Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

Labutis mergaitės 4u.gif

Ar dar prisimenat ???4u.gif Šiandien Kumpiene "pažadino " mane. Šiaip kitu nicku supermamoj bendrauju (vis tie sekliai morkos), bet kad retai bebūnu - mažasis monstriukas suvalgo visą laisvalaikį 4u.gif Mano Renaldukas labai ramus geras berniukas, tik labai jau patapęs rankinuku biggrin.gif , turim du dantukus. Didysis brolis labai myli savo mažajį broliuką, o aš tiesiog skraidau padebesiais, kai matau sveiką augantį savo vaiką.

Bučiuoju visas - naujas angeliukų mamytes ir senbuves, sveikinu visas susilaukusias leliukų ir linkiu visoms planuojančioms greit pastoti ir lengvai pagimdyti. Tikrai nepamirštu JŪSŲ wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2011 09 07, 15:55)
Labutis mergaitės 4u.gif





Dziugu sulaukti ziniu is taves thumbup.gif
Sveikinimai susilaukus sunelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai linksmuolis!!! biggrin.gif

Aukit sveiki ir laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 06, 22:51)
Geriu aš dabar 'panangin" tuos vitaminus.ir nervu sistemai menesiui israse pagert 'neuromed'' zoleliu kapsulytės.sakė turi praeiti.jau atrodė,kad viskas gerai ir sveikata nesiskundžiu,tai še tau,širdis sustreikavo.

Ir vėl graudulys širdį,skaičiuotume 8 mėnesius jau,dantukų gal porą turėtume,šliaužiotų jau.ir ir kur tos širdies neskaudės verysad.gif

Ievoole dingus kur?meskute5?aūūū,atsiliepkit



Tai vat ir man tas pats. Atrodo jau viskas galiu gale lauki teigiamo rezultato ir stai neigimas rezultatas ir dabar va sona paskauda , pries savaite daktare ziurejo viskas tavrkoj. Siandien vel retcykiais suskausta vel pas daktare nu ejau pasikalbet ryt slapimo tyrimus darysiuosi ir kai bus laisvo laiko nuleksiu pas daktare ehoskopija kad man padarytu . Mintys tik blogos sukasi , norisi tik verkt ir viskas. Ne jau gyvenimas vel man meta liga kazkokia . Vis mintys nukreipiu salin vaziuodama is darbo net pagalvojau o gal is daktares lupu isgirsiu mergyt juk tu nebe viena. Vis optimistiskai galvoju nors istikruju manau ir nuojauta kuzda kad ne veltui man cia retcykiais sona paskauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inezzza @ 2011 09 05, 09:09)
Bona-pari, console.gif ......tu savo žodžiais išsakei mano savijautą....


laikykis ineziuk,juk mes turim tai ištverti console.gif šiuo metu jau geriau man doh.gif
Papildyta:
[quote=Laureanza,2011 09 05, 09:21]
Bona-pari,nebandėt daugiau pastoti?bijot?
Papildyta:

po netekties norėjau jau iškart,vėliau kai atslėgo šokas atsirado didžiulė baimė verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(žvelsa @ 2011 09 05, 11:51)

Bona-pari, stipriai tave apkabinu...... Laikykis mergyt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jei jauti kad per sunku viską pakelt, kreipkis pagalbos pas psichologus. O šiaip yra dar vienas stebuklingas vaistas - pabandyt dar kartą pastot biggrin.gif Aš devynis metus ne gyvenau , o egzistavau, net neprisimenu kaip mano didžioji užaugo verysad.gif Gyvenimui prikėlė mažoji, viskas nušvito kitomis spalvomis, net su didžiaja pradėjom daugiau bendraut.

Ačiū tau mano guodėja 4u.gif gal dar jei sveikatytė leistu,dabar nėra prošvaistės,bet tykiuosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2011 09 05, 11:57)
sveikos 4u.gif
Pamelo grazuolis Tavo sunelis...ar skanus tortas buvo? mirksiukas.gif
Bona-pari... 4u.gif sunku rastipaguodos zodzius, kai jauciuosi taip pat...gyvenimas yra, bet jis pasikeite, bent jau man...jis kitox paliko...cia ir ten...mintyse ir sirdyje visada Ji su manimi...kartais tas lb vargina... verysad.gif vakar susirgau mmm, nezinau kodel, bet taip nuliudau ir nusivyliau, nes nieko spec nedareme ar neplanavome, bet...vistiekkazkiek norejau tiketi,kad jau... nestuke.gif , deja reikia daugiau stengtis... doh.gif
Papildyta:

