Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamų svetainė

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 05, 14:18)
Mano gyd.nėra ir bus tik gruodį doh.gif
bet nuejau pas kitą,tai ji bevartydama kortele pamatė lapą,kur parasyta,kad netekau vaiko..pasakė,kad stresas širdele kamuoja išrašė raminancių ir sirdziai vitaminų sake,kad turi praeiti.
Ačiū,kad domiesi 4u.gif

Bus viskas gerai.Kitaip ir but negali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sladama: 05 rugsėjo 2011 - 15:56
QUOTE(fishke @ 2011 09 05, 16:40)
iškart po nelaimės šaukte šaukiau , kad noriu čia ir dabar, ir tuoj pat būt nėštukė.... Na kad užpildyti tą atsiradusią bedugnę..... Dabar jau kitaip - yra baimė, bet kol kas ji tik auga, didėja. Kaip ir Raja28 sakė - atsirado baimė.... Bet ji ir nemanau, kad dings, tai normalu.....Kaip ten sakoma apie dideles baimės akis..... TIKIU, šventai TIKIU, kad ateis ta diena ir baimėms bus pasipriešinta ....


as irgi saukiau po nelaimes, kad noriu labai pastot... palaukem menesi ir bandem, tai pavyko po keturiu menesiu ax.gif o baimiu patikek tikrai daug, ji isliko iki pat tos akimirkos kol negryzom namo su savo brangenybe wub.gif nors ir dabar vis kazko bijau, kad tik jai nieko neatsitiktu...
linkiu tau kuo greiciau pasipriesint baimems ir pirmyn 4u.gif ji niekur nedings, turi ja bandyt apeit aplinkui mirksiukas.gif
Atsakyti
monikam,
tu baisumu kiekvienai mamai del savo vaiko yra ir bus smile.gif
Kaip mum klinikoi gulint pasake- pasigimdei vaika- atsisveikink su ramybe smile.gif Visada mamai sops sirdele del vieno, ar kito dalyko, susijusio su vaiku 4u.gif
QUOTE(monikam @ 2011 09 05, 19:19)
as irgi saukiau po nelaimes, kad noriu labai pastot... palaukem menesi ir bandem, tai pavyko po keturiu menesiu  ax.gif  o baimiu patikek tikrai daug, ji isliko iki pat tos akimirkos kol negryzom namo su savo brangenybe  wub.gif  nors ir dabar vis kazko bijau, kad tik jai nieko neatsitiktu...
linkiu tau kuo greiciau pasipriesint baimems ir pirmyn  4u.gif ji niekur nedings, turi ja bandyt apeit aplinkui  mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu, uz grazius zodzius ir sveikinimus mano kavalieriui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 09 05, 11:57)
vakar susirgau mmm, nezinau kodel, bet taip nuliudau ir nusivyliau, nes nieko spec nedareme ar neplanavome, bet...vistiekkazkiek norejau tiketi,kad jau... nestuke.gif , deja reikia daugiau stengtis... doh.gif

xiuke console.gif Nenusimink, užsiimk kokia veikla, palik planavimą antram plane, leisk gyvenimui tekėt sava vaga. Patikėk, stebukliukas anksčiau ar vėliau pas tave ateis, jis pats pasirinks laiką kada jam norėsis pas tave ateit 4u.gif 4u.gif 4u.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif

QUOTE(fishke @ 2011 09 05, 15:40)
iškart po nelaimės šaukte šaukiau , kad noriu čia ir dabar, ir tuoj pat būt nėštukė.... Na kad užpildyti tą atsiradusią bedugnę..... Dabar jau kitaip - yra baimė, bet kol kas ji tik auga, didėja. Kaip ir Raja28 sakė - atsirado baimė.... Bet ji ir nemanau, kad dings, tai normalu.....Kaip ten sakoma apie dideles baimės akis..... TIKIU, šventai TIKIU, kad ateis ta diena ir baimėms bus pasipriešinta ....

