą sveikinimai... 4u.gif
Ersi, tavo mergytės grožis...tikra lėlytė, vis grožiuosi tavo nuotraukom...
Dėl svajonės auginti tris pipirus, aš ją turėjau nuo mokyklos, pagimdžius dičkį pasakiau, kad daugiau jokių, o va Ugnės belaukiant žinojau, kad bus ir Džiugas...tik va man kažkodėl iki paskutinės minutės atrodė, kad mergytė pilvelyje...Dėl vaikų judrumo, mano tik vyresnėlis ramesnis, atsargesnis, o du mažieji kaip tornadas praeina...Abu nerealiai judrūs, o jau kai kur išeiti reikia... doh.gif BET AŠ TO LABAI NORĖJAU...Gerai, kad dabar kieme galės jaunimas siautėti.... thumbup.gif
Braiva, dėl sanatorijos, jei priklauso, tai turi duoti...mums su dičkiu yra siūlę... 4u.gif

Va kol rašiau vieną gėlę vaikinas išrovė ir apvalgė... blink.gif  doh.gif

man irgi mergyte vaidenos lotuliukas.gif siaip turbut cia is didelio noro, bet apseisiu tongue.gif
sanatorija ne siaip sau duodama. po sunkios ligos ir praejus reabilitacijos kursa, jei nepagereja ar pablogejimas tik tada.

QUOTE(Anile @ 2012 02 21, 19:17)
LABA  blush2.gif
Braiva as tik prielaida tokia norejau parasyt, gal gyvenat bute kur labai sausas oras? arba atvirksciai senam name/senam bute kur dregmes daug buvo iki sildymo sezono  ax.gif pelesiukas esantis senose namu sienose, tiksliau sporos kurios yra visur-ore, patalynej, zaisluose ir tt....tiesiog jusu pasakojimas labai tai primine  4u.gif tikiuos tai ne tai  ax.gif bet del visa ko as visgi issinuomociau ozono generatoriu ar paslauga nusisamdyciau, kad visus kambarius isozonuot  4u.gif blogiau nebus tai faktas  4u.gif


aciu labai uz minti 4u.gif pasidomesiu tuo ozonu...siaip pirma kart isgirdau apie toki daikta blush2.gif
QUOTE(Ersi @ 2012 02 21, 20:09)

Braiva, laikykis ir sveikit


aciuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 02 21, 20:28)
pas gyd nesikreipem kolkas. bandom namudiskai gydytis,petrusku arbata.

Tai ji kaip tik skysčius varanti... g.gif

Labas rytas....merginos, reikia gero mašinų elektriko, būkit geros patarkit gerą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guotė: 22 vasario 2012 - 08:12
QUOTE(Ugneta @ 2012 02 21, 20:45)
manau variantas  4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif
bet gal tai ne liga??? o ka daro petrusku arbata? gal jam psichologiskai labiau? arba kaip Erse rase,kad tiesiog praejo savaime ir viskas.buvo tokia busena..



petruskos ,bent jau man padejo, kai laksciau y tulika daznai.lyg ir jokiu pokyciu nera,kad but kas psichologisko.

Papildyta:
QUOTE(Ersi @ 2012 02 21, 21:09)

Inga, ar petrazoles ne nuo slapimo pusles ligu? Itari, kad taip gali buti? Jauciu nesugirdyciau nei per kur tokios arbatos  biggrin.gif



bandau itart, kad gali but su pusle kazkas. nera ji jau tokia bjauri mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Guotė @ 2012 02 22, 09:11)
Tai ji kaip tik skysčius varanti... g.gif

Labas rytas....merginos, reikia gero mašinų elektriko, būkit geros patarkit gerą...



kai rasi toky pranesk irman
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 02 22, 20:37)
petruskos ,bent jau  man padejo, kai  laksciau y tulika  daznai.lyg ir jokiu pokyciu nera,kad but kas psichologisko.

bandau itart, kad gali but su pusle kazkas. nera ji jau tokia bjauri  mirksiukas.gif



nu bet tu gal geriau padaryk tyrimus ar tikrai kazkas su pusle unsure.gif
Atsakyti
dabar as girsiuos kaip senais gerais maziuku laikais. ax.gif musu pasiekimasvienas kartas lovytes pridarymas per nakt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2012 02 23, 23:05)
dabar  as  girsiuos kaip senais gerais maziuku laikais. ax.gif  musu pasiekimasvienas kartas lovytes pridarymas per nakt  thumbup.gif

sveikinu smile.gif bet jei rimciau, tai tiesiog norisi patart neuzastrint situacijos, negedink jo ir nebark del to, nes gali uzsifiksuoti. Plius is psichologines puses iki 5iu metu slapios bedos naktimis nera patologija.. Ir linkiu rast jums tinkanti buda susitvarkyt 4u.gif

Elijai bent trukde vakarines arbatos gerimas. Atsisakius jos praktiskai nebebuna slapios lovos ryte, nebent is vakaro daugiau pageria.

Braiva, stiprybes tau mamuk 4u.gif del vyresnelio lavinimo, tokio amziaus vaikui jau reikia su bendraamziais pabendraut laikas nuo laiko, o del lavinimo naudok kasdienes situacijas, kuo daugiau ir placiau pasakok, kas vyksta aplink, ka matai, kuo gyvenat ir jam tos informacijos pakaks lavintis wink.gif esant laisvai minutei papieskit, padeliokit ir tikrai nebus prastesnis uz darzelinius.. 4u.gif
Atsakyti