kazkaip pradedu tiket, kad taipats geriausias vaistas wub.gif


tikrai sutinku ,taip ir yra,laikas visai negydo schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 05, 13:21)
sveikutes,
Bona pari nei skysta esi, nei stipruole but nereikia, tiesiog kartais reikia pagalbos ir is salies mirksiukas.gif As dziaugiuosi, kad nuejau pas gydytoja, kad biski vaistuku pageriau, pasijutau is karto, kad akmuo nuo sirdies nuriedejo, nes leidau sau tiesiog atitrukti nuo visu minciu ir pailsejau, zinoma praeities niekas neisbrauks, bet tapo lengviau i viska ziuret mirksiukas.gif


man atrodo kad vaistu nereikia ,daug dirbu kad neturėčiau laiko apie ka nors galvoti ,bet kartai iš nieko atsiranda noras gala pasidaryt o kokius vaistukus tau buvo išraše?
Papildyta:
QUOTE(divėja @ 2011 09 05, 14:00)
console.gif
Žinai,jei ne mano Urtė,stebukliukas,širdelė,man jaučiu būtų tas pats.... verysad.gif  Tik ji mane išgydė,tik ji privertė atsitiesti ir žiūrėti pirmyn.Ji mano gydytoja.Nežinau kur būčiau dabar,jei jos neturėčiau....

Pritariu Žvelsos nuomonei,jei viskas tvarkoj su organizmu,bandyk pastoti.Gal ir tave tai išgelbės 4u.gif Laikykis 4u.gif
:


džiaugiuosi už tave 4u.gif gal ir išgelbėtu smile.gif
Papildyta:
[quote=lina31m,2011 09 07, 15:55]
Labutis mergaitės 4u.gif

Ar dar prisimenat ???4u.gif

tai aišku juk visos už tave sirgom kad pagaliau pasisektu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2011 09 07, 15:55)
Labutis mergaitės 4u.gif

Ar dar prisimenat ???4u.gif 

bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif Kaip smagu girdėti,kad jum viskas puiku.Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
kaip aš bijau,kad ta didžiulė baimė,neužgoštų didžiulio noro pastoti...
ir šiaip bijau po CP dar anksti
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2011 09 07, 15:55)
Labutis mergaitės 4u.gif

Ar dar prisimenat ???4u.gif  Šiandien Kumpiene "pažadino " mane. Šiaip kitu nicku supermamoj bendrauju (vis tie sekliai morkos), bet kad retai bebūnu - mažasis monstriukas suvalgo visą laisvalaikį 4u.gif  Mano Renaldukas labai ramus geras berniukas, tik labai jau patapęs rankinuku  biggrin.gif , turim du dantukus. Didysis brolis labai myli savo mažajį broliuką, o aš tiesiog skraidau padebesiais, kai matau sveiką augantį savo vaiką.

Bučiuoju visas - naujas angeliukų mamytes ir senbuves, sveikinu visas susilaukusias leliukų ir linkiu visoms planuojančioms greit pastoti ir lengvai pagimdyti. Tikrai nepamirštu JŪSŲ wub.gif

user posted image



Fainuolis "rankinukas". Kažkaip po tų nelaimių, tai visai nebaisu, kad pripras kartu miegoti, būti nešiojami, visai nenorė būti palikti nors akimirkai... Aš saviškę tai nešioju ir nešioju. vaikas jau seniausiai miega, o aš užsimiršusi klaidžioju su ja po namus ir vis niuniuoju kažką wub.gif
Atsakyti
sveikos,


mano vaikis vakar man soka ivare doh.gif Sedejo sedejo lovoje, kanalus junginejo multiku ieskodamas, ir pradejo verkt isteriskai bei rodyt i burna, nesupratau kas vyksta maniau gal isidauze gerkle su pultu, ar danti koki, bet nei zodzio nesako tik verkia ir rodo, tai ciupau kosminiu greiciu ir emiau purtyt uz koju, iskrito is burnos 5 litu metaline moneta doh.gif Vos infarktas neistiko ir bartis norejosi ir apsikabine abu verkiam doh.gif Bet gerai kad viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 08, 11:42)
sveikos,
mano vaikis vakar man soka ivare doh.gif Sedejo sedejo lovoje, kanalus junginejo multiku ieskodamas, ir pradejo verkt isteriskai bei rodyt i burna, nesupratau kas vyksta maniau gal isidauze gerkle su pultu, ar danti koki, bet nei zodzio nesako tik verkia ir rodo, tai ciupau kosminiu greiciu ir emiau purtyt uz koju, iskrito is burnos 5 litu metaline moneta doh.gif Vos infarktas neistiko ir bartis norejosi ir apsikabine abu verkiam doh.gif Bet gerai kad viskas gerai.