Linkiu kad greičiau ateitų laikas kai noras bus didesnis už baimę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tauškute - su gimtadieniu tave, kad ir pavėluotai, bet nuoširdžiai linkiu, kad slapčiausia tavo svajonė kuo greičiau išsipildytų...
Pamelo, su pirmuoju gimtadieniu sveikinu ir tavo stebuklą wub.gif koks fainuolis ir koks didelis jis jau...tikrai laikas bėga taip greitai...
O aš pasinėriau į darbą mintis nukišdama giliai į širdies kamputį... Būtų jau numintas takas iki darželio, o sesė turėtų ką mokinti išdaigų... Buvome neseniai baliuje, kur buvo dvejų metų berniukas, toks nedrąsus...tik akys rudos... vos laikiausi... O dukra sako: noriu tokio brolio mama, gimdyk greičiau... bet kad tai priklausytų tik nuo manęs cray.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Aciu merginos uz sveikinimus 4u.gif

Laurenza patariu pagert kokius vitaminus su zenseniu ir dar mildronato jie vieni su kitu draugauja ir tikrai padeda mirksiukas.gif menesiukas pagerk ir sirdute bus thumbup.gif Recepto nereikia , o vitaminus galiu patart gerus dynamisinas.

rencė console.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2011 09 04, 22:46)
Aciu labai visoms uz siltus sveikinumus mano vaikui  4u.gif

Vaisinam visas rolleyes.gif
user posted image



Vai vai vai thumbup.gif . Sveikinimai ir šiam jaunuoliui ir visoms, kurios kažką atšventė arba planuoja atšvęsti 4u.gif

Rence, gimdyk gi tu ta brolį 4u.gif . Ir tau jo reikia, ir dukrytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2011 09 06, 17:41)
Labutis  4u.gif

Aciu merginos uz sveikinimus  4u.gif 

Laurenza  patariu pagert kokius vitaminus su zenseniu ir dar mildronato jie vieni su kitu draugauja ir tikrai padeda  mirksiukas.gif  menesiukas pagerk ir sirdute bus  thumbup.gif  Recepto nereikia , o vitaminus galiu patart gerus dynamisinas.

rencė  console.gif

Geriu aš dabar 'panangin" tuos vitaminus.ir nervu sistemai menesiui israse pagert 'neuromed'' zoleliu kapsulytės.sakė turi praeiti.jau atrodė,kad viskas gerai ir sveikata nesiskundžiu,tai še tau,širdis sustreikavo.

Ir vėl graudulys širdį,skaičiuotume 8 mėnesius jau,dantukų gal porą turėtume,šliaužiotų jau.ir ir kur tos širdies neskaudės verysad.gif

Ievoole dingus kur?meskute5?aūūū,atsiliepkit
Atsakyti
QUOTE(rencė @ 2011 09 06, 11:56)
O aš pasinėriau į darbą mintis nukišdama giliai į širdies kamputį... Būtų jau numintas takas iki darželio, o sesė turėtų ką mokinti išdaigų... Buvome neseniai baliuje, kur buvo dvejų metų berniukas, toks nedrąsus...tik akys rudos... vos laikiausi... O dukra sako: noriu tokio brolio  mama, gimdyk greičiau... bet kad tai priklausytų tik nuo manęs cray.gif

rence, brangioji..... console.gif

QUOTE(Laureanza @ 2011 09 06, 21:51)
Ir vėl graudulys širdį,skaičiuotume 8 mėnesius jau,dantukų gal porą turėtume,šliaužiotų jau.ir ir kur tos širdies neskaudės verysad.gif

console.gif

rugsėje, kristule kaip jūs laikotės?
Atsakyti
QUOTE(Laureanza @ 2011 09 06, 21:51)
Geriu aš dabar 'panangin" tuos vitaminus.ir nervu sistemai menesiui israse pagert 'neuromed'' zoleliu kapsulytės.sakė turi praeiti.jau atrodė,kad viskas gerai ir sveikata nesiskundžiu,tai še tau,širdis sustreikavo.

ir man tas pats, rodės viskas kaip ir geryn, na susitaikymas,kad kitaip nebus ir bac - sveikata.... Stiprinu ir aš širdelę, panašiai kaip pananginas, toliau tanakaną galvos kraujotakai, B grupę leidžiuos dupcėn.....

Tiesa, užtat krepšį žiūrint nei man širdis tabaluoja, nei galva tirpsta, nei dar kas daros.... Reikia mergytės kuo daugiau teigiamų emocijų, veiklos mėgstamos, o jei - susiratsi tokią.... Va tuoj užsiversiu siūlais, virba Turim savo angelus, globoja jie mus, mūsų šeimas, raskim džiaugsmo visur nors po lašelį wub.gif wub.gif
Atsakyti
tai ir as galvoju, kai turi kokios veiklos tai vis lengviau ir i sirdi maziau imi, ir galvoje ne tas sukasi smile.gif
Atsakyti