Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės mamos ir 2008 I pusmečio mažyliai

QUOTE(Bikergirl_81 @ 2011 11 29, 11:05)
Na dabartinio pilvuko nera ka lygint su tuometiniu  biggrin.gif o ir fotosesija zadu daryti tik kita menesi ,mazi mes dar ,tik 29 savaiteles...  blush2.gif


Lauksim nuotraukyciu wub.gif wub.gif wub.gif

Oi tie musu isdykeliai wub.gif .Mano Nikas irgi tikras kalbininkas biggrin.gif O dabar dai kai eina i mokyklele , tai primaiso anglisku zodziu.O is pasiekimu- tai ismoko uzsisegt sagas , pradejo l. graziai spalvint ir zmoniskai piest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2011 11 29, 12:26)
Bikergirl bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif AS truputi atsilikus.. doh.gif
SVEIKINIMAI SU auganciu pilvuku thumbup.gif nu matos, kad senai matemes visos doh.gif  tongue.gif

Aciu ,aciu... biggrin.gif
Kaip jus gyvi? senai bematyti,nors kaiminystej gyvenam doh.gif lotuliukas.gif
nei Mykoliuko nebematau,anksciau nors su seneliais uzmatydavau kur,o dabar nei tai....gal jau cia nebegyvenat? blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
bikergirl - pirma mintis ir man pamacius avatro fotke,kad jau nauja fotosesija thumbup.gif wub.gif nu bet paskui uzskaiciau,kad ji dar bus 4u.gif lauksim foto 4u.gif
rasai,kad jus dar mazi 29 savaites doh.gif jus jau tokie didelis bigsmile.gif 4u.gif

tikiu ir as ,kad si karta gandrai nepaves jusu 4u.gif ar varda jau sugalvojot? ar Mykolui palikot sita uzduoti biggrin.gif 4u.gif

darara - saunuolis Nikas,nauju pasiekimu turintis 4u.gif
kazin kaip Muerai sekasi? kaip pavadino berniuka ax.gif

Raja - kaip baigesi su tuo projektu,ar prieme pataisa del to ka kovojai??? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugneta: 29 lapkričio 2011 - 15:04
Na pradzia su dviem labai sudetinga biggrin.gif bet nieko, pratinames visi... sunkiausiai Elijai. Jei ne mazius ant papo, tai dukra prilipus.. ir dabar ant keliu sedi, kol mazius miega smile.gif
O broli ji jau pilve pavadino Emilijumi. Is pradziu, kai gime svarstem ir kitus.. bet nei vienas nebeprilipo.
Atsakyti
imeskit foto pasirodyt 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bikergirl_81 @ 2011 11 29, 13:27)
Aciu ,aciu...  biggrin.gif 
Kaip jus gyvi? senai bematyti,nors kaiminystej gyvenam  doh.gif  lotuliukas.gif
nei Mykoliuko nebematau,anksciau nors su seneliais uzmatydavau kur,o dabar nei tai....gal jau cia nebegyvenat?  blush2.gif


Bikergirl, mes laikomes gerai, augam ir protingejam kasdien biggrin.gif Mykoliukas su sese darzelyje, mes darbuose, nebesimakaluojam senamiesty dabar.
O gyventi tai gyvenam ten pat ir tikrai nezadam kojos kelt is cia lotuliukas.gif

Muera, imesk foto, tikrai taip smalsu kaip atrodot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bikergirl_81 @ 2011 11 29, 13:03)

Na ,o su gandrais ,kaip sakant slidus reikalas,tai cia jie parskrenda tai iskrenda...  as jau ju nebesitikejau sulaukti,bet se tau... tad labai tikiuosi kad si karta nepaves...  blush2.gif ko ir Jums linkiu  wub.gif  4u.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Ugneta @ 2011 11 29, 16:03)
sveikos  4u.gif


Raja - kaip baigesi su tuo projektu,ar prieme pataisa del to ka kovojai???  rolleyes.gif


Tai kad nesibaige, cia lietuva- cia veju krastas biggrin.gif
tai kad ne viskas taip paprasta ir greitai padaroma, perdaviau info vienai seimo narei, tikiuos ji paglobos sia iniciatyva, nes man reikia pirma ant koju atsistot pilnai, nes pavasari buvau visai paluzus, tad reikejo biski pristabdyt arklius, nes butu liudnai cia buve man unsure.gif
Ketvirtadieni per tv3 rodys laida kur tokius maziukus deda, gal musu liaudis biski atsikvoses doh.gif
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
vasara vestuvese MB sesers dalyvavom