o siaubas, kiek soko reikia apturet...baisu labai...svarbiausiai kad buvai salia ir viskas baigesi laimingai 4u.gif
Ka veikineji Raja? ar radai koki darbuka...

o man snd nuo ryto asaros, matyt taip sutapo, kad dukryte palikau darzelyje verkiancia, vel...
reikia ieskotis nuolatinio darbelio, per vasra sioks tox buvo...bet galvoju, isidarbinsiu,tai tikrai turiu pamirst visus planavimus, o jei besidarbinant,pasijusiu nestuke.gif , kas tada...zodziu esu pasimetusi, ir leliaus noriu ir dirbti pradejus juk nemesi darbo...kaip sunku...ir siaip visi is visu pusiu spaudzia, pamokslininkai didieji... gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Va kaip Lairam darbdavys, kox saunus zmogu, suprato, ir nesistebejo,kad iseisi i dekreta vel...
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 09 08, 10:42)
sveikos,
mano vaikis vakar man soka ivare doh.gif Sedejo sedejo lovoje, kanalus junginejo multiku ieskodamas, ir pradejo verkt isteriskai bei rodyt i burna, nesupratau kas vyksta maniau gal isidauze gerkle su pultu, ar danti koki, bet nei zodzio nesako tik verkia ir rodo, tai ciupau kosminiu greiciu ir emiau purtyt uz koju, iskrito is burnos 5 litu metaline moneta doh.gif Vos infarktas neistiko ir bartis norejosi ir apsikabine abu verkiam doh.gif Bet gerai kad viskas gerai.



Siaubas doh.gif .
Maniškiui prieš porą dienų panašiai buvo. Turi jis ten tokius žaidiminius kamuoliukus, kurie telpa į burną. Niekad nemačiau, kad jis dėtų juos į burną, o tada žiuriu susigrūdo. Sakau Kristupai negalima į burną dėti, išspjauk, o jis čia alia kaip bajerį suprato. Nuo manęs bėga, juokiasi, o tas kamuoliukas burnoje. Širdis mano kulnuose buvo tada doh.gif . Surinkau visus tuos kamuoliukus ir paslėpiau.
Papildyta:
Xiuke, man irgi būna tragedija, kai vaiką verkiantį daržiuke palieku. Šiemet jį dar perkėlė į kitą grupę pas vyresnius vaikus. Labai bijojau, kad bus sunku jam, bet greitai apsiprato. Labai šaunios auklėtojos toje grupėje. Vieną yra iš pernai metų, kuri Kristupui labai patiko, o kita nauja, bet irgi šauni. Puikiai sutaria su vaikais. Vyresnieji kol kas irgi neskriaudžia maniškio. Šiandien nusinešė į darželį vaisių - darys jie ten kažkokias vaisių salotas biggrin.gif . O vakar į daržiuką neleidau, nes ryte pasakė, kad nori likti namie. kadangi pati esu namie, tai pasilikau. Galėčiau aišku aš jo visai dabar į daržiuką neleisti, kai su mažute esu namie, bet pati manatau, kad jam reikia draugų, veiklos. O daržiuke vis vien kolektyvas, pamokėlės, teatriukai atvažiuoja. Šiemet jau bandysime į burelius darželyje leisti. Gal kažkas jam patiks.


Dėl darbdavių, tam aš tikrai negaliu skųstis. labai tolerantiškas, supratingas kolektyvas. Man tfu ftu tfu nebuvo jokių bėdų nei grįžtant į darbą, nei vėl einant ilgų atostogų.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 09 08, 12:08)
Siaubas  doh.gif .


Ir as atrodo galeciau pasilikt namie su ja...bet dbr tiek iprato but su manimi...nesinori pyktis ir but bloga mama, bet suvokiu , kad darzelis vaikui tik i nauda, norisi, kad ji i zmones iseitu kaip sakant... smile.gif
taip pat isejo pas vyresnius vaikiukus is lopselio...aukletoja sako, kad greit nusiramina,kai iseinu...nors tiek...anksciau ir pasiimu... smile.gif
Atsakyti
Manau, kai jau risites siam zingsniui- baimes visos dings, nes noresis vel laimes kamuoliuko savo gyvenime wink.gif
na o del CP- gal ir per anksti (deja, as nieko nezinau, kada po jo jau galima) 4u.gif
Laikykis 4u.gif
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 07, 22:30)
kaip aš bijau,kad ta didžiulė baimė,neužgoštų didžiulio noro pastoti...
ir šiaip bijau po CP dar anksti

Atsakyti