Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

mano didysis "po turistiako" susirgo...didelis, bet pasisaugoti nemoka...Rei žiūrėt, kad mažiai atlaikytų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2011 09 09, 10:11)
ezra - gerai kai darziuke yra veiklos,tik kad ta veikla yra vistiek kitokiam lygyje nei lankant bureli,nu cia ir taip aisku,bet atsirinkimui manau gerai,tik paskui jau atsirinkus vistiek vesciau i spec. bureli,o ne darzelyje  rolleyes.gif bet tai tik mano nuomone ir pamastymas  4u.gif

Tuo klausimu pritariu Kvartetui. Nors būrelis būreliui nelygu, tuo jau įsitikinau. Ir daržely būna profesionalių, kur vaikai ir konkursuose dalyvauja.

QUOTE(kvartetas @ 2011 09 09, 13:41)
Na, o is mano asmenines patirties su didziaja, tai ji bureliu isbande n. Neatranda kas jai patinka. Lanke ir darzelyje vietoij ir siaip mieste. sokiai, dainavimas, molio lipdiniai, karoliuku verimo..... Dabar mokykloij issirinko tapyba ir fotografija. Bus matyt kiek ilgai lankys g.gif

Tiek ilgai bus, kiek tu leisi ar liepsi. Vaikams po kurio laiko veikla visada nusibosta, tada jau tėvai turi padaryt sprendimą, kitu atveju vaikas ir mėtosi, kaip tavoji, savęs neatrasdama.
O kodėl neleidi jos sportuoti kur nors?
Atsakyti
as nieko blogo nematau, kad ji metosi. negi butina 1 burely vaikuij lankyt. tegul isbando daug ka gyvenime. man svarbiausiai mokslai, o burelis tai jau laisvalaikis. ir tegul tas laisvalaikis buna vaikuij malonus, o ne ejimas vien tik del to, kad tevai liepia.
man tevai irgi niekad neliepe lankyti kazkurio burelio. ejau kiek norejau ir i kuriuos norejau. bet uz tai moku ir megzti, ir nerti, ir siuvimo pradmenys. sokius trumpai taip pat lankiau. nu ir ka uzaugau normali. ir dziaugiuos...

turiu gyva pavyzdi uosviene verte abu savo vaikus lankyti. mano vyra kiso ir i muzikalke ir i sokius. sake verkdavau nenorejau eiti. meluodavo, kad buvo o trainiodavosi su draugais kur. sesuo per prievarta dabaige muzikalke, istojo i koncervatorija. pastudijavo 2metus ir mete. na ir kur cia tas geris is tos prievartos.

as manau taip tevai gali kalbeti su vaiku, kad va neskubek mesti. dar paeik ir t.t. ir as taip snekinau saviske. na bet su paskuiniuoju lipdimu per mano ta spaudima nemesti -prasidejo jos issisukinejimas. pradejo ieskot priezasciu i ji neiti. tai galva skauda, tai pilva. kam to reikia???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 16 rugsėjo 2011 - 13:41
Sveikos,
Darara, sveiknu su mokslo metu pradzia. O jau mazosios grozis ... wub.gif
Tesiant tema apie burelius, tai pvz. man burelis nuleme mano profesija... tongue.gif Buna ir taip mirksiukas.gif
Tuoj ir pas mus prasides moklo metai, jau suku galva ir as del bureliu.
Tik ka gavau nuotraukas is Kvarteto. Super grazios. Aciu Kvartetui ir fotografams.
Pasirodom
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukia laivas: 17 rugsėjo 2011 - 23:48
Pamenu ,kaip ji to vezimelio nenorejo atiduoti lotuliukas.gif
gal teveliams jau reiketu susimastyti... ? rolleyes.gif
Labai grazi mergyte,o ir su charakteriu biggrin.gif wub.gif
mes irgi labai laukiam nuotraukeliu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2011 09 17, 23:44)
Sveikos,
Darara, sveiknu su mokslo metu pradzia. O jau mazosios grozis ...  wub.gif
Tesiant tema apie burelius, tai pvz. man burelis nuleme mano profesija...  tongue.gif Buna ir taip  mirksiukas.gif
Tuoj ir pas mus prasides moklo metai, jau suku galva ir as del bureliu.
Tik ka gavau nuotraukas is Kvarteto. Super grazios. Aciu Kvartetui ir fotografams.
Pasirodom
user posted image
user posted image
user posted image


Grazuole Aleksute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
merginos as jau pasimeciau. mano vyras jums siutineja. kurios dar negavot. pokolkas foto tik is 3 atrodo fotografu, likusiueji du sunkiai pagaunami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2011 09 18, 18:16)
merginos as jau pasimeciau. mano vyras jums siutineja. kurios dar negavot. pokolkas foto tik is 3 atrodo fotografu, likusiueji du sunkiai pagaunami doh.gif

Mes jau gavom,aciu!!! drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Mes irgi gavom aciuuuuuuuuuu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

jau Aleksos grozis wub.gif tos garbaneles ir sypsena..

Ziuriu apie burelius diskutuojat. As visgi Mykolui galvoju palikti dabar ABC edukacine+menine mokyklele Jaunimo centre. Si sestadieni dar eisim karta. Pakelbesiu su direktore del amziaus grupiu, nors, manau, nelabai ka islosiu, nes sestadienine mokyklele viena tik. Darbo dienom rytais jie skirsto pagal amziu, nes yra laiko ir dienu pasirinkimas, o sestadieni neiseina.
Man siaip patiko. nes dailes, muzikos, teatro ir pazinomo pamokeles.
Ziuresim ar mes visas issedesim, nes visgi ten dabar patys maziausi esam. Bet jei ir dvi pabutumem ir tai jau gerai. Pazinimo susideda is skaiciu, raidziu, anglu k. pazinimo.

siaip dar renka grupe sestadienine jei ka mirksiukas.gif
Atsakyti
DARARA, SVEIKINU SU GRAZIU TORTADIENIU!!!! happybday.gif happybday.gif happybday.gif friends.gif

Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2011 09 20, 08:15)
DARARA, SVEIKINU SU GRAZIU TORTADIENIU!!!!  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  friends.gif



ACIU labai !!!! wub.gif 4u.gif
Atsakyti