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
cia musu bandymas lankyti gimnastika si rudeni smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
cia dar gimdymo palatoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneta @ 2011 11 29, 15:03)

bikergirl - pirma mintis ir man pamacius avatro fotke,kad jau nauja fotosesija  thumbup.gif  wub.gif  nu bet paskui uzskaiciau,kad ji dar bus  4u.gif  lauksim foto  4u.gif
rasai,kad jus dar mazi 29 savaites  doh.gif jus jau tokie didelis  bigsmile.gif  4u.gif

tikiu ir as ,kad si karta gandrai nepaves jusu  4u.gif ar varda jau sugalvojot? ar Mykolui palikot sita uzduoti  \


Dabar ketvirtadieni kaip tik einu pas Zaneta ,derintis del fotosesijos,pasidalinti idejomis ,nes norisi kazko idomaus ir kitokio ,o ji ta sugeba wub.gif o kita menesi jau isiamzinsim,ir butinai pasirodysim biggrin.gif
man tas pilvukas dar toks mazas atrodo, lyginant su pirmuoju nestumu blush2.gif nors savaiteles bega be gailescio... o siaip jauciuosi kuo puikiausiai,jei neaugantis svoris ir nebanguojantis pilvukas ,tai net negalvociau jog laukiuosi nestuke.gif
Mykolas jau isrinko varda,tai ziuresim kai gims ar tiks ir ar prilips,bet siaip jau kai jis glosto ir buciuoja pilvuka, vadina broliuka Pauliuku ,sako kaip ji myli ,ir kiek duos jam zaislu,kad dalinsis ir t.t. ,tik konstruktoriaus neduos,nes matai jis dar tam per mazas... lotuliukas.gif

Na o kaip Jums sekasi? kaip mazyliai?


QUOTE(Silence @ 2011 11 29, 16:30)

Bikergirl, mes laikomes gerai, augam ir protingejam kasdien biggrin.gif Mykoliukas su sese darzelyje, mes darbuose, nebesimakaluojam senamiesty dabar.
O gyventi tai gyvenam ten pat ir tikrai nezadam kojos kelt is cia lotuliukas.gif



Na va kad nebematau tai ir pagalvojau ,kad jau jus kazkur kitur gyvenat biggrin.gif
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 29, 17:25)

Tai kad nesibaige, cia lietuva- cia veju krastas biggrin.gif


Stiprybes Tau 4u.gif

Muera,kokia panele jau uzaugus! Woooow! o maziukas koks fainas,jetau kaip as laukiu tos dienos kada vel turesiu toki maza stebukleli rankose wub.gif
Atsakyti
Bikergirl_81, jus jau tikrai, kad dideli. gal zinot kas bus?
bandem su Vilium eiti ciuozineti ant ledo. max 10 min, tsio jam pabodo. prisijuokiau nerealiai. neciuozia, o vaiksto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 11 29, 19:25)
4u.gif  4u.gif
Tai kad nesibaige, cia lietuva- cia veju krastas biggrin.gif



issekai ne tik fiziskai bet ir emociskai 4u.gif saugok save...ziauri kova su tais vejo malunais doh.gif

ar planuoji dar gandrus pasisaukti? ar aplanko tokios mintys?

muera - kokia mergyte tavo Blonde bigsmile.gif wub.gif o maziukas... wub.gif wub.gif kaip faina tie leliukai wub.gif wub.gif ech..

bikergirl - Zaneta wub.gif mano isreklamuota cia SM ir isgirtoji wub.gif buvau viena is pirmuju jos klienciu,kai jis tik pradejo fotografuoti..nuotarukos tikrai labai labai wub.gif lauksim Jusu foto 4u.gif

Paulius! bigsmile.gif turesim dar viena Pauliu biggrin.gif

mes gyvenam gerai,vaikuciai auga,laikas bega smile.gif Benas jau visas vyras,o Urte man visai jau dicke.abu graziai draugauja.Urte lanko baleta,iki siol sekasi gerai.Su Benuku i mokykleles vazinejam,pradejom gyventi Kaledu laukimu wub.gif Repetuojam eilerascius,sokius ir dainas Kaledu seneliui smile.gif

user posted image

Atsakyti
laba diena, kokių gražių vaikų prisižiūrėjau...greitai jie auga, neina pažinti... wub.gif wub.gif wub.gif
Raja, stiprybės tau...
Biker, sveikatos sveikatos ir sveikatos, tikrai viskas bus puiku (Atsimenu sulaukus 30 savaičių atsikvėpiau)...lauksim foto labai...
Kaip supratau broliukas pilve "banguoja"... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti