Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(musele @ 2012 01 02, 19:09)
Artėjančių metų belaukiant įsižiebė mūsų naujametinė Eglutė  wub.gif Savo tyliu kniurkesiu linki visiems gražių metų smile.gif

Su Naujais!!!




MUSELE, SVEIKINIMAI JUSU SEIMAI wub.gif


VISAS SU NAUJAIS METAIS!!!

O musu trijulei didziulis sveikinimas su ketvirtuoju tortadieniu!!! user posted image
Atsakyti
Sveikiname Keturmecius su Gimatedieniu!!!!
QUOTE(musele @ 2012 01 02, 21:09)
[i]Artėjančių metų belaukiant įsižiebė mūsų naujametinė Eglutė  wub.gif Savo tyliu kniurkesiu linki visiems gražių metų smile.gif

WOWWWWWW, nuosirdziai sveikiname mazaja Eglute ir visa jos seima!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Su Naujais visas 4u.gif Drakoniukas tikiuosi visoms atnes gerus ateinancius metus 4u.gif

Musele - sveikinimai visai jusu seimynai 4u.gif wub.gif Laukiam foto ir Egluzes "pasibeldimo" istorijos wub.gif

Modeliuku foto wub.gif thumbup.gif

Visai sauniai trjulei sveikinimai prasukus dar vienu metu rata 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugneta: 04 sausio 2012 - 15:31
laba,



Dekui uz sveikinimus mano zuikinui 4u.gif , bei prisisjungiam prie sveikinimu dar 2 progininkem 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dabar tai jau jauciasi , kad ugtelejo ir prakuto biggrin.gif :wub:Labai smagus laikotarpis, kai jau gali rimtai ir pakalbeti, isgirsti ir norus ir pasidziaugti gimtadienio laukimu, bei vaikiskais ismastymais biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu va Ugneta gyneis gyneis o pasirodo tiesa buvo biggrin.gif grazaus laukimo jums wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ugneta, tiesa sakant nenustebau rolleyes.gif sveikinimai jusu seimai! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilwute @ 2012 01 04, 18:09)
Nu va Ugneta gyneis gyneis o pasirodo tiesa buvo  biggrin.gif  grazaus laukimo jums  wub.gif  wub.gif  wub.gif


nu niekaip neikertu iki siol is kur bikergirl mane prauode...juk zinojo tada tik mano seima!! lotuliukas.gif

QUOTE(Silence @ 2012 01 04, 18:22)
Ugneta, tiesa sakant nenustebau  rolleyes.gif sveikinimai jusu seimai! 4u.gif  thumbup.gif


aciu 4u.gif nenustebo daug kas..nes visi zinojo,kad planuojame trijule wub.gif net gi tada ,kai laukiausi dar tik pirmagimes wub.gif
Atsakyti
Ugneta, clap_1.gif yahoo.gif Sveiknu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 01 04, 16:27)
nu niekaip neikertu iki siol is kur bikergirl mane prauode...juk zinojo tada tik mano seima!!  lotuliukas.gif
aciu  4u.gif nenustebo daug kas..nes visi zinojo,kad planuojame trijule  wub.gif net gi tada ,kai laukiausi dar tik pirmagimes  wub.gif

Jega!!! wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
visgi mano uosle nepavede lotuliukas.gif dar karteli dideliausi sviekinimai!!! clap_1.gif oro_buckis.gif
ech kaip faina! thumbup.gif sedziu ir juokas ima,sakau gal eit i koki ekstraseansu musi,pradet dalyvaut? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2012 01 04, 17:27)
.juk zinojo tada tik mano seima!!  lotuliukas.gif


bigsmile.gif vau, sveikinu thumbup.gif thumbup.gif kaip faina, o aš nebesiryžtu doh.gif
nuoširdžiausiai sveikinu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ugneta...Sveikinimai... wub.gif wub.gif wub.gif Trečias ratas įsibėgėja... thumbup.gif
Atsakyti
Darkart visoms dėkoju už sveikinimus aciuks.gif

Ugneta - super duper sveikinimai thumbup.gif wub.gif
Linkiu kuo geriausios sveikatos ir nuotaikos mirksiukas.gif

Gimdžiau Kaune, kaip ir pirmą kartą smile.gif Viskas vyko panašiai, kaip ir su Saulute. Jei pasakoti be lyrinių nukrypimų, tai 2011.12.31 5 val. ryto nubėgus vandenims susipakavom į kelionę. Atvažiavo mama pas miegančią Saulę, o mes jau 8 val. (kaip į darbą) buvome prie 2KKL priimamojo durų smile.gif Teko skatinti ir nuskausminti, o pasibaigus epidūro poveikiui dar po valandėlės prasidėjo stangos. Per du kartus be traumų išstūmiau (5-7 min.) ir negalėjau patikėti, kad jau viskas smile.gif Po akimirkos mažoji pūpsojo ant pilvelio wub.gif wub.gif Buvo 16.20 val.
Mergina tokia visai ne manekenė smile.gif 56 cm, 4254 g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musele: 05 sausio 2012 - 14